FF Film Kulübü | 4. Sezon | 6 Hafta 13 İyi Film

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
4. sezon olamadı benim için, muhtemelen 5,6,7,8 falan da olamayacak. Uzaktan güzel duruyor filmlerin çoğu ama kısmet yaza inşallah.

4 film barajını bile aşamıyorum. :D 3 de kalmışım, -üçüncüyü öğrenemeyeceksiniz. :cool:-

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4. sezon olamadı benim için, muhtemelen 5,6,7,8 falan da olamayacak. Uzaktan güzel duruyor filmlerin çoğu ama kısmet yaza inşallah.

4 film barajını bile aşamıyorum. :D 3 de kalmışım, -üçüncüyü öğrenemeyeceksiniz. :cool:-
Ne demek üçüncüyü öğrenemeyeceğiz :v0: Bir tane daha izle bari 4'e tamamla. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ne demek üçüncüyü öğrenemeyeceğiz :v0: Bir tane daha izle bari 4'e tamamla. :):)
Önceden izlemiştim, şimdi yorumumu bulmak falan zor iş. :D

Bugün aslında It Happened One Night'ı izleyecektim ama altyazı sorunu oldu. Tamamlayamam yüksek ihtimal.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Değerli kulüp üyeleri merhaba. :):)

6 haftayı geride bıraktık. Normal şartlarda etkinliğin tamamlanmış olması gerekiyordu fakat her zamanki gibi ekstra süre tanıyacağız. Tahmin ediyorum büyük çoğunluğunuzun sınav dönemi vs olduğu için bazı haftalarda geride kalmış olabilirsiniz. (Ben kendim son hafta geride kaldım oradan biliyorum. :D) Telafi etmek için işte fırsat. :)

Son tarih şimdilik vermiyorum ama şu 10 günlük süre içerisinde herkes kendi eksiklerini tamamlamaya çalışırsa iyi olur. Tabii bazı arkadaşların çok eksiği olduğu için hepsini tamamlamaları zor. En azından genel olarak beğenilmiş filmleri izlerseniz hem siz de büyük ihtimal keyif alırsınız hem de ödüller için de güzel olur en iyi filmlerin çoğu kişi tarafından izlenmiş olması. :)

Şu önemli oylarınızın etkinlik sonucunda dikkate alınması için en az 4 filmi oylamanız gerekmekte. Etkinlik sonu ödüllerine katılmak için ise en az 7 film izlemeniz gerekmekte. 7 rakamına hemen herkes ulaşırsa çok güzel olur. :)

Merak edenler için gelecek planlarını da söyleyeyim hemen. 5. sezon Mayıs ayının ilk günleri başlayacak. Birkaç gün sonra yavaş yavaş film önerisi almaya ve yeni filmleri oylamaya başlayacağız. :) Bu arada da filmleri bitiren veya bitirecek olanlar için de @Tolstoyevski'nin ilk kez dile getirdiği bir mini belgesel etkinliği yapacağız. Katılmak isteyen olursa oraya da bekliyor olacağız. Onun için ayrı konu açacağım tekrar. Şimdi detayına inmiyorum o yüzden. :)

Önce hangi filmi izlemeliyim diye düşünüyorsanız şu anki oylara göre sıralama şu şekilde:

@sürgünüm @Aserat @destere @cevaa @Tolstoyevski @gundix123 @Tzira @Maskeli Fedai @Yiğitt @kaan955 @berkann @Danger UA!
iki haftalık ara verdim o yüden bayağı açığım var gibi neyse toparlarız kısa zamanda :) zaten şimdi konuyuda anlamadım sanırım :) yarın geniş geniş bakarım :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son kez bildirim yollamaya geldim. :)

Bu Pazar gecesi son. :)

Bir önceki mesajımda yazmıştım hangi filmlerin lider gözüktüğünü, zaten tabloda da gözüküyor.

Genel olarak yüksek puan alan filmlerden izlemenizi öneririm. :)

Bir daha hatırlatayım genel etkinlik puanlamasına dahil olmak için en az 4 film şartımız var. Ödüllere katılmak için ise en az 7 film şartımız var. Herkesin 7 filme ulaşması güzel olur. :)

@destere @Tolstoyevski @kaan955 @Yiğitt @Tzira @berkann @gundix123 @Maskeli Fedai @cevaa

Tüm filmleri bitiren @sürgünüm @Danger UA! @Aserat ve @OzaN'ı da alkışlamak için etiketliyorum. :):) :ok:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Son kez bildirim yollamaya geldim. :)

Bu Pazar gecesi son. :)

Bir önceki mesajımda yazmıştım hangi filmlerin lider gözüktüğünü, zaten tabloda da gözüküyor.

Genel olarak yüksek puan alan filmlerden izlemenizi öneririm. :)

Bir daha hatırlatayım genel etkinlik puanlamasına dahil olmak için en az 4 film şartımız var. Ödüllere katılmak için ise en az 7 film şartımız var. Herkesin 7 filme ulaşması güzel olur. :)

@destere @Tolstoyevski @kaan955 @Yiğitt @Tzira @berkann @gundix123 @Maskeli Fedai @cevaa

Tüm filmleri bitiren @sürgünüm @Danger UA! @Aserat ve @OzaN'ı da alkışlamak için etiketliyorum. :):) :ok:
bu sefer anladım olayı :) o gün bahsettiğin mesajda @Tolstoyevski nin yeni projesinden bahsetmiştin orası karıştırmıştı mesajı yoksa anlaşılırdı :))

pazara kadar iki üç film izlerim...

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Zombielandıda izledimde konusunu felan hatırlıyorumda yorum yapacak bilgim yok şuan, 4. sınırını geçmişiz gerçi. :D

Bazı filmler zorladı 2 saati geçip sıkıcı olunca izleyesim hiç gelmiyor, dizilerde çoktu derken tükendim artık. :D Bitsede gitse havasındayım.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zombielandıda izledimde konusunu felan hatırlıyorumda yorum yapacak bilgim yok şuan, 4. sınırını geçmişiz gerçi. :D

Bazı filmler zorladı 2 saati geçip sıkıcı olunca izleyesim hiç gelmiyor, dizilerde çoktu derken tükendim artık. :D Bitsede gitse havasındayım.
Kısa bir şeyler yapıp bir puan var en azından, filmin ortalaması da biraz olsun yükselmiş olur hem. :D

The Circus ve The Color of Paradise izlersen 7'yi buluyorsun. Biri 71 dk, biri 90 dk. :)

Witness for the Prosecution'ı da tavsiye ederim etkinliği kazanacak film olabilir 116 dk ama sen eski filmlere ön yargılı olduğundan bilemiyorum. Belki de senin oyun etkinlik kazananı değiştirebilir onun için bile izlenebilir. :):)

Sadece The Life of David Gale filmini izlememişim ama gözüm hiç kesmiyor izlemeyi. Sanırım 9 filmle etkinliği kapatacağım. :)
12 demek istedin herhalde? :D

İzle bence onu da tam olsun iyi filmdi de genel olarak. :)