Fav10 Başyapıt Festivali - 1. Sezon

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sinemanın en iyileri Fav10'da yeniden hayat buluyor...

Sinema tarihine geçmiş 72 filmi Fav10 üyeleri olarak beraber yeniden izliyoruz, beraber yorumluyoruz ve ödüllendiriyoruz...

12'şer filmlik 6 sezon halinde sürecek etkinliğin ilk sezonu başladı. İlk sezon filmlerinin forumdaki konularını güncel olarak aşağıdaki linkten görebilirsiniz:

https://fav10.net/forum/forums/film-bilgileri-yorumları.729/?prefix_id=74

Filmlere ve üyelere göre puan durumu:

Başyapıt 1 - Son.PNG

Herkesi etkinliğe bekliyoruz...

Etkinlikte 6 sezon boyunca yer alacak 72 başyapıt:

Ekli dosyalar

• Başyapıt Puan Durumu.PNG
    Başyapıt Puan Durumu.PNG
    13.7 KB · Hit: 393
  • Fav10 Başyapıt - 3.PNG
    Fav10 Başyapıt - 3.PNG
    18.6 KB · Hit: 349
Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@destere al sana tüm liste, artık seçebilirsin. :):) @sürgünüm sen de seçmedin ilk sezon için. Birkaç gün içinde seçmezseniz hakkınız yanıyor haberiniz olsun. :):)

Etkinliğe genel kültür olarak kendini geliştirmek isteyen herkesi bekleriz. Bu etkinliğe katılıp 1.5-2 yıllık süreçte 72 filmi izlerseniz (haftada 2 film sezon bazında) sinema konusunda ciddi bir düzeyde bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bugüne kadar sinemaya ilgi göstermemiş kişiler için de iyi bir başlangıç etkinliği. Böyle fırsat 40 yılda bir gelir. :):)

@sokak sanati @cevaa @Aserat @Tolstoyevski @Yiğitt @berkann @gundix123 @Danger UA! @BuraK @RüzgarGülü @Maskeli Fedai @Ahmad @xemrexxx @Titanium @BesaleT @yatutarsa @Harunnn60 @Bully @Forumdash @Çiğdem- @Since2011 @mrt-06 @xdragxx @Tzira @Castei @Amoureux @HeisenBerg @-potterhead- ve tek tek etiketleyemediğim, es geçtiğim diğer herkes. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
liste harika duruyor @OzaN :) şimdi işte seçim yapmak çok daha kolay başka türlü liste dışı seçim yapacaktım veya hakkımdan vazgeçecektim :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@destere al sana tüm liste, artık seçebilirsin. :):) @sürgünüm sen de seçmedin ilk sezon için. Birkaç gün içinde seçmezseniz hakkınız yanıyor haberiniz olsun. :):)

Etkinliğe genel kültür olarak kendini geliştirmek isteyen herkesi bekleriz. Bu etkinliğe katılıp 1.5-2 yıllık süreçte 72 filmi izlerseniz (haftada 2 film sezon bazında) sinema konusunda ciddi bir düzeyde bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bugüne kadar sinemaya ilgi göstermemiş kişiler için de iyi bir başlangıç etkinliği. Böyle fırsat 40 yılda bir gelir. :):)

@sokak sanati @cevaa @Aserat @Tolstoyevski @Yiğitt @berkann @gundix123 @Danger UA! @BuraK @RüzgarGülü @Maskeli Fedai @Ahmad @xemrexxx @Titanium @BesaleT @yatutarsa @Harunnn60 @Bully @Forumdash @Çiğdem- @Since2011 @mrt-06 @xdragxx @Tzira @Castei @Amoureux @HeisenBerg @-potterhead- ve tek tek etiketleyemediğim, es geçtiğim diğer herkes. :)
3 idiots filmini seçiyorum. :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ama zorunluluktan yoktum :( isyan çıkarası geldi :F

Etkinlik boyunca bu filmleri mi izleyecez? O zaman hepsini boş bir fırsatımda izleyeyim yorumları saklayayım:)
Başyapıt Festivali'nde 72 film izleyeceğiz. Oscar'a aday olan filmlerden izlemediğin varsa, ayrıca onlarıda izleyebilirsin sana kalmış. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başyapıt Festivali'nde 72 film izleyeceğiz. Oscar'a aday olan filmlerden izlemediğin varsa, ayrıca onlarıda izleyebilirsin sana kalmış. :)
Oscar en iyiye aday olaylardan big short'u izlemedim. Diğer dallarda aday olanları izlemesem de olur.
işte yokluk bir mazaret sayılmıyor kim dedi yok ol diye olaydın :))
Böyle Etkinlikten bahsedilmemişti. al güçlü mazaret :F (bu zamana kadar böyle kural var mıydı(b))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oscar en iyiye aday olaylardan big short'u izlemedim. Diğer dallarda aday olanları izlemesem de olur.

Böyle Etkinlikten bahsedilmemişti. al güçlü mazaret :F (bu zamana kadar böyle kural var mıydı(b))
teşvik amaçlı bir ödüldü :) ama teşvik işe yaradı ilk defa 24 film falan izledim bir ayda :) aslında @OzaN 5 film hakkı verseydi bir 60 film rahat izlerdim zaten 20 filmi geçince izleme isteğim sıfıra indi :)
aslında o zaman ödül bana harika birşeymiş gibi gelmiştide şimdi kendimi kandırılmış gibi hissediyorum tek film hakkı 20 filme çok az bir ödül bir dahaki seneyede böyle olursa teşvik işe yaramaz :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
teşvik amaçlı bir ödüldü :) ama teşvik işe yaradı ilk defa 24 film falan izledim bir ayda :) aslında @OzaN 5 film hakkı verseydi bir 60 film rahat izlerdim zaten 20 filmi geçince izleme isteğim sıfıra indi :)
aslında o zaman ödül bana harika birşeymiş gibi gelmiştide şimdi kendimi kandırılmış gibi hissediyorum tek film hakkı 20 filme çok az bir ödül bir dahaki seneyede böyle olursa teşvik işe yaramaz :)
20 film al alana 1 film bedava gibi :F (?)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
20 film al alana 1 film bedava gibi :F (?)
tam öyle bir durum birde istediğin herhangi bir film değil :) keşke seçimde tam bir özgürlük olsa ? hem tek film seçebiliyoruz hemde o filmi elemeleri geçen filmlerden seçmek zorunda kalıyoruz ? yani nerden bakarsan bak kazıklanmış hissi veriyor insana :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tam öyle bir durum birde istediğin herhangi bir film değil :) keşke seçimde tam bir özgürlük olsa ? hem tek film seçebiliyoruz hemde o filmi elemeleri geçen filmlerden seçmek zorunda kalıyoruz ? yani nerden bakarsan bak kazıklanmış hissi veriyor insana :)
soruyu sorarken uzulmuştum şimdi tüm uzuntum gitti:Fe