TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Aleyna gitse yeni kaoslar olurdu , Merve 5 sezondur ilk defa takımı değişti acın bunu da bozdu bu sezon pühhhh

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH. :A

Aleynanın yaptığı çok ayıp kimse onu sevmek zorunda değil berna düşüncesini diyebilir elemişsin sus bari

Onu yerden yere çalan, aylarca mobingin ağa babasını yapan Nagihan'a karşı kedi gibi olan ilgi açı Aleyna Berna'nın eleniyor olmasından güç alıp yaptı o hareketi bence. Berna orda kalıyor olsa böyle bi şey söylemeye cesareti yetmezdi zaten. 😄😄😄

@serhatt şok edepsiz wefad:F :F @Carpe Diem @Hobbit @Alemdar

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
DECCALEYNA GERİ DÖNDÜ. :Z :Z

İki şiddet failine ne güzel de haddini bildiriyor, yeni bölümü canlı izlemek farz oldu. :Z

• Olmamış
Reactions: Angelica

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Rotayı Sercan’a kırdı diye yorumladım :A

2 hafta daha erkek elemesi olduğunu öğrenince biraz prim yapmak istemiş anlaşılan 😂😂
Yunus Emre’ye zaten tek dayanabilen Aleyna’ydı o da patladı. Annesinin dedikleri, geçen oyunda da suya attığı için sinirlenmişti. Taş olsa çatlar o şaklabanın yanında. :D

Cansu olayı iletişim ödülünde oldu. Ondan sonraki ilk konseyde de (acil durum konseyini saymıyorum) hemen konuyu açmış oluyor. Primlik ne durum var anlamadım? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Yunus Emre’ye zaten tek dayanabilen Aleyna’ydı o da patladı. Annesinin dedikleri, geçen oyunda da suya attığı için sinirlenmişti. Taş olsa çatlar o şaklabanın yanında. :D

Cansu olayı iletişim ödülünde oldu. Ondan sonraki ilk konseyde de (acil durum konseyini saymıyorum) hemen konuyu açmış oluyor. Primlik ne durum var anlamadım? :A
Ayol işte macun sağolsun 2 haftası daha garanti, bir de damla vb.gidici bu performansla biraz daha kalacağını anlayınca öne çıkmak istemiş işte :X

Durup durup bir günde böyle parlaması mantıklı değil nagi itip kalktığında bile böyle değildi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
Ayol işte macun sağolsun 2 haftası daha garanti, bir de damla vb.gidici bu performansla biraz daha kalacağını anlayınca öne çıkmak istemiş işte :X

Durup durup bir günde böyle parlaması mantıklı değil nagi itip kalktığında bile böyle değildi
Başlarda gayet sesi çıkıyordu Aleyna’nın hatta Nagihan’a bile karşı durabilen biriydi. Takımla arası iyi olduktan sonra barış ortamında durgunlaşmıştı.

Neyse güzel bir video ile geceyi noktalayalım. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,734
Puanı
710
İşte hak yemenin güzel örneği :) suni kavgayla şampiyon olabilecek birini elediler , sonraki sene ayşenün 2,5 katı oy aldı batu :C
Şahsen sevgilisini döven birinin şampiyon olmaması çok hayırlı bir sonuç oldu. Hak yeme demeyelim biz ona. 🙏🙏
------

Valla Aleyna hiç samimi değil 2022 deki olmuş konuyu bu güne taşımak uyarmak nedir Allah aşkına :A
Onu Cansu ile telefonda görüşemedikten sonra söyledi. Yani kafasına göre açmadı konuyu. Düellodan sonra da “birine çok sinirliyim” tarzı sözler söylemişti. Berna’ya bu kadar patlamasının bir nedeni de iletişim ödülünde yaşadığı şey bence. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Şahsen sevgilisini döven birinin şampiyon olmaması çok hayırlı bir sonuç oldu. Hak yeme demeyelim biz ona. 🙏🙏
------

Onu Cansu ile telefonda görüşemedikten sonra söyledi. Yani kafasına göre açmadı konuyu. Düellodan sonra da “birine çok sinirliyim” tarzı sözler söylemişti. Berna’ya bu kadar patlamasının bir nedeni de iletişim ödülünde yaşadığı şey bence. :A
şiddet iddialarını bir türlü mahkeme kararı verilemiyor nedense :A sosyal medyada birilerini karalamak için sürekli aynı şeyler yazılıp duruyor :))) ben Survivor yarışmacıları için bu tarz saçmalıkları 2022 finalinde abdik gubudik kadın dernekleri ademi kötüleyip kadın düşmanı algısı yaptıklarında kapadım :X mahkeme başkanı gelip birebirde anlatana kadar hiçbir iddiaya inanmam :X