Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

Ya Gölbaşı’na gitmedim sanırım. Eymir Gölü’nü görmüştüm, galiba aralarında pek mesafe yok ikisinin yanlış hatırlıyor da olabilirim. :A Eymir’de bisiklet filan sürmüştük. :A

Diğer etiketi sonradan fark ettim :F
Zenginlerin mekanı olarak bilinir Gölbaşı :A oradaki ev fiyatları, kiralar çok pahalı :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
  • Harika
Reactions: Zeyno
Çekilişte bana @Gerekli24 çıktı. Hediyen biraz gecikti lütfen kusuruma bakma, forumda yeniyim :) Öncelikle yeni yılın kutlu olsun, inşallah çok güzel bir yıl seni bekliyordur. Yeni yıl sana sağlık, huzur, mutluluk, başarı getirir inşallah. Umarım hediyelerini seversin :)
images (2).jpeg
images (4).jpeg
unnamed.png
IMG_20210101_113428.png
images (8).jpeg
IMG_20210101_113450.jpg
------

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Gerekli24
Ben yarın sabah olur diye düşünmüştüm. Ondan dolayı yeni haberim oldu.

Benim hediye vereceğim isim @Angelica

Abla öncellikle yeni yılda neyi diliyorsan onun gerçekleşmesini dilerim. Umarım daha fazla mutlu huzurlu ve sağlıklı olduğun güzel bir yıl olur.

Hediye olarak çok fazla seçeneğim oldu. O yüzden hediyelerimi mutlaka beğenirsin diye umuyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 97406

Ekli dosyayı görüntüle 97407

İki çok sevdiğin dizi Hercai ve Sefirin Kızı o yüzden bu hediyeleri seçtim.

Ekli dosyayı görüntüle 97408

Hande Erçel'i de çok sevdiğini biliyorum.

Ve efsaneden hediye vermesem kendi içim rahat etmezdi. Videolara bakarken bile duygulanıyor insan.

İYİ SENELER. :bhr:

Yaa demek sana çıktım ben merak ediyordum kime çıktım diye çok teşekkür ederim bayıldım hediyelerime ben sana sağlıklı huzur dolu bir yıl diliyorum :D

• Harika
Reactions: Gerekli24
Çekilişte bana @Gerekli24 çıktı. Hediyen biraz gecikti lütfen kusuruma bakma, forumda yeniyim :) Öncelikle yeni yılın kutlu olsun, inşallah çok güzel bir yıl seni bekliyordur. Yeni yıl sana sağlık, huzur, mutluluk, başarı getirir inşallah. Umarım hediyelerini seversin :) Ekli dosyayı görüntüle 97428Ekli dosyayı görüntüle 97429Ekli dosyayı görüntüle 97430Ekli dosyayı görüntüle 97431Ekli dosyayı görüntüle 97432Ekli dosyayı görüntüle 97433
------
Sorun değil ben de gece uğramasam şimdi veriyordum. Ben de sana sağlıklı huzurlu güzel bir yıl diliyorum

• Harika
Reactions: Cervantes
Hediyesiz kalmasınlar dedim bende @The_Erinch abim ve @Emre Ozansoy vermeye karar verdim :D

@The_Erinch abime bunları mutlu yıllar abimm :D
Ekli dosyayı görüntüle 97438Ekli dosyayı görüntüle 97437Ekli dosyayı görüntüle 97436

@Emre Ozansoy a da bunları hediye ediyorum mutlu yıllar ablacımm :D
Ekli dosyayı görüntüle 97441Ekli dosyayı görüntüle 97439
Çok düşüncelisin Melekcim,
harika ve anlamlı hediyeler benim için.
İyi ki tanıdım seni.

• Harika
Reactions: Angelica
ne demek abicim musmutlu bir yıl diliyorum sana :D
Sağol Melekcim, forum sayesinde hayatıma kattığım güzel insanlar...İnstagramdan Yeni Yılımı kutlayan @Silinmiş Üye @harunn60 @Afet Güçverir @Emre Ozansoy @dreamy hepinize teşekkür ederim. Burada sürekli olmasada dışarıda görüşebileceğim keyifli ve güzel insanlar.

Hepinizin yeni yılını tekrardan kutluyorum; musmutlu bir yılınız olsun.
İyi Ki Varsınız.

Bana çıkan isim @Zeyno45 :D

Kendisini pek tanımıyorum ama şarkıları çok sevdiğini ve çok paylaştığını biliyorum. O yüzden geçen profilinde de yazdığım çok sevdiğim bir şarkıyı hediye ediyorum. :A Mutlu yıllar. :bhr:

• Harika
Reactions: Zeyno
@Turkuazz sana sözüm vardı.

Nice sağlıklı ve huzurlu senelere 🤗 sakin ve düşünceli oluşunu taktir ettiğim. Forumda alınganlık bile yapmamış olduğum tek üye olabilirsin (bunu 4 senelik arkadaşlığımız süreci için diyorum) bu kadar uzun sürede en ufak bir tartışma dahi yaşamamış olmamız başarı. Daha nice senelere :bhr:

• Harika
Reactions: Turkuazz
Bana çıkan isim @denizz19 :A
Hepsi Benim yarışmasında birbirimizle baya sataşıyorduk, ondan sonra çok muhabbetimiz olmasa da eğlenceli ve sevdiğim bir üyesin. Sağlık ve huzur dolu bir yıl diliyorum. Umarım forumda aktifliğini eskisi gibi arttırsın. :X
Sevdiğin bazı diziler, Titanic ve Sıla'dan oluşan bu kolaj fotoğrafı hediye ediyorum sana. :A
Teşekkürler tatlım :A sen de iyi birisisin azıcık uyuz biri olsan da :A kısmet

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Bana çıkan isim @Zeyno45 :D

Kendisini pek tanımıyorum ama şarkıları çok sevdiğini ve çok paylaştığını biliyorum. O yüzden geçen profilinde de yazdığım çok sevdiğim bir şarkıyı hediye ediyorum. :A Mutlu yıllar. :bhr:

Hercai fanı Melek gibi :A :A
------

Teşekkürler tatlım :A sen de iyi birisisin azıcık uyuz biri olsan da :A kısmet
Hediyeni salsana be adam :A
Eh konuyu da es geçmeyelim. Harikanı ona attın sandım ama diğer mesajaymış :A

Son düzenleme: