TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
GBT7vstaEAAsUGm

TV8'in sevilen yarışma programı 'Survivor All Star 2024' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ile Murat Ceylan'ın üstlendiği ve bu sezon 'All Star' konseptiyle ekrana gelecek olan yarışma programının bu seneki kadrosunda yer alan yarışmacılar şöyle:

Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Furkan Kızılay ve Hakan Hatipoğlu , Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Yunus Emre Özden, Seda Aktuğlu, Ersin Korkut, Pınar Saka ve Bozok Gören.

Survivor All Star 2024, ilk bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de!

Programın yeni sezonuyla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İlk bölümümde yüksek Reyting gelecektir. Asıl sınavını önümüzdeki hafta verecektir.
Bakalım en güçlü olduğu gün hangi gün olacak.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
SMS olmadığı için herkesin gerçek yüzünün ortaya çıkacağı bir sezon olacak. Yine en çok Turabi'yi destekleyeceğim. Arada elbet başkaları da olur. Nagihan'ın elendiğini görmek bu sezonki en büyük motivasyonum olacak. :D

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Poyraz yada Hakan ile yarışmadığı sürece Turabi parkura çıktığında kanal değiştiririm muhtemelen. Bu kadar itici bir insan ömrü hayatımda görmemişimdir muhtemelen.
------
Aslan Ogeday. :bhr:
------
Yaman da fena sayılmaz. :bhr: All Star sezonunda yarışması büyük talihsizlik olsa da açılır birkaç güne muhtemelen.

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel başladı sezon, böyle devam eder umarım. Merve Aydın ve Damla Can gibi sevdiğim isimler olmasına rağmen Turabi gereksizi olduğu için kırmızıların kaybetmesini istiyorum hep.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet klasik ilk bölümü açtım ama baya geç açtım. Dokunulmazlıkta kızların yarışının yarısına baktım.
Çoğu yarışmacı zorla gelmiş gibi, hırs yok resmen yürüyenler oluyordu. Kırmızıların erkekleri çok güçsüz. Bi de yedekler katılmış ama daha ilk oyunlarda varsa yedek sayılmamalıydı.
Turabi’yi sevmem ama Poyraz’ı daha da sevmiyorum :A o yüzden Turabi ona karşı kazansın isterim.
Ogeday’ı ilk katıldığı sene destekliyordum ve şampiyon olmuştu, geçen sefer Nisa nedeni ile desteklemedim. Bu sene başarılı olsun. Hatta şu an en desteklediğim erkek yarışmacı.
Kızları pek izlemediğim için analiz yapamıyorum.
Bir çok yarışmacı ileriki zamanda gücünü gösterecektir. Zaten şu an baya zayıf oyuncu varken dokunulmazlık oyunlarında kendine güvenenler fazla yüklenmez.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
:mad::mad:

Neden Poyraz’ı sevmiyorsun?
Fazla egolu ve gıcık buluyorum. Kendi senesinde izlemiştim ve sevmemiştim. Aynı duygum devam ediyor.

Bu sene izlemeyi düşünmüyorum bunu öncelikle belirteyim. En azından hiç bir bölümü baştan sona izlemeyeceğim. Buradan Twitter’dan ne denk gelirse.
Bugün bir film seçip izledim sonra açtım yarışmayı ve öyle çok ilgimi çekmedi nedense.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Fazla egolu ve gıcık buluyorum. Kendi senesinde izlemiştim ve sevmemiştim. Aynı duygum devam ediyor.

Bu sene izlemeyi düşünmüyorum bunu öncelikle belirteyim. En azından hiç bir bölümü baştan sona izlemeyeceğim. Buradan Twitter’dan ne denk gelirse.
Bugün bir film seçip izledim sonra açtım yarışmayı ve öyle çok ilgimi çekmedi nedense.
Bende boşluktan izliyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Bende sevmiyorum Poyrazı gerçekten dediğin gibi ya

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Koskoca Acun Ilıcalı, kukla oldu Turabiye isim yazıyor..
Adamın gözümdeki itibarı buhar oldu şuan...

Rating sen nelere kadirsin.
------

Bende boşluktan izliyorum.
İzlemekten çekinmeyin Yarışmayı..
Yani doluluktanda izleyebilirsiniz.

Yani Survivor isteyerek izlediğinizde biri birşey yapmaz size.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Erkeklerde Ogeday ve Turabi kolay bir şekilde son 4e kalacaklar eğer sakatlık yaşamazlarsa,erkekler çok zayıf.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Poyraz-Turabi arasında kim haklı kim değil çözemedim... Turabi yarışmadan önce ki yorumlarıyla ayıp etti biraz ama Poyraz'da cringe hareketlerde bulunuyor 😂

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram