TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Kuz bugün iş için yazışırken İsmail akrabalarından birinin macunun şirketinde üst düzey yönetici olduğunu keşfettim, aklıma garip sorular geldi :A :A @Angelica @The_Erinch @Emre Ozansoy @dreamy

Bu nasıl iş yazışmasıdır ki bu bilgilere ulaşabiliyorsun emree :A
------

Demetle hadise ebru gündeş yüzünden kavfa ediyordu demet berkaya oy atınca hadisenin ailesi de Ayşe ye oy atmış ; her kaostan nasıl kazançlı çıkıyor bu Acun :eek: :( @mrt-06 @Dosi @Angelica @xdragxx @serhatt @Tolstoyevski @dreamy

Neyy ciddimisin :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kuz bugün iş için yazışırken İsmail akrabalarından birinin macunun şirketinde üst düzey yönetici olduğunu keşfettim, aklıma garip sorular geldi :A :A @Angelica @The_Erinch @Emre Ozansoy @dreamy
Palavra :A
İsterse Acun'un kardeşi olsun, adam efendi ve performansıda iyi. Şampiyonluk hakkı :bhr:
kız o değil de google'ın almanyada çalıştırdığı adama bak bize hep kısa boylu göbekli adamlar var türkiyedeki googleda @Dosi gacısı çok şanslı geberesice.ss

Ekli dosyayı görüntüle 104201
Bizim burda alası var. Bunu pek beğenmedim :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@dreamy @xemrexxx @Angelica bu akşam toplanalım :A
Bu akşamda baştan sona izleyeceğim. Artık adaylar belli nasıl olsa. Ödülü kimin kazanacağı önemli değil. Konsey yankıları ve eleme kısmı en eğlenceli yanı olacak :A

Şimdi kaç aday kaldı finale yaklaşırken ve kaçı kadın kaçı balta? :A

Salı günü rapor veririm. Şuan karışık :A
Bu gece belli olacak ama karışıklık az çok giderildi :A eleme adaylarından biri Beşiktaş kalecisi in kardeşi :A
Şu ikili garanti finalde :
VeE4dsj_3WEAgts9x.jpeg

Ve bu üçünden biri elenecek diğer ikili finale gidecek.
E4bx4usWYAcLXoF.jpeg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@dreamy @xemrexxx @Angelica bu akşam toplanalım :A
Bu akşamda baştan sona izleyeceğim. Artık adaylar belli nasıl olsa. Ödülü kimin kazanacağı önemli değil. Konsey yankıları ve eleme kısmı en eğlenceli yanı olacak :A

Bu gece belli olacak ama karışıklık az çok giderildi :A eleme adaylarından biri Beşiktaş kalecisi in kardeşi :A
Şu ikili garanti finalde :
VeEkli dosyayı görüntüle 104220

Ve bu üçünden biri elenecek diğer ikili finale gidecek.
Ekli dosyayı görüntüle 104221
İlk başta Kıvanç Tatlıtuğ'un kilo almış hali sandım yandaki herifi :A Kadına pek ısınamadım, siyah saç siyah gözlü varsa onu yeğlerim kara gözden şaşmam genelde :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi