Sinema Sinema Haberleri

Selma Ergeç ve Selim Bayraktar’dan Korku Filmi Geliyor!

Yazan Aserat

Ekranların sevilen oyuncuları Selma Ergeç ve Selim Bayraktar’dan yeni bir korku filmi geliyor.

Daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’da birlikte rol almış olan Ergeç ve Bayraktar, önümüzdeki ay vizyona girecek olan ‘Kanlı Girdap’ (Ghosts of Garip) için yıllar sonra tekrar kameralar karşısına geçtiler. Başrolleri arasında Gianni Capaldi, Natalie Burn, Guillermo Ivan ve Larry Wade Carrell’ın da yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Patricio Valladares oturuyor.

Yapımcılığını FBR Prodüksiyon’un üstlendiği yapımın konusu ise şöyle:

Amerikalı ünlü belgesel yapımcısı John Gillespie (Capaldi) ekibiyle beraber Romanya’da Vlad Tepes ile ilgili yeni bir proje üstünde çalışmaktadır. Bu sırada İstanbul’da bir üniversitede araştırma görevlisi olan eski kız arkadaşı Nina (Ergeç) John’u arayıp Vlad’in mezarıyla ilgili çok önemli bilgilere ulaştığını söyler. Bilinen o ki Vlad Tepes, nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda, uzun sure Türkiye’deki zindanlarda tutuklu kaldıktan sonra kendi ülkesinde bir savaşta ölmüş ancak mezarı asla bulunamamıştır. Cesedin Türkiye’ye getirildiğini ve bunu kanıtlayacak izlere ulaştığını söyleyen Nina, araştırmalara İstanbul’da devam etmek üzere ekibi yanına çağırır.

Söz konusu mezarın izini sürerlerken kendilerini Kazıklı Voyvoda zamanında müritleri tarafından kaçırılıp korkunç şekilde öldürülen çocukların efsanesini ortaya çıkarmak üzere bulurlar. Çocukların kaçırılıp saklandığı tüneller aynı zamanda zalim imparatorun mezarının olduğu hayalet köyün içindedir. Buraya ömrünü tarihe adamış ünlü akademisyen Ali Aksu (Bayraktar) sayesinde ulaşacaklardır. Efsaneyle burun buruna gelen ekibin başına dehşet verici olaylar gelir.

Amerika, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya’nın da içinde olduğu 25’in üzerinde ülkede gösterime girmesi planlanan Kanlı Girdap, ülkemizde 22 Temmuz’da vizyona çıkacak.

Fragman:

Post Ratings:
Like
Like x 1

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

8 Yorum

 • @Çiğdem- @destere ile izle kızk orkunca sarılırsın totoşa:A

  korku olması daha güzel olmuş dramlardan komedilerden şişmiştik  farklı yapımlar her zaman iyidir 🙂

  biz @Çiğdem- le daha film başlamadan sarışırız film başlayınca kimbilir neler olur :))

 • korku olması daha güzel olmuş dramlardan komedilerden şişmiştik  farklı yapımlar her zaman iyidir 🙂

  biz @Çiğdem- le daha film başlamadan sarışırız film başlayınca kimbilir neler olur :))

  @Çiğdem- @destere ile izle kızk orkunca sarılırsın totoşa:A

  hahah aa yok ben sırf korku izleyemem içinde fantastikte barındırıcak :A

 • hahah aa yok ben sırf korku izleyemem içinde fantastikte barındırıcak :A

  zaten bunun türü fantazik korku kızla oğlan fantazi yaparken şeytan kız kılığına girip oğlana tecavüze yelteniyor 🙂 öyle garip bir konusu var :))

 • zaten bunun türü fantazik korku kızla oğlan fantazi yaparken şeytan kız kılığına girip oğlana tecavüze yelteniyor 🙂 öyle garip bir konusu var :))

  biz çocukken sınavmı ne öyle bir korku filmi vardı türklerin ödümüz kopuyordu o filmden şimdi gülerek izliyoruz :A

 • biz çocukken sınavmı ne öyle bir korku filmi vardı türklerin ödümüz kopuyordu o filmden şimdi gülerek izliyoruz :A

  ben bir semum a bakmıştım bir ara 🙂 fok gibi filmler yapıyoruz hala 🙂 bizden bir cacık olmaz :))

Bir yorum bırakın