Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Lewis Hamilton'dan açıklama:

"Çeşitli duygularla geçen, çılgınca birkaç gün oldu.

Hepinizin bildiği gibi, Mercedes'le geçirdiğim 11 inanılmaz yılın ardından benim için yeni bir sayfa açma vakti geldi. 2025'te Ferrari'ye katılacağım.

Mercedes'le başardığımız inanılmaz şeylerin ardından, çocukluk hayallerimi gerçekleştirmemin ardından, bir başka çocukluk hayalimi gerçekleştirecek olmanın inanılmaz mutluluğunu hissediyorum. Kırmızı bir Ferrari'yi sürmek...

Mercedes, 13 yaşından beri hayatımın büyük bir parçası oldu. Bu kararı almak, hayatım boyunca aldığım en zorlu kararlardan biriydi. Birlikte başardıklarımız için inanılmaz gururluyum ve birlikte çalıştığımız herkese çalışkanlığı ve adanmışlığı sebebiyle minnettarım. Tabii ki de Toto'ya da. Arkadaşlığı, yol göstericiliği ve de liderliği için.

Birlikte şampiyonluklar kazandık, rekorlar kırdık ve F1 tarihinin en başarılı pilot-takım birlikteliğini yarattık. Hala her gün yokluğunu hissettiğim ve büyük bir destekçim olan Niki'yi de unutamam.

Buna ek olarak tüm Mercedes-Benz yönetimine ve çalışanlarına, bana geçtiğimiz 26 yıl boyunca gösterdikleri destek nedeniyle minnetlerimi göndermek zorundayım.

Ancak bir değişiklik ve yeni bir meydan okuma için doğru zaman olduğunu düşünüyorum. 2013'te Mercedes'e katılmamla birlikte bilinmezlerle dolu bir 'leap of faith' yaptığımı hatırlıyorum. Bazı insanlar bunu o zaman anlamadı ve o gün bunu yapmakta haklıydım, bu duyguyu yeniden hissettim.

Ancak şu anda 2025'i düşünmüyorum. Odağım gelecek sezonda ve Mercedes'le tekrar piste çıkmak üzerine. Eskisinden daha hırslıyım, daha zindeyim ve Mercedes'e kazanmak için yardımcı olmak için daha odaklıyım.

Bu yolculukta benimle olan herkese teşekkür ederim. Hayallerimin peşinde koşarken hepiniz benim yanımda oldunuz ve umarım sizi gururlandırmaya devam edebilirim.

Her zaman olduğu gibi, sizlere sevgimi ve pozitif enerjimi gönderiyorum."

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
"HAMMER TIME" FERRARI'DE DEVAM EDECEK!

💥Bono, Lewis Hamilton ile birlikte kesin olarak İtalyan ekibine gelecek.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
FLAŞ | RED BULL ÇALKALANIYOR!

💥Takım patronu Christian Horner'a karşı iç soruşturma başlatıldı.

💥Uygunsuz davranış iddiaları sonrası böyle bir adım atıldı.

💥Christian Horner ise bu suçlamaları reddediyor.

• İlginç

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
RED BULL’DA SULAR DURULMUYOR!

💥Christian Horner’a dostane bir şekilde takım patronluğu görevinden istifa etmesi ve görevinden ayrılması tavsiye edildi.

• Okudum

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
İDDİA!

💥Christian Horner, bir çalışanına fotoğraf gönderdiği için soruşturma altında.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
TÜM SUÇLAMALARI REDDEDİYOR!

💥Christian Horner’ın şu an için masum olduğu varsayılıyor ve süreç araştırılıyor.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
DRS KURALINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ!

💥Sistem artık ilk turda devreye girecek.

💥Ayrıca pilotların 4 güç ünitesi kullanmasına da izin verildi.

• Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
TÜM SUÇLAMALARI REDDEDİYOR!

💥Christian Horner’ın şu an için masum olduğu varsayılıyor ve süreç araştırılıyor.
İDDİA | ADRIAN NEWEY DE TAKIMDAN AYRILABİLİR!

💥Christian Horner ile Adrian Newey arasında birbirlerini koruyan bir sözleşme olduğu düşünülüyor.

💥Sonuç olarak Horner - Red Bull ayrılığı, Newey için de kapıyı açabilir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Horner giderse Red Bull çok kan kaybeder gibi. :)

Ferrari geri mi dönüyor yoksa cidden. :A

DRS KURALINDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLDİ!

💥Sistem artık ilk turda devreye girecek.

💥Ayrıca pilotların 4 güç ünitesi kullanmasına da izin verildi.
DRS kuralı önemli değişiklik. Sıkıcı olması beklenen sezona renk getirmek istiyorlar herhalde de yetmez. :)

Bu arada bu başlıkta hiç yazılmadı da Günther reyis de gitti. :( Mick'e yaptığından sonra soğumuştum kendisinden etme bulma dünyası oldu biraz ama yine de F1'in en önemli renklerindendi. :A

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Bahreyn Sıralama Turu Öncesi Son Antrenman Turu

IMG_1004.jpeg

@bazinga @Sherlock @batuhankaralar @mesmeso @ozmoturk @Hobbit

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üst sıralar yakın yakına olacak gibi bu sezon ama Verstappen bir noktada işi çözüp açar arayı. Alpine sezonun fiyaskosu gibi. Son sıraları parsellediler.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Üst sıralar yakın yakına olacak gibi bu sezon ama Verstappen bir noktada işi çözüp açar arayı. Alpine sezonun fiyaskosu gibi. Son sıraları parsellediler.
Williams takımından nasıl daha kötü bir araç yaptılar akıl alır gibi değil. 3 senede dibi boyadılar. 😅