Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

En azından bekliyorsun o da bir şey, benim beklediğim kimse de yok etkinliği başlattık hediyesiz kaldık konuda... :(

Ben sana da vereyim. Kimse hediyesiz kalmasın o kadar organizasyon yaptın. Yeni yılın kutlu olsun umarım daha iyi bir yıl geçirir hedeflerine ulaşırsın.

images - 2021-01-01T034643.424.jpeg

-426279994.jpg

images - 2021-01-01T035023.397.jpeg

images - 2021-01-01T035152.146.jpeg

------

@Dosi de vermiş ama ben yeni gördüm :A

Teşekkür ederim kulaklık da tam kulağımdayken dinliyorum an itibariyle. :Z :A

İşin şakasındayız tabi yoksa söylememe gerek yok zaten manevi değeri ne denli yüksek bir mutluluk yaşadığımın. :bhr: :A Bu konuda da maksat gelenek devam etsin, gelenek demişken "1.geleneksel" olayını eklemeyi unuttuk buna 😱 :F
Fotonun bir kısmında yer alıyor aslında :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski
Ben sana da vereyim. Kimse hediyesiz kalmasın o kadar organizasyon yaptın. Yeni yılın kutlu olsun umarım daha iyi bir yıl geçirir hedeflerine ulaşırsın.

Ekli dosyayı görüntüle 97411

Ekli dosyayı görüntüle 97412

Ekli dosyayı görüntüle 97413

Ekli dosyayı görüntüle 97414

------

@Dosi de vermiş ama ben yeni gördüm :A
Her biri ayrı ayrı harika ötesi, öyle ki sıralama yap deseler yapamam belki Pala'yı sona eklerim ama o da sevdiğim bir karakterdir... Çok teşekkür ediyorum.. :bhr: :Z

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24
Bir ara paladan çok bahsettin ondan dolayı ondan vermek istedim :A
------

Konuyu yine dikkatli okumayan ben :A
Kedinin bulunduğu o ortam da harikaymış, nefes kesici. Hangi şehir neresi orası? :A 2022'de piyango çıktıktan sonra uğrayayım hemen. :A

• Güldürdün
Hadi benden de sana gelsin. Bakalım bu şarkıyı hatırlayacakmısın.
2021 güzellikler yaşatsın sana 🤗
------

Sizde nerdeyse sabah. Normal :A
Hekimoğlu'nda olduğu için kesinlikle hatırladım. Genelde dizide çalan şarkıları seviyorum ve dizinin ortası yerine sonda çalması da ayrı güzel.

Kedinin bulunduğu o ortam da harikaymış, nefes kesici. Hangi şehir neresi orası? :A 2022'de piyango çıktıktan sonra uğrayayım hemen. :A
Üzgünüm ama hiç bir fikrim yok 1fotograf.jpg diye bir sayfa var Instagramda oradan aldım. Yazmamış. Genelde çok güzel ve net fotoğraflar paylaşıyor.
------

Sende geceyi hediyesiz kapatma sana da şunu bıraktım. @Dosi

Hekimoğlu'nda olduğu için kesinlikle hatırladım. Genelde dizide çalan şarkıları seviyorum ve dizinin ortası yerine sonda çalması da ayrı güzel.

Üzgünüm ama hiç bir fikrim yok 1fotograf.jpg diye bir sayfa var Instagramda oradan aldım. Yazmamış. Genelde çok güzel ve net fotoğraflar paylaşıyor.
Avusturya'daki Halstatt diye bir bölgeymiş. İyi 2022'de gezeceğim yerler listesine bir yenisi daha eklendi avrupadan. :A :Z

• Güldürdün
A

Avusturya'daki Halstatt diye bir bölgeymiş. İyi 2022'de gezeceğim yerler listesine bir yenisi daha eklendi avrupadan. :A :Z

Vauv nasıl buldun yorum da biri Salzburg mu yazmıştı ama net olmadığı için demek istemedim. Umarım gidersen beni hatırlarsın :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Vauv nasıl buldun yorum da biri Salzburg mu yazmıştı ama net olmadığı için demek istemedim. Umarım gidersen beni hatırlarsın :A
Kartpostal bile atarım yeter ki gitmek kısmet olsun. :A Google görsellerden fotoyu aratınca çıktı hemen. :A

• Harika
@Dosi tahmin ettiğin gibi bendim, içine doğmuş gerçekten. Ben konunun yarın açılacağını sanıyordum artı buraya da girmeye fırsatım olmadı sonra. Bu kadar beklettiğim için kusura bakmazsın artık. :bhr:

Yeni yıl sana mutluluk, sağlık ve huzur getirsin. Daha nice sohbetlere. :Z

Hediyeleri biraz ince düşünerek hazırladım, umarım beğenirsin. :Z Memleketin Ankara’dan iki yıl önce kendim çektiğim Kızılay Meydanı:

1ADB1F6D-A8C7-4500-B64D-5E4851CC9BF9.jpeg

Yaşadığın ülke İsveç’in Eurovision’da şampiyonluğu tattıran efsane şarkı Euphoria...

Ve ikimizin de severek izlediği Friends’in unutulmaz cafesi Central Perk baskılı bardak... :A

0DCF343C-4B2D-425A-875C-C00C089DDEA0.jpeg

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Gerekli24

------

Sende geceyi hediyesiz kapatma sana da şunu bıraktım. @Dosi

Aşk ve Mavi'yi hediye etmen :bhr: :Z teşekkürler 🤗

• Beğendim
Ben hediyeyi @dreamy kardeşime vereceğimssss.

Herkes gibi çok hediye almadım ama bu hediye zaten tüm hediyelere bedelsss.

Tarkan'ın karma albümü kadar güzel bir yıl olsun. 2021'in hayatındaki olumlu gelişmelerle unutamayacağın, yüzünde her daim gülümseme yaratacak bir yıl olması dileğiyle.
Evet bu efsane albüm yeter de artar :A Temennilerin için teşekkür ederim, aynısını senin için diliyorum. Umarım sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl olur hepimiz için. :bhr:

• Beğendim
Reactions: xdragxx
@Dosi tahmin ettiğin gibi bendim, içine doğmuş gerçekten. Ben konunun yarın açılacağını sanıyordum artı buraya da girmeye fırsatım olmadı sonra. Bu kadar beklettiğim için kusura bakmazsın artık. :bhr:

Yeni yıl sana mutluluk, sağlık ve huzur getirsin. Daha nice sohbetlere. :Z

Hediyeleri biraz ince düşünerek hazırladım, umarım beğenirsin. :Z Memleketin Ankara’dan iki yıl önce kendim çektiğim Kızılay Meydanı:

Yaşadığın ülke İsveç’in Eurovision’da şampiyonluğu tattıran efsane şarkı Euphoria...

Ve ikimizin de severek izlediği Friends’in unutulmaz cafesi Central Perk baskılı bardak... :A

Hediyemi almadan uykum gelmiyordu :A Normalde yarın açılacaktı konu ama yeni yıla girerken daha uygun geldi artı o saatte ev sakinleşince açayım dedim.

Teşekkürler :bhr: hediyeler çok güzel ve Kızılay'ın o mekanda gündüz fotosunu ben de 2019'da çekmiştim :Z

Kupada çay içmeyi seviyorum. Kullanırım :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Hediyemi almadan uykum gelmiyordu :A Normalde yarın açılacaktı konu ama yeni yıla girerken daha uygun geldi artı o saatte ev sakinleşince açayım dedim.

Teşekkürler :bhr: hediyeler çok güzel ve Kızılay'ın o mekanda gündüz fotosunu ben de 2019'da çekmiştim :Z

Kupada çay içmeyi seviyorum. Kullanırım :A
Sana hediye alacağımı doğru tahmin etmiş olman cidden şaşırtıcı :A

Ankara güzel şehir keşke şu covid belası bitse de tekrar gidebilme şansı elde etsem. :Z

Kahve içersin o zaman sen de :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Sana hediye alacağımı doğru tahmin etmiş olman cidden şaşırtıcı :A

Ankara güzel şehir keşke şu covid belası bitse de tekrar gidebilme şansı elde etsem. :Z

Kahve içersin o zaman sen de :A
Forumda hislerimin kuvvetli oluşu ile bilinirim. Genelde nokta atışı isabetüm %80 diyebiliriz :bhr: Ben şaşırmadım :A

Ankara'da en sevdiğim yer Gölbaşı, sakinlik ve manzara olarak çok iyi. Mogan gölü artı geçtiğimiz senelerde yeni yapılan çok güzel bir parkı var. Kızılay'ın kalabalığını pek sevmiyorum ama herşey var orda :A
Hakikatten daha az paylaşım varken geldin aklıma :A
Yine hediyem yok :T:
Keşke aktif bir üye denk gelseydi.
@dreamy olabilir :A

Off yine gelmedi bana hediye :T:

@dreamy hâlâ hislerim senin olduğunu söylüyor :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Forumda hislerimin kuvvetli oluşu ile bilinirim. Genelde nokta atışı isabetüm %80 diyebiliriz :bhr: Ben şaşırmadım :A

Ankara'da en sevdiğim yer Gölbaşı, sakinlik ve manzara olarak çok iyi. Mogan gölü artı geçtiğimiz senelerde yeni yapılan çok güzel bir parkı var. Kızılay'ın kalabalığını pek sevmiyorum ama herşey var orda :A
Hakikatten daha az paylaşım varken geldin aklıma :A
Ya Gölbaşı’na gitmedim sanırım. Eymir Gölü’nü görmüştüm, galiba aralarında pek mesafe yok ikisinin yanlış hatırlıyor da olabilirim. :A Eymir’de bisiklet filan sürmüştük. :A

Diğer etiketi sonradan fark ettim :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi