TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
5fe5dfe8214ed811a83ffb2e

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan 'Survivor' yeni sezonunu bu akşam açıyor!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği programda bu sezon 'Ünlüler - Gönüllüler' formatını izleyeceğiz.
Survivor Ünlüler yarışmaları arasında; Hayrettin, Cemal Hünal, Batuhan Karacakaya, Çağrı Atakan, Barış Özbek, İsmail Balaban, Meryem Kasap, Öykü Çelik, Merve Aydın ve Melis Sezer bulunuyor.
Survivor Gönüllüler yarışmacıları arasında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora bulunuyor.

Programın yeni sezonuyla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
@Dosi şimdiden sırayla;
4-10 Ocak Haftanın En Çok Hit Olan Konuları
Ocak Ayının En En Çok Hit Olan Konuları
2021'in En Çok Hit Olan Konuları

listelerindeki açık ara birinciliklerin hayırlı olsun, kapmışsın yılın hit konusunu :A👏

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
@Dosi şimdiden sırayla;
4-10 Ocak Haftanın En Çok Hit Olan Konuları
Ocak Ayının En En Çok Hit Olan Konuları
2021'in En Çok Hit Olan Konuları

listelerindeki açık ara birinciliklerin hayırlı olsun, kapmışsın yılın hit konusunu :A👏
Geçen sene ayrı bir şeydi. Dizler yoktu millet buraya akın ediyordu :A Bu sene olmaz okdar ama evet en azından yorum konusunda 6 ay garanti bir konum olacak :A benim aylarca dizler için uğraşıp, saat farkından dolayı kapamıyordum. Aslında bunu da kapmadım da Tols bana jest yapıp devretti.

Bu arada foruma üye olmama sebep olan programın yorum konusuna en aktif dönemimde konmam anlamlı oldu :bhr:

Bunu yapma işte, her şeyi yap ama bunu yapma haftalar önce söylediğin söz gereği... 😡 :A

Konuma Fransız kalmamak için :A
Ama yok ya arada bakarım, fikir sahibi olmak için. Hem Hayrettin var :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçen sene ayrı bir şeydi. Dizler yoktu millet buraya akın ediyordu :A Bu sene olmaz okdar ama evet en azından yorum konusunda 6 ay garanti bir konum olacak :A benim aylarca dizler için uğraşıp, saat farkından dolayı kapamıyordum. Aslında bunu da kapmadım da Tols bana jest yapıp devretti.

Bu arada foruma üye olmama sebep olan programın yorum konusuna en aktif dönemimde konmam anlamlı oldu :bhr:

Konuma Fransız kalmamak için :A
Ama yok ya arada bakarım, fikir sahibi olmak için. Hem Hayrettin var :A
Ben belki bu akşam bakarım ama sonrasını bilemiyorum. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
Yapma abi, yanarım. :A :A

Bu sene uğraşım da fazla. :A Sınavlar başlıyor, izleyecek dizi ve filmlerim var üstelik bu senekiler iddialı görünmüyor. :A Tutacam kendimi. :A
Ben öyle çok deyip tutmaya çalıştım :A
Biraz elemeler falan olsun. Olmadı dokunulmazlık zamanı göz atarız :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben öyle çok deyip tutmaya çalıştım :A
Biraz elemeler falan olsun. Olmadı dokunulmazlık zamanı göz atarız :A
Ben tutacam ama bu sefer görürsün. :A Neredeyse haftanın her gününü bir yarışmaya ayıramam. :A

Annem de zaten fazla izlemez bu sene bir sürü dizisi var. :A Normalde o açtığı için bizde otomatik olarak izleniyordu. :A Bu sene öyle olmayacak. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,727
Puanı
1,060
Ben tutacam ama bu sefer görürsün. :A Neredeyse haftanın her gününü bir yarışmaya ayıramam. :A

Annem de zaten fazla izlemez bu sene bir sürü dizisi var. :A Normalde o açtığı için bizde otomatik olarak izleniyordu. :A Bu sene öyle olmayacak. :A
Annen mi :A
Tr'dekiler bana çok laf atarlardı. Gittiğim evlerde açardım :A haft içi bende bakmam. İşim olmaz ama ilerde arada bakabilirim belki ama sadece dokunulmazlık. Geçen sene fazla bakmadım zaten. Bu sene diziler daha bol :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Annen mi :A
Tr'dekiler bana çok laf atarlardı. Gittiğim evlerde açardım :A haft içi bende bakmam. İşim olmaz ama ilerde arada bakabilirim belki ama sadece dokunulmazlık. Geçen sene fazla bakmadım zaten. Bu sene diziler daha bol :Z
Evet biz genelde her sene onla izliyorduk ama bu sene her gün bakmam dedi. :A Yani kumanda hep onun dizilerinin olduğu kanallarda açık olduğu için pek izlemeyeceğiz bu sene onu diyorum. :A

Dokunulmazlıklara ve elemelere de bakamam Pazar oluyor ve MA var. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi