TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aynen surat bir karış oldu beklemiyordu böyle birşeyi :A
Baktın mı konseye?
Bu arada 25-30 dakika arası sürüyor reklamlar. Çokmuş :A Survivor Words skor yazınca 5 dakika geçince reklam olduğunu anlıyorum ve 20 küsür olmadan bitmiyor reklam :A @xemrexxx @dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Berkay bari Ayşe'yi elesinde sevgimizi kazansın :A
Yalnız Twitter’da Beşiktaşlı bir afiş gördüm. Berkay bir sürpriz yapabilir. Bir de konseye tepki oyu da alabilir. Elenmeme ihtimali var yani düşününce. :A Keşke hepsi aynı anda elenebilse. 😔

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yalnız Twitter’da Beşiktaşlı bir afiş gördüm. Berkay bir sürpriz yapabilir. Bir de konseye tepki oyu da alabilir. Elenmeme ihtimali var yani düşününce. :A Keşke hepsi aynı anda elenebilse. 😔
Eğer önceki konseyde Dora değil Berkay elenseydi elenirdi. Halk çok çabuk unutuyor olayları. Soğudu artık o durum. Hatta Ayşe'nin İsmail'e yaptığı algı bile unutulmuştur :A yani evet sürpriz bekliyorum.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Baktın mı konseye?
Bu arada 25-30 dakika arası sürüyor reklamlar. Çokmuş :A Survivor Words skor yazınca 5 dakika geçince reklam olduğunu anlıyorum ve 20 küsür olmadan bitmiyor reklam :A @xemrexxx @dreamy
Ben de izlemediğim zaman ordan takip ediyorum, yorumları okumak çok zevkli oluyor. :A
Eğer önceki konseyde Dora değil Berkay elenseydi elenirdi. Halk çok çabuk unutuyor olayları. Soğudu artık o durum. Hatta Ayşe'nin İsmail'e yaptığı algı bile unutulmuştur :A yani evet sürpriz bekliyorum.
Aynen katılıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben de izlemediğim zaman ordan takip ediyorum, yorumları okumak çok zevkli oluyor. :A

Aynen katılıyorum. :A
Yorumların %90'ı 'bal' 'paspas' :A
Dün izlemedim Extra'yı ama İsmail neden oyunu Aleyna'ya vermedi diye eleştirmişler :F adam kaybetse oyun verdi diyorlar, kazansa neden kazanıyor diyorlar :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Yorumların %90'ı 'bal' 'paspas' :A
Dün izlemedim Extra'yı ama İsmail neden oyunu Aleyna'ya vermedi diye eleştirmişler :F adam kaybetse oyun verdi diyorlar, kazansa neden kazanıyor diyorlar :F
Çok saçma gerçekten gördüm. :A Onun yerine adamın performansını konuşmak varken. Bence yaptığı yanlış değildi ki İsmail ikizine bile oyun satmamış hiç. :A Neyse ki Aleyna potaya girmedi, ikisi de son dörtte..

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok saçma gerçekten gördüm. :A Onun yerine adamın performansını konuşmak varken. Bence yaptığı yanlış değildi ki İsmail ikizine bile oyun satmamış hiç. :A Neyse ki Aleyna potaya girmedi, ikisi de son dörtte..
Onlar Ayşe ve Poyraz algısı yapıyorlar hep. Şaşırtmadı bu tavırlar. Furkan o konuda İsmail'i savunuyor. İyi laflar çarpmış diye okudum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060