Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Bu arada konuyu değiştirdim biraz. Hediye vermek isteyenler şimdiden hediyeleşebilirler.
Bazıları belki 1 gün hiç girmez :A
@xdragxx bana hediye verebilirsin :A
------

Sen bana o tabloyu ayarla, ben kopyala yapıştır yaparım :A
Yada bir SS ekleriz

Bugün yeterince hediyeleştik ama bu konunun da hatrına şu hediyeleri takdim edeyim :A @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi
Biraz geç girdim foruma, tören başlamış bile :D

Benim hediye vereceğim isim @serhatt :D

Öncelikle yeni yılın sağlık ve bol kazançlı olur inşallah. En önemlisi istediğin ve hayal ettiğin her şey gerçekleşir umarım 🙏

Hayali hediyeler vereceğimiz için ben paraya kıydım, cimri davranmadım :A

İlk olarak bu Apple setini sana hediye olarak veriyorum ki birazdan yapacağın film projelerinde bunlar elin ayağın olacak :A

c24a33999dab78bc6e08c780b26a9060.jpg

Bu projeleri gerçekleştirmek için de kafanı dinleyeceğin sakin bir yere ihtiyaç duyabileceğini düşünerek Antalya'dan bu villayı hediye ediyorum. Deniz manzarası eşliğinde yaratıcılığını konuşturman için.

ahsap-villa-modelleri.jpg

Ve gelelim projeye;

Senaryosundan, yönetmenliğine kadar senin ilgileneceğin ve tüm oyuncu castını senin seçeceğin bir film için senin adına Ay Yapım ile görüşerek işi kaptım. (Menajerin olarak %10 payımı alırım :F)
Çekim takviminden, çekimlerin nerede yapılacağına kadar her şey senin elinde. Biraz yorucu ama hem bol kazançlı hem de hayallerini gerçekleştirebileceğin büyük bir fırsat.

unnamed.jpg

Film çekimleri tamamlandıktan sonra da kutlamayı Enrique Iglesias konserinde yapacaksınız. :A

Sevip sevmediğin hakkında hiç bir fikrim yok :F Amaç eğlenmek ve senin dizi-filmlere ilgin olduğunu biliyorum .Madem hayali hediye veriyoruz sınır tanımayalım dedim. :D

Yeni yılın tekrardan kutlu olsun, umarım tatmin edici hediyeler olmuştur 🙂
------

Benim hediye vereceğim isim @hayret bi şey
Kendisini reyting tahmin konuları ile tanıdım. @denizz19 'un ricası üstüne bir önceki senenin yarışmasında @hayret bi şey 'in konusunda hatırlatma etlketi yapmıştım. İlk o dönem karşılıklı yazışmamış olmuştu konuda.
Sonra Menajerimi Ara dizisi ile daha çok sohbet etme imkanı buldum. Kaliteli bulduğum bir forum üyesi ve onun en sevdiği isimden en sevdiğim şarkıyı hediye etmek istiyorum :bhr:
Mutlu senelere @hayret bi şey

Bir tane az :A

Ve bu da benim sevdiğim bir isim ve şarkısı

Çok teşekkür ederim, iyi ki tanımışım seni :bhr: Sende forumun en kaliteli ve en başarılı yöneticilerinin başında geliyorsun, ayrıca Hadise jestin çok iyi :Z

Yeni yılın kutlu olsun :Z

2021'in girişim konusunda bu kadar zeki olduğun bir yıl olması dileğiyle :A
Gece gece izlettin :A
Bizim burada da topluyorlar böyle :A hatta çöp yerine atılacağına geri dönüşüm yerine götürülsün diye şarkılar bile yapıyorlar :A
Panta mera (içeçek kutularını geri dönüşüme götürün denilebilir)
Biz zaten bir cola alsak şişe parasınıda ödüyoruz ve bitince geri götürüp paramızı alıyoruz :A
Bazı insanlar çöpten toplayıp götürüyor para almak için :A

Neyse buyur bu güzel şarkı sana gelsin. Bu mevzu için yapılan bir şarkı ama çok hoş :bhr:
------

Çok teşekkür ederim, iyi ki tanımışım seni :bhr: Sende forumun en kaliteli ve en başarılı yöneticilerinin başında geliyorsun, ayrıca Hadise jestin çok iyi :Z

Yeni yılın kutlu olsun :Z
Çok teşekkürler bu güzel sözlerin için :bhr: çok mutlu oldum :love1:

Gece gece izlettin :A
Bizim burada da topluyorlar böyle :A hatta çöp yerine atılacağına geri dönüşüm yerine götürülsün diye şarkılar bile yapıyorlar :A
Panta mera (içeçek kutularını geri dönüşüme götürün denilebilir)
Biz zaten bir cola alsak şişe parasınıda ödüyoruz ve bitince geri götürüp paramızı alıyoruz :A
Bazı insanlar çöpten toplayıp götürüyor para almak için :A

Neyse buyur bu güzel şarkı sana gelsin. Bu mevzu için yapılan bir şarkı ama çok hoş :bhr:
------

Çok teşekkürler bu güzel sözlerin için :bhr: çok mutlu oldum :love1:
Sıfırdan başlayasım geldi benim de gece gece henüz biteli 1 ay olmadan :( :A

• Güldürdün
Sıfırdan başlayasım geldi benim de gece gece henüz biteli 1 ay olmadan :( :A
Dizinin bu sahnesini hatırlamadım. Ben de bir ara kısa videolara dalsam iyi olur. Çocukken bakıyordum genelde :A
------

@Özgür neyi bekliyorsun :A

Umarım bana hediye verecek isim BesaleT değildir :A bana hediyeleri pek iyi olmuyor :A @Tolstoyevski

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and xdragxx
Dizinin bu sahnesini hatırlamadım. Ben de bir ara kısa videolara dalsam iyi olur. Çocukken bakıyordum genelde :A
------

@Özgür neyi bekliyorsun :A

Umarım bana hediye verecek isim BesaleT değildir :A bana hediyeleri pek iyi olmuyor :A @Tolstoyevski
O zaman sıfırdan izle gitsin işte aklında bir şey yoktur :A

• Güldürdün
Bana çekilişte buradan çok sevdiğim @slhttnmtl çıktı. :bhr:

Ona derslerinde başarılar, ailesine ve kendisine sağlık diliyorum yeni yılda. :love1:

Hediyelerim:

Ekli dosyayı görüntüle 97389

BİZİM HİKAYE - FOX

Ekli dosyayı görüntüle 97390

AKREP DİZİSİ

Ekli dosyayı görüntüle 97391

KİTAP OKUMAYI İHMAL ETME, BUNLAR DA HEDİYEM.

Ekli dosyayı görüntüle 97393

VE PARFÜM.

HEDİYELERİNİ GÜLE GÜLE KULLAN KARDEŞİM. :love1:
Çok teşekkür ederim, çok mutlu ettin beni @haluk792.

• Harika
Reactions: cokiyitvci
Ben yarın sabah olur diye düşünmüştüm. Ondan dolayı yeni haberim oldu.

Benim hediye vereceğim isim @Angelica

Abla öncellikle yeni yılda neyi diliyorsan onun gerçekleşmesini dilerim. Umarım daha fazla mutlu huzurlu ve sağlıklı olduğun güzel bir yıl olur.

Hediye olarak çok fazla seçeneğim oldu. O yüzden hediyelerimi mutlaka beğenirsin diye umuyorum.

images - 2021-01-01T032341.269.jpeg

images - 2021-01-01T032447.196.jpeg

İki çok sevdiğin dizi Hercai ve Sefirin Kızı o yüzden bu hediyeleri seçtim.

1394645049.jpg

Hande Erçel'i de çok sevdiğini biliyorum.

Ve efsaneden hediye vermesem kendi içim rahat etmezdi. Videolara bakarken bile duygulanıyor insan.

İYİ SENELER. :bhr:

• Harika
Reactions: Angelica
Çok merak ediyordun bana çıkmıştın @Doğan. Yeni yıl sana bol bol mutluluk, huzur, başarı ve tabikide sağlık getirsin. Umarım bu yılda da forumda bizimle olursun.

Benim de sana hediyelerim:
5f70885d2269a22ea07356f4.jpg

12E2F6628F1AF08E3ACE7A75DC8976B1_320x180.jpg

Umarım 4 gün sonra gördüğünde beğenirsin hediyelerimi.:love1:

• Harika
Reactions: Doğan
Şansızlık :(
Sen yine geç geldin ve bu saatten sonra gelmesede normal, ben saatlerce bana hediye gelmesini bekliyorum :T:
En azından bekliyorsun o da bir şey, benim beklediğim kimse de yok etkinliği başlattık hediyesiz kaldık konuda... :(

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: Dosi and Gerekli24
Mesaj alındı :A
Sana hediyenin alasını vermiştim ama 1 tane daha gelsin :A
En sevdiğim Erkin Koray şarkısı
Teşekkür ederim kulaklık da tam kulağımdayken dinliyorum an itibariyle. :Z :A

İşin şakasındayız tabi yoksa söylememe gerek yok zaten manevi değeri ne denli yüksek bir mutluluk yaşadığımın. :bhr: :A Bu konuda da maksat gelenek devam etsin, gelenek demişken "1.geleneksel" olayını eklemeyi unuttuk buna 😱 :F

• Güldürdün