NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
Hudutsuz-Sevda-overview-photo-5135a15d-505f-43d6-aec6-16f92d71bd91 (1).jpeg

FOX'un yeni dizisi Hudutsuz Sevda bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Murat Öztürk'ün, senaristliğini Bahadır Özdener'in üstlendiği yapımın kadrosunda Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz (konuk oyuncu), Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak, Erdem Kaynarca, Özgür Emre Yıldırım, Naz Çağla Irmak, Hülya Gülşen Irmak, Hülya Şen, Haydar Şişman gibi isimler yer alıyor.

Yıllar sonra yaşadığı kasabaya geri dönen Halil İbrahim'in intikam hikayesini konu alan yapım, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hayatımda gördüğüm en kötü Karadeniz şiveli dizi 😂 Bazen kötü bir şive yapıyorlar bazen düz konuşuyorlar.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğrusunu söylemek gerekirse Biran Damla Yılmaz çıktıktan sonra devam etmem diye düşünüyordum ama hikayenin ilk bölüm kadar akıcı ve sürükleyici yazılması, Deniz Can Aktaş'ın performansı ve Mehmet Korhan Fırat'ın dahil olması diziye devam ettirmemi sağladı. Bir de arkada çalan 'Halil İbrahim'i unutmamak gerek.

Bölüm süresi de oldukça iyiydi, hafta boyunca tekrarları ortalama gitmişti. Umarım güzel bir yükseliş yaşar ve sıkıcı perşembe akşamından kurtarır. :Z

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,940
Puanı
310
Doğrusunu söylemek gerekirse Biran Damla Yılmaz çıktıktan sonra devam etmem diye düşünüyordum ama hikayenin ilk bölüm kadar akıcı ve sürükleyici yazılması, Deniz Can Aktaş'ın performansı ve Mehmet Korhan Fırat'ın dahil olması diziye devam ettirmemi sağladı. Bir de arkada çalan 'Halil İbrahim'i unutmamak gerek.

Bölüm süresi de oldukça iyiydi, hafta boyunca tekrarları ortalama gitmişti. Umarım güzel bir yükseliş yaşar ve sıkıcı perşembe akşamından kurtarır. :Z
Geçtiğimiz hafta baya tepkiler almıştı dizi, o tepkileri dile getirenler, diziye bağlandı bu bölüm. Bahadır Özdener EDHO hariç genelde krizi iyi yönetir :D Hudutsuz'a ben reyting anlamında katkı yapacağını düşünüyorum, gerisi yarın 10'da :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçtiğimiz hafta baya tepkiler almıştı dizi, o tepkileri dile getirenler, diziye bağlandı bu bölüm. Bahadır Özdener EDHO hariç genelde krizi iyi yönetir :D Hudutsuz'a ben reyting anlamında katkı yapacağını düşünüyorum, gerisi yarın 10'da :)
İzleyicinin verdiği tepkiler haksız değildi orası ayrı ama o tepkiler ile daha çok kişiye ulaşıldı o da ayrı. Ekip böyle devam ederse birkaç haftaya 8-9 reytingleri görmesi imkansız değil, umarım hikaye bozmaz.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,940
Puanı
310
İzleyicinin verdiği tepkiler haksız değildi orası ayrı ama o tepkiler ile daha çok kişiye ulaşıldı o da ayrı. Ekip böyle devam ederse birkaç haftaya 8-9 reytingleri görmesi imkansız değil, umarım hikaye bozmaz.
Üçüncü bölüm fragmanından aldığımız enerji bir çeşit "Deli Yürek" ya da "Acı Hayat" hissiyatı veriyor. Hikaye bozmazsa evet, 8-9 reytingleri görebilir.

Ve Oktay-Bahadır arasındaki sektör kapışmasını Bahadır kazandı gibi :)

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Üçüncü bölüm fragmanından aldığımız enerji bir çeşit "Deli Yürek" ya da "Acı Hayat" hissiyatı veriyor. Hikaye bozmazsa evet, 8-9 reytingleri görebilir.

Ve Oktay-Bahadır arasındaki sektör kapışmasını Bahadır kazandı gibi :)
Osman Sınav'ın Yalnız Kurt ile yapamadığını Bahadır Özdener yaptı. Bende yavaştan o hissi almaya başladım, Deniz Can Aktaş sahneleri çok iyi sırtlıyor. Diğer isimler de bir o kadar iyi. İkinci ve üçüncü fragman da ilk fragman havasında olursa gelecek cuma çok daha güzel sonuçlar gelecek gibi. :Z

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,940
Puanı
310
Osman Sınav'ın Yalnız Kurt ile yapamadığını Bahadır Özdener yaptı. Bende yavaştan o hissi almaya başladım, Deniz Can Aktaş sahneleri çok iyi sırtlıyor. Diğer isimler de bir o kadar iyi. İkinci ve üçüncü fragman da ilk fragman havasında olursa gelecek cuma çok daha güzel sonuçlar gelecek gibi. :Z
Duyduğuma göre Osman Sınav-Sinegraf yeniden Deli Yürek'i çekecekmiş ortak bir yapımcı ile...Bırak Osman bu işleri, eski çalışanın yapıyor bile :)

Bahadır Özdener herhalde özel bir rica ile Kalan Müzik'le çalışılmasını istemiş Fatih Aksoy'dan...Hüseyin Ay'ın Halil İbrahim türküsü ile bütün aksiyon fragmanları 5+ getirir

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Duyduğuma göre Osman Sınav-Sinegraf yeniden Deli Yürek'i çekecekmiş ortak bir yapımcı ile...Bırak Osman bu işleri, eski çalışanın yapıyor bile :)

Bahadır Özdener herhalde özel bir rica ile Kalan Müzik'le çalışılmasını istemiş Fatih Aksoy'dan...Hüseyin Ay'ın Halil İbrahim türküsü ile bütün aksiyon fragmanları 5+ getirir
Haziran ayında yeniden çekileceğine dair haber gelmişti ama sonrasında bir gelişme olmadı belki daha hazırlık aşamasındadır. Yalnız Kurt olmadığından onun için de pek umudum yok aslında, eski bir hikayeyi yeniden çekmek yerine Bahadır Özdener'in yaptığı gibi baştan yeni bir hikaye yaratmak daha iyi.

Oyuncular ve hikaye ile birlikte beni diziye çeken o türkü oldu, en son Kurtlar Vadisi'nde dinlemiştim. Şimdi dün akşamdan beri tekrar tekrar dinliyorum. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,940
Puanı
310
Haziran ayında yeniden çekileceğine dair haber gelmişti ama sonrasında bir gelişme olmadı belki daha hazırlık aşamasındadır. Yalnız Kurt olmadığından onun için de pek umudum yok aslında, eski bir hikayeyi yeniden çekmek yerine Bahadır Özdener'in yaptığı gibi baştan yeni bir hikaye yaratmak daha iyi.

Oyuncular ve hikaye ile birlikte beni diziye çeken o türkü oldu, en son Kurtlar Vadisi'nde dinlemiştim. Şimdi dün akşamdan beri tekrar tekrar dinliyorum. :D
Aynen dinle dinle bitmiyor :D

Demek ki neymiş, kalemin kuvvetli olucakmış. Özlemişim Vadi-EDHO ekibinin kalemini...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,940
Puanı
310
Ve şimdi 3.bölümü izledik....

Aksiyon'dan çok bu bölüm bir akıl oyunu vardı. Depo basma sahnesi güzeldi, başta durgun olan bölüm sonlara doğru ise vitesi 5'e takıp, hızını arttırdı. Çok güzel bir son sahne ile bitti, az çok tahmin ediyorduk ama yine de güzel idi.

Yeni bölüm fragmanı ise çok güzel hazırlanmış, merakla bekliyoruz.

@Angelica @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ve şimdi 3.bölümü izledik....

Aksiyon'dan çok bu bölüm bir akıl oyunu vardı. Depo basma sahnesi güzeldi, başta durgun olan bölüm sonlara doğru ise vitesi 5'e takıp, hızını arttırdı. Çok güzel bir son sahne ile bitti, az çok tahmin ediyorduk ama yine de güzel idi.

Yeni bölüm fragmanı ise çok güzel hazırlanmış, merakla bekliyoruz.

@Angelica @Emre Ozansoy
İkinci bölüme göre dediğin gibi durgun bir bölüm olsa da seyir zevki yüksekti, sahneler bayağı iyi kurgulanmış. Oğuz'un hikayeye sadece Halil İbrahim'i arayan bir komutan olarak gelmediği belliydi ama yine de sahne iyiydi, sevdim o ikiliyi. :bhr:

Tanıtım bir tık daha iyi olabilirdi sanki bilemedim ama diğer fragmanları da beklemek gerek. Böyle giderse açık ara zirveyi alır dizi.