TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yarışmayı izlemeyen tatlılara sulanamaz':A
------

@DarkLegenD insülin olmadığı için ilayda şekeri görünce şekeri düşüyormuş :A

Google Görsellere baktım da soyadı gibi fazla şeker olduğu için cık pek tutmadım, ben şeker sevmem pek zaten :A Fazla sarı boyamış saçlarını, bir tür yapaylık sezdim... Sarışınlar pek bana göre değil ya da, bana kara kaş kara göz yeterli :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Google Görsellere baktım da soyadı gibi fazla şeker olduğu için cık pek tutmadım, ben şeker sevmem pek zaten :A Fazla sarı boyamış saçlarını, bir tür yapaylık sezdim... Sarışınlar pek bana göre değil ya da, bana kara kaş kara göz yeterli :A
Ayşeyi yapalım sana güçlü kuvvetli kız :A
------

@DarkLegenD 'e Hayrettin'i tutuyordu :A
Vay be yarışmadan kimler geldi kimler geçti.
@Hazem 'de Emin'i tutuyordu. O gidince bıraktı

Tols tols @Maskeli Fedai ve @DarkLegenD eğlenmeye gitmiş :AE4WtRaXXEAAueCV.jpeg

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Berkay ın da pili bitmeye başladı dengede de iyi değil bence :)
Akşama göreceğiz.
Tam emin değiller ama masalarda söylenen İsmail ilk 3ü garanti etti o dokunulmazlık ile ve yarınki oylamada kalan 2 kişi ve adı söylenmeyen isim yarışıp 1 kişi daha İsmail'in yanına gelecek ve kalan iki isim SMS ile ilk 3 tamamlanmış olacak.

Yani diyelim Berkay aday oldu ve elendi, Çarşamba günü Aleyna Ayşe ve Poyraz direk final koltukları için kapışacak. Kapamayan kalan 2 kişide 3. İsim olmak için smse çıkacak @dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Akşama göreceğiz.
Tam emin değiller ama masalarda söylenen İsmail ilk 3ü garanti etti o dokunulmazlık ile ve yarınki oylamada kalan 2 kişi ve adı söylenmeyen isim yarışıp 1 kişi daha İsmail'in yanına gelecek ve kalan iki isim SMS ile ilk 3 tamamlanmış olacak.

Yani diyelim Berkay aday oldu ve elendi, Çarşamba günü Aleyna Ayşe ve Poyraz direk final koltukları için kapışacak. Kapamayan kalan 2 kişide 3. İsim olmak için smse çıkacak @dreamy
Aynen. son 4’e kaldığında yine dokunulmazlık oyunu oynanacakmış. İkili pota olacak bir kişi elenecek. Sonra perşembe günü üç kişi arasından ikisi büyük finale çıkacak. Ben böyle biliyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aynen. son 4’e kaldığında yine dokunulmazlık oyunu oynanacakmış. İkili pota olacak bir kişi elenecek. Sonra perşembe günü üç kişi arasından ikisi büyük finale çıkacak. Ben böyle biliyorum.
Aleyna çok ucu ucuna kaçırdı ya. Yazık kıza. Bir kaç tur kafası rahat olacaktı. İsmail yine kendini garanti ederdi. Keşke ilkini Aleyna alsaydı. Son düşüş sonu oldu.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Aleyna çok ucu ucuna kaçırdı ya. Yazık kıza. Bir kaç tur kafası rahat olacaktı. İsmail yine kendini garanti ederdi. Keşke ilkini Aleyna alsaydı. Son düşüş sonu oldu.
Düşmeyip kaybetse bu kadar üzülmezdi gerçekten. :(

Performansı çok artttı ikisinin de. İnşallah bugün yine ikisinden biri alır. Kazanamazlar ve Aleyna aday olursa ben potadan çıkacağını düşünüyorum. Poyraz veya Ayşe’nin Aleyna’yı söyleyip söylemeyeceği de kesin değil bence. Berkay alırsa net aday.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Düşmeyip kaybetse bu kadar üzülmezdi gerçekten. :(

Performansı çok artttı ikisinin de. İnşallah bugün yine ikisinden biri alır. Kazanamazlar ve Aleyna aday olursa ben potadan çıkacağını düşünüyorum. Poyraz veya Ayşe’nin Aleyna’yı söyleyip söylemeyeceği de kesin değil bence. Berkay alırsa net aday.
Oyunda normalde Berkay'a bakan bir oyun. Acun'un işine gelir Aleyna'nın aday olması. Poyraz ve Ayşe oyları bölünür ozaman. Hatta Berkay aday olup Ayşe elenirse tadından yenmez :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Oyunda normalde Berkay'a bakan bir oyun. Acun'un işine gelir Aleyna'nın aday olması. Poyraz ve Ayşe oyları bölünür ozaman. Hatta Berkay aday olup Ayşe elenirse tadından yenmez :A
Oy sayısı olarak da işine gelir. Bence rekor oy egale edilir Aleyna-Poyraz-Ayşe potası olursa.

Futbolcu kardeşi belki paraları basar, her iki potada da Ayşe’nin elenmesi tek isteğim. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oy sayısı olarak da işine gelir. Bence rekor oy egale edilir Aleyna-Poyraz-Ayşe potası olursa.

Futbolcu kardeşi belki paraları basar, her iki potada da Ayşe’nin elenmesi tek isteğim. :A
Dora için araba satılacak diyordun :A bassın aynen :A Ayşe elensin, Poyraz şampiyon olursa az üzer :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Akşama göreceğiz.

Kızlar Poyraz o elemeli :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi