EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Kütük dostumla liderlik için çekişiyoruz :bhr: @Maskeli Fedai

@MEnes @Sherlock siz neredesiniz...

Kim kazanırsa kazansın bizden birisi :bhr:

O iki loseri salmak lazım.. @MEnes @Sherlock
Rezil herifler ne işiniz var bu kadar yukarı sıralarda, size hiç yakışıyor mu... :A Ama yine de kazananın bizden birinin olmasını isteriz ve bu durum çok hoş diyebiliriz... Canım yoldaşlarım... :bhr: :oops: 😳

Bu durumu bahane ederek Sabar'dan şutlasak mı bunları kütük dostum :A @MEnes @Sherlock

O konuyu açmayalım bence kütük dostum, Sabar konusunda biz zararlı çıkabiliriz Oscar etkinliğini falan düşününce :A

Oscar etkinliğinde iki loser yardırmışlardı yorum konusunda.. :A Sorsan üşengeçiz derler vaaaayy beeee.. @Sherlock @MEnes
Sabar= BEN iken beni şutlama ihtimaliniz maalesef literatürde yer almıyor... Bunun siz de bilincindesiniz bence... Ki zaten Leşku yoldaşımız bu konuda gerekenleri söylemiş... Biz konu SABAR olunca tüm fedakarlıkları yapıp tüm sorumluluğu alan muazzam Sabarseverleriz... :A @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060

Kıymık pusuda...

Teşekkürler 😊
İki loser salmış zaten kütük dostum, isimlerini zor buldum listede :A

Bu durumu bahane ederek Sabar'dan şutlasak mı bunları kütük dostum :A @MEnes @Sherlock

O konuyu açmayalım bence kütük dostum, Sabar konusunda biz zararlı çıkabiliriz Oscar etkinliğini falan düşününce :A

Oscar etkinliğinde iki loser yardırmışlardı yorum konusunda.. :A Sorsan üşengeçiz derler vaaaayy beeee.. @Sherlock @MEnes

Üşengeçliğe hiç yakışmayan davranışlarda bulunmuşlardı gerçekten. Biraz bizi örnek alın kardeşim, tutarlı olun azıcık :A @MEnes @Sherlock

Kütük dostum bunlara tavır almak gerekir ama napalım ikisi de yoldaşımız, kıyamıyoruz :A @Sherlock @MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bende soracaktım zamanım var mı diye tmm hemen
Şuraya basıp 6 olsun onlarıda yaz. Daha önce yapsaydın son günleri kaçırmazdın :T:
IMG_20210621_135140.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Yok yok kıyamayız biz onlara, ne kadar hain olsalar da sonuçta canım yoldaşlarımız :bhr: :A @MEnes @Sherlock
Sabar= BEN iken beni şutlama ihtimaliniz maalesef literatürde yer almıyor... Bunun siz de bilincindesiniz bence... Ki zaten Leşku yoldaşımız bu konuda gerekenleri söylemiş... Biz konu SABAR olunca tüm fedakarlıkları yapıp tüm sorumluluğu alan muazzam Sabarseverleriz... :A @Sherlock
Aslında Hainku ve Hainli Fedai isimli iki hain kan dondurucu şeyler söylemişler, yoldaşlarına demediklerini bırakmamışlar ancak koyulaştırıp altını çizdiğim kısım sebebiyetiyle yine pamuk gibi olduk ve bir şey diyemedik kendilerine. Ayrıca haksız da sayılmazlar, vaziyete bak küme düşmeme mücadelesi veriyoruz resmen onlar zirvedeyken... :A

Canım yoldaşlarım. :bhr: