Zey TV Fav10 - Yılbaşı Çekilişi - Hediyeleşme Konusu

Hediyem nerde artık yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer @Tolstoyevski hocam forumda olmayan biriyse ver artık hediyemi slgsjklgjls
Önce sen hediyeni teslim et, sonrasını sonra düşün demişler. :A Kim demiş bilmiyorum ama demişlerdir illa ki.. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx
Tolsto hocam çok belli etti beni çekmiş :A
Hayır ben çekilişte yokum ki, kural kuraldır diyerek yer alamadım sürpriz bozulmasın iki kişinin bildiği sır değildir diye. :A

Ama yarın geceye dek ya da @Dosi hangi tarih diyorsa, o tarihe dek hediyeler verilmezse gönlümden kopan hediyeleri ben vereceğim hediye teslim edilmeyen kişilere. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Hayır ben çekilişte yokum ki, kural kuraldır diyerek yer alamadım sürpriz bozulmasın iki kişinin bildiği sır değildir diye. :A

Ama yarın geceye dek ya da @Dosi hangi tarih diyorsa, o tarihe dek hediyeler verilmezse gönlümden kopan hediyeleri ben vereceğim hediye teslim edilmeyen kişilere. :A

@Dosi @xdragxx bak tam balık burcu çatlayın işte :F :F
------

Sende öyle oldu. Diğerlerinde bakacağız :A ben hayret bir şeye hediye verdim :A

Ha doğru ya :F

Niye spoi verdin :A
@Zeyno45 kız nerde hediyen? :A
------

Aman sende :noworry:

Biraz karmaşıklık oldu sanırım çünkü sen daha demin @hayret bi şey e hediye verdin, @Zeyno45 nereden çıktı 😱 o daha hediyesini bile vermemişti üstelik :A

Benim de kafam karıştı korktum bi an ne oluyor diye ama hikayenin sonunda günahı alınan ben oldum bu kez de.. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica