Fav10 Başyapıt Festivali - 4. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fav10-Basyapit-Afis.jpg

Sinemanın en iyileri Fav10'da hayat bulmaya devam ediyor...

Sinema tarihinde iz bırakan 75 filmin seçildiği etkinliğin 6 sezon sürmesi planlanıyor. Bu sezon 13 unutulmaz filmi, hep birlikte yeniden (eğer daha önce izlemediyseniz ilk kez tabii ki) izliyoruz ve yorumluyoruz. En sonunda da başyapıtların arasından en iyileri seçerek ödüllendiriyoruz...

4. Sezon Filmlerinin Tamamını Görüntülemek İçin: Tıkla.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Aynen öyle oldu ama umarım başka film izlerim :A bir süre vaktim yok. @Sherlock 'a Ağustos'ta katılım göstereceğimi sanmıyorum demiştim ama ilk katılım ben gösterdim :A :A
Çalıştığım yerden geldi :A yakın zamanda bakmıştım ondan.

:A :A Yahu yapmam deme sen yapıyorsun mutlaka nasipli kızsın sen

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neredeyse tüm filmler Netflix’te mevcut, böyle etkinlik kaçmaz. :D
Snatch (kontrol etmediğim için bilmiyorum) dışındaki tüm filmler Netflix'te mevcut, bu vesileyle duyurusunu da yapmış olalım bu güzel ve bizim (@bazinga ve ben) tarafımızdan ince düşünülmüş durumun. :A

@bazinga @Dosi @Tolstoyevski @mesmeso61 @Araf @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai @Angelica @alperuz @dreamy ve katılmak isteyenler...
Netflix varsa tembellik vardır ve daha rahat izlenebilir, bu bakımdan bir avantaj ve 1-0 ama sıcak hava dalgaları da dezavantaj tarafından golü attığı için durum 1-1. Bütün filmleri izlemiş olmak, hatta 4-5 tanesin iki kere izlemiş olmak da dezavantaj tarafından gol olup 1-2'ye neden olurken, son dakikalarda kornerden gelen ing altyazılı izleyip kulak göz aşinalığı kasma + film izleme win win durumundan skor 2-2 oluyor ve maç uzatmalara gidiyor... Uzatmaları ise Ağustos-Eylül ruh hali belirleyecektir. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Netflix varsa tembellik vardır ve daha rahat izlenebilir, bu bakımdan bir avantaj ve 1-0 ama sıcak hava dalgaları da dezavantaj tarafından golü attığı için durum 1-1. Bütün filmleri izlemiş olmak, hatta 4-5 tanesin iki kere izlemiş olmak da dezavantaj tarafından gol olup 1-2'ye neden olurken, son dakikalarda kornerden gelen ing altyazılı izleyip kulak göz aşinalığı kasma + film izleme win win durumundan skor 2-2 oluyor ve maç uzatmalara gidiyor... Uzatmaları ise Ağustos-Eylül ruh hali belirleyecektir. :A

Mesaja bak, okurken yoruldum. :A

ES.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski