Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

Oda doğru ben demedim mi ünlü olunca bizi unutacak diye :A sende zeynep hanımcım benim yeni yılımı kutlamadın denize diyorsunda :A
Dün gece tam şarkı paylaşacaktım Gerekli hediyeni paylaştı :A hediyesiz kalma dedim.
Sanki sen benimkini kutladın :A
Az sabret. Gün içinde veririz birşeyler :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica
@Angelica nice senelere canım.
Tartışmalara giridiğin an akışına bırak ve uzatma, ve sana sert çıkanlarada üzülme. İnan bir kaç saat sonra hiç bir şey okunmamış gibi devam ediliyor. Misal ben ve sen şurda kavga etsek diğer konuda muhabettimize devam ediyoruz :bhr: herkes aynı fikirde olmak sorunda değil.
Güzel bir yıl dilerim sana 🥰

------

Bilseydim Hercai hediye ederdim. :A :A

Bana hediye veren yok mu ya kime çıktım ben.ss
Konuya bak. Yeşil olmayanlar hediye vermeyenler. 2 kişi kalmış zaten. Besalet'e çıktıysan daha çok beklersin :A
Gidip ona haber salayım :A

Tartışmalara giridiğin an akışına bırak ve uzatma, ve sana sert çıkanlarada üzülme. İnan bir kaç saat sonra hiç bir şey okunmamış gibi devam ediliyor. Misal ben ve sen şurda kavga etsek diğer konuda muhabettimize devam ediyoruz :bhr: herkes aynı fikirde olmak sorunda değil.

Ayy cnm çok tşk ederim çok güzelmiş hediyelerim yoo artık üzülmüyorum sanırım artık o meleği geride bırakıyorum :D

• Harika
Reactions: Dosi

------

Konuya bak. Yeşil olmayanlar hediye vermeyenler. 2 kişi kalmış zaten. Besalet'e çıktıysan daha çok beklersin :A
Gidip ona haber salayım :A
Hiç dikkat etmemişim ona. 😱 Ya kerem ya Besalet o zaman. :A :A

• Güldürdün
Haydi inşallah :bhr:
Şu pandemi zamanı kaynaşmak varken, kalp kırıcı tavırlar boş
Ayy cnm çok tşk ederim çok güzelmiş hediyelerim yoo artık üzülmüyorum sanırım artık o meleği geride bırakıyorum :D
------

Hiç dikkat etmemişim ona. 😱 Ya kerem ya Besalet o zaman. :A :A
Aynen :A hediye verenlere ✅ atıyorum :A
Ama seni hediyesiz bırakmak olmaz.

Daha önceleri muhabettimiz olmasına rağmen 2020 en kaynaştığımız sene oldu. Fikirler ve düşünceler bir olunca iyi anlaşmakta kaçınılmaz.
Birlikte nice güzel senelere :bhr:

Haydi inşallah :bhr:
Şu pandemi zamanı kaynaşmak varken, kalp kırıcı tavırlar boş

------

Aynen :A hediye verenlere ✅ atıyorum :A
Ama seni hediyesiz bırakmak olmaz.

Daha önceleri muhabettimiz olmasına rağmen 2020 en kaynaştığımız sene oldu. Fikirler ve düşünceler bir olunca iyi anlaşmakta kaçınılmaz.
Birlikte nice güzel senelere :bhr:
Ya teşekkür ederim canım. :bhr: İyi ki bu sene bu kadar kaynaştık. :Z Her gün konuşuyoruz resmen ve çok keyif alıyorum. :bhr:

Hediyelerin de çok güzel. Hem Buray hem de çok sevdiğim şarkı olan Aşk Sana Benzer. :bhr:

Ben de sana bu şarkıyı hediye edeyim o zaman. :A Mustafa Ceceli'yi pek sevmememe rağmen senin açtığın konuda dinledim bu şarkıyı ve çok sevdim, sana da hediye edeyim dedim. :bhr:

Mutlu yıllar. :Z

• Harika
Ya teşekkür ederim canım. :bhr: İyi ki bu sene bu kadar kaynaştık. :Z Her gün konuşuyoruz resmen ve çok keyif alıyorum. :bhr:

Hediyelerin de çok güzel. Hem Buray hem de çok sevdiğim şarkı olan Aşk Sana Benzer. :bhr:

Ben de sana bu şarkıyı hediye edeyim o zaman. :A Mustafa Ceceli'yi pek sevmememe rağmen senin açtığın konuda dinledim bu şarkıyı ve çok sevdim, sana da hediye edeyim dedim. :bhr:

Mutlu yıllar. :Z

Bu şarkıyı çok seviyorum. Çok teşekkürler :bhr:
6 senelik forum hayatımda uzun süreli ara vermeden çoğunlukta nerdeyse günlük takıldığım bir yıl oldu. Bunda tabiki forumda aldığım keyif, huzurlu oluşu ve sizin hoş sohbetler nedeni ile oldu :Z
------

@Cervantes hediye vermeyen 2 kişi kaldı. Sen ve Özgür alamadınız daha. Size hediye verecek kişiler bugün iletir umarım.

Benden sana en sevdiğim şarkı gelsin.
Nice senelere :bhr:

Bu şarkıyı çok seviyorum. Çok teşekkürler :bhr:
6 senelik forum hayatımda uzun süreli ara vermeden çoğunlukta nerdeyse günlük takıldığım bir yıl oldu. Bunda tabiki forumda aldığım keyif, huzurlu oluşu ve sizin hoş sohbetler nedeni ile oldu :Z
------

@Cervantes hediye vermeyen 2 kişi kaldı. Sen ve Özgür alamadınız daha. Size hediye verecek kişiler bugün iletir umarım.

Benden sana en sevdiğim şarkı gelsin.
Nice senelere :bhr:
Teşekkür ederim. Bende çok severim Bergen'in şarkılarını. Seninde yeni yılın kutlu olsun. İnşallah sağlık, mutluluk, huzur getirsin 2021 sana ve tüm sevdiklerine :bhr: Yanlış bilmiyorsam Aleyna Tilki'yi seviyorsun. Bu da benim sana yeni yıl hediyem olsun. İyi yıllar :)

• Harika
Teşekkür ederim. Bende çok severim Bergen'in şarkılarını. Seninde yeni yılın kutlu olsun. İnşallah sağlık, mutluluk, huzur getirsin 2021 sana ve tüm sevdiklerine :bhr: Yanlış bilmiyorsam Aleyna Tilki'yi seviyorsun. Bu da benim sana yeni yıl hediyem olsun. İyi yıllar :)
Teşekkürler :bhr:
Bergen şarkıları ile büyüdüm. O yüzden bende yeri çok farklı.
Aynen, sesini beğendiğim bir isim :bhr:
------

@kerem hediye vermeyen ve aktif olan bir sen kaldın :D
Hediyeni bekliyoruz

• Beğendim
Reactions: Cervantes and kerem

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye