Fav10 Başyapıt Festivali - Etkinlik Geçmişi (4 Sezon)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10-Basyapit-Afis.jpg

Sinemanın en iyi filmleri, Fav10 Başyapıt Festivali ile yeniden hayat buluyor. Sinema tarihine geçmiş 77 filmi Fav10 üyeleri olarak hep beraber yeniden izliyoruz, beraber yorumluyoruz ve ardından da ödüllendiriyoruz...

Bu başlık altında Fav10 Başyapıt Festivali'nin geçmişine dair özet bilgileri bulabilir, konulara kolayca erişebilirsiniz.

Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon:

Basyapit-Sezon1-Kazanan.jpg

Etkinliğin birinci sezonunda puan durumunun şampiyonu Shutter Island oldu. Ödülü ise The Good, the Bad and the Ugly kazandı.

Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon
Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon Sonu Puan Durumu Belli Oldu!
Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon Ödül Adayları
Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon Ödül Kazananları

Shutter Island9.651.010.65
The Good, the Bad and the Ugly9.810.810.61
Grave of the Firelies9.101.010.10
Pulp Fiction8.911.110.01
3 Idiots9.300.59.80
Scarface9.070.79.77
The Prestige8.641.19.74
The Pianist8.830.99.73
Die Hard8.500.69.10
Rear Window8.420.69.02
The Big Lebowski7.420.68.02
Alien7.400.57.90

Fav10 Başyapıt Festivali - 2. Sezon:

Basyapit-Sezon2-Kazanan.jpg

Forrest Gump hem puan puan durumunu zirvede tamamladı, hem de ödülü kazanmayı da başardı.

Fav10 Başyapıt Festivali - 2. Sezon
Fav10 Başyapıt Festivali - 2. Sezon Sonu Puan Durumu Belli Oldu!
Fav10 Başyapıt Festivali - 2. Sezon Ödül Adayları
Fav10 Başyapıt Festivali - 2. Sezon Ödül Kazananları

Forrest Gump9.560.910.46
The Shining9.500.710.20
Life Is Beautiful9.500.510.00
City Lights9.500.49.90
Spirited Away8.920.69.52
The Silence of the Lambs8.500.89.30
Unforgiven8.800.59.30
Goodfellas8.570.79.27
Eternal Sunshine of the Spotless Mind8.130.88.93
Requiem for a Dream8.140.78.84
The Terminator8.200.58.70
Good Will Hunting7.640.78.34

Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon:

Basyapit-Sezon3-Kazanan.jpg

Etkinliğin üçüncü sezonunda puan durumunun şampiyonu The Godfather oldu.

Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon
Fav10 Başyapıt Festivali - 3. Sezon Sonu Puan Durumu Belli Oldu!

Basyapit-Sezon3-Sonuc-1.png

Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon:

Basyapit-Sezon4-Kazanan.jpg

Etkinliğin üçüncü sezonunda puan durumunun şampiyonu The Godfather oldu.

Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon
Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon Sonu Puan Durumu Belli Oldu!

Basyapit-Sezon4-Sonuc-Ortalama-Katsayi.png

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sıcak havalardan dolayı sistematik bir şekilde katılabilir miyim emin değilim fakat duruma göre yine ortalama miktarımı tutturmaya çalışırım. Şimdiden kolay gelsin. :A @Sherlock

Teşekkürler, üçüncü sezon filmlerine bakarsın öncelikli olarak. Zaten konusundan bununla alakalı duyuru yapacağım, çok uzadığı için bir hafta içerisinde son yorumları da alıp bitirmeyi düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@bazinga @sürgünüm @MEnes @Çiğdem @Danger UA! @gundix123 @Tolstoyevski @Maskeli Fedai @Forumdash @Yiğitt @HeisenBerg @Araf @MasacRE @Dosi @DarkLegenD @Since2011 @BesaleT (Bugüne kadar yorum yapmış ve puan vermiş olanlar) ve güncel veya önümüzdeki sezonlara katılmak/takip etmek isteyenler...
Tam anlamadım olayı. 4. Sezon bu listenin dışındaki filmler mi olacak?

1 ve 2' de yoktum ama 1. sezonda kazananı, 2. sezonda galiba 2 tane izlemişliğim vardı. Forrest Gump ayrı yorum konusu varmıydı bilmiyorum ama onun yorumu "En Son İzlediğiniz Film" kısmına yazmıştım.

3. Sezona baktımda 5 film izlemiştim fakat yakın zamanda The Godfather onu da izledim. Yani 6 film izlemiş oldum. Artık o listeden fazla izlemem. Yeterli katılımım olmuş :Z

4. Sezonu bence sonbahara yapın. Daha yeni @bazinga 'nın etkinliğinde katılım oranını gördük. Ben duruma göre emin değilim katılırmıyım. Ağustos'ta kesinlikle katılım göstermem o kesin 😊 film modunda değilim.

@Angelica onu da etiketliyelim, o da film etkinliklerinde olmayı istediğini belirtmişti. Belki 3. Sezondan izler veya 4. Sezonda başlar 😊

Çok uzattım :A
Eline sağlık @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tam anlamadım olayı. 4. Sezon bu listenin dışındaki filmler mi olacak?

1 ve 2' de yoktum ama 1. sezonda kazananı, 2. sezonda galiba 2 tane izlemişliğim vardı. Forrest Gump ayrı yorum konusu varmıydı bilmiyorum ama onun yorumu "En Son İzlediğiniz Film" kısmına yazmıştım.

3. Sezona baktımda 5 film izlemiştim fakat yakın zamanda The Godfather onu da izledim. Yani 6 film izlemiş oldum. Artık o listeden fazla izlemem. Yeterli katılım olmuş :Z

4. Sezonu bence sonbahara yapın. Daha yeni @bazinga 'nın etkinliğinde katılım oranını gördük. Ben duruma göre emin değilim katılırmıyım. Ağustos'ta kesinlikle katılım göstermem o kesin 😊

@Angelica onu da etiketliyelim, o da film etkinliklerinde olmayı istediğini belirtmişti. Belki 3. Sezondan izler veya 4. Sezonda başlar 😊

Çok uzattım :A
Eline sağlık @Sherlock

72 filmlik bir liste mevcut zaten en baştan, üçüncü sezonu saymazsak geriye üç sezonumuz kaldı. 72 filmlik listenin geriye kalan kısmından üç sezon yapacağız. Dördüncü sezona hangi filmler denk gelirse artık...

Katılmak isteyen herkese kapımız açık. :D

Ya @bazinga ile konuştum, onun da tekrar izlemek istediği filmler falan var. O yüzden başlatalım dedik, en kötü kemik kadro izleriz diye düşündük. Zaten bitişi aşağı yukarı Ağustos’un sonuna denk gelecektir. Katılsan güzel olurdu, en kötü yarısını falan izlerdin. :(

Teşekkür ederim. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
72 filmlik bir liste mevcut zaten en baştan, üçüncü sezonu saymazsak geriye üç sezonumuz kaldı. 72 filmlik listenin geriye kalan kısmından üç sezon yapacağız. Dördüncü sezona hangi filmler denk gelirse artık...

Katılmak isteyen herkese kapımız açık. :D

Ya @bazinga ile konuştum, onun da tekrar izlemek istediği filmler falan var. O yüzden başlatalım dedik, en kötü kemik kadro izleriz diye düşündük. Zaten bitişi aşağı yukarı Ağustos’un sonuna denk gelecektir. Katılsan güzel olurdu, en kötü yarısını falan izlerdin. :(

Teşekkür ederim. :D
Liste gelsin hele duruma bakarım. Okullar 19 Ağustos'ta başlıyor. Bilgisayar gelirse son haftasında artık bir kaç film ayarlamaya çalışırım. Emin değilim.
Erkek Oyuncu etkinliği de başlayacak ya, ondan dedim . Vakit ayırmak zor olur çünkü,ilk haftalar yoğun olurum 😊

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Liste gelsin hele duruma bakarım. Okullar 19 Ağustos'ta başlıyor. Bilgisayar gelirse son haftasında artık bir kaç film ayarlamaya çalışırım. Emin değilim.
Erkek Oyuncu etkinliği de başlayacak ya, ondan dedim . Vakit ayırmak zor olur çünkü,ilk haftalar yoğun olurum 😊

Anladım, onda da yardımcı oluruz gerekirse biliyorsun. :A Filmler belli olduktan sonra önden ulaştırırız sana olmazsa, bakarsın artık. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Anladım, onda da yardımcı oluruz gerekirse biliyorsun. :A Filmler belli olduktan sonra önden ulaştırırız sana olmazsa, bakarsın artık. :D
Ya evde var bir iPAD ama bana vermiyorlar. La La Land'ı gizliden izledim :F bu arada geçmiş nasıl siliniyor yardım alsam iyi olur :A ne baktığım anlaşılmasın :F @Tolstoyevski malum android kullanıcısıyım. Çok anlamıyorum onlardan :A
haftada 1 film ordan izlesem kâr olur :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ya evde var bir iPAD ama bana vermiyorlar. La La Land'ı gizliden izledim :F bu arada geçmiş nasıl siliniyor yardım alsam iyi olur :A ne baktığım anlaşılmasın :F @Tolstoyevski malum android kullanıcısıyım. Çok anlamıyorum onlardan :A

Özelden tarif edeyim onu. :A Haftada bir film gayet iyi sayı, beğendim. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Chrome ise SS atılır tabletten, ayarlardan rahatça yapılabilir mesele değil. :A

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com