NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,263
Puanı
410
Su gibi akan bir bölüm....

Hele o fragman yok mu o fragman....FOX döndür o fragmanı her saniye...

"Halil İbrahim Karasu" bir Bahadır Özdener eseridir. Tebrikler...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,223
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Su gibi akan bir bölüm....

Hele o fragman yok mu o fragman....FOX döndür o fragmanı her saniye...

"Halil İbrahim Karasu" bir Bahadır Özdener eseridir. Tebrikler...
Sahnenin aksiyon seviyesini geçtim "Benden Selam Olsun Bolu Beyine" ayrı bir hava katmış fragmana, bütün hafta boyunca bu tanıtımı döndürürlerse gelecek hafta çok başka şeyler konuşuyor olabiliriz.

• Harika
Reactions: Angelica

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,263
Puanı
410
Sahnenin aksiyon seviyesini geçtim "Benden Selam Olsun Bolu Beyine" ayrı bir hava katmış fragmana, bütün hafta boyunca bu tanıtımı döndürürlerse gelecek hafta çok başka şeyler konuşuyor olabiliriz.
Yarın zaten Hudutsuz Zirve dicez usta ama türküler yok mu o türküler....Ben de diyodum ki bu türkü niye çalmadı ? Ne bileyim ben süpriz fragmanda diye 😂

Gerçekten tesir altında bıraktı bizi Halil İbo

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,223
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yarın zaten Hudutsuz Zirve dicez usta ama türküler yok mu o türküler....Ben de diyodum ki bu türkü niye çalmadı ? Ne bileyim ben süpriz fragmanda diye 😂

Gerçekten tesir altında bıraktı bizi Halil İbo
Türkünün yeniden seslendirildiğini ve yayınlandığını görünce bu bölüm daha farklı bir intikam sahnesi bekliyordum ama yeni bölümün fragmanında, düğünden kaçırılma sahnesinde görmek bayağı bir sürpriz oldu. Ama sahneye bayağı yakışmış, dinlemeye başladım bir süre çıkamam daha. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,263
Puanı
410
Türkünün yeniden seslendirildiğini ve yayınlandığını görünce bu bölüm daha farklı bir intikam sahnesi bekliyordum ama yeni bölümün fragmanında, düğünden kaçırılma sahnesinde görmek bayağı bir sürpriz oldu. Ama sahneye bayağı yakışmış, dinlemeye başladım bir süre çıkamam daha. :A
BAHADIR NAPIYON AĞA 😂😂

O değilde su gibi akıyor dizi gerçekten. Oktay oktayyy kalem gör ulan

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy