M TV Fav10 Şirketi - Yeni Bölüm | 3. Bölüm "Yüzleşme"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Screenshot_20240419_174429_Intro Maker.jpg

FAV10 ŞİRKETİ

YENİ BÖLÜM

JENERİK

3.BÖLÜM

**Kaza Günü**

Serhat şirketten çıkmadan önce odasına Safnac'ı çağırır.

Serhat : Hoşgeldin gel otur. Yaa korkma.

Safnac : Burda yeniyim biliyorsunuz size karşıda biraz çekiniyorum.

Serhat : Safnac sen bakma onlara hep beni kıskanıyorlar. Ama bir şey söyleyeyim mi seni de kıskanacaklar. Ben görüyorum sen işini çok iyi yapıyorsun. Ben şu anki müdürlerden memnun değilim zaten yaşlılar anca kendilerine bakarlar. Hatta onlar için huzurevi bile ayarladım.

Safnac : Abartmayın isterseniz Serhat bey, yok bir de öldüler burada ruhları geziyor.

Serhat : Ya sen ne komiksin, sevdim seni. Neyse sana ne dersem onu yapacaksın sonra ben müdür olduğumda da seni baş moderatör yapacağım.

Safnac : Peki ne istiyorsunuz.

Serhat : Bu haber bize yeni gönderildi bu şirketin özel haberi bizimkiler yazmadan önce gel çek fotoğrafını git alt şirketteki Ahmet Bayram adlı moderatör var ona ver.

Safnac odadan çıkar.

Serhat : Bu stajyerlerde ne kadar saf oluyor. Sanki ben bilmiyordum haberi kendim vermeyi. Her yerde güvenlik kameraları var. Eninde sonunda kimin verdiği ortaya çıkacak. Her şey öğrenildiğinde Safnac'ı suçlayacaklar. Ben de ortada mahsum mahsum gezeceğim. Hem bu kaza olayıyla acıyacaklar asıl darbemi o zaman vuracağım onlara.

David : Çok kurnazsınız korkulur sizden.

Serhat : Kork zaten.

Günümüz

Serhat
: O Safnac dursun yakasından tuttuğum gibi şirketten atacağım.

The Erinch : Alemdar , Serhat siz gidin biz toplantı bitiminde geleceğiz. O Safnac'ı da çabuk işten atın gözüm görmesin.

Serhat ve Alemdar bir hışımla toplantı salonundan çıkarlar.

Angelica : Bunu nasıl yapar ya Safnac bizim haberimizi nasıl karşı şirkete verir.

Dosi : Köstebeğin kim olduğunu öğrendiğinize göre buyrun masadaki yerinize bundan sonra lütfen daha dikkatli olun.

Toplantı biter müdürler kendi şirketlerine dağılır. Angelica ve The Erinch buruk bir şekilde şirkete girerler. Hepsi toplantı salonunda onları beklemektedir.

The Erınch : Hepinize merhaba arkadaşlar. Malesef sevimsiz bir olayla karşılaştık ama asıl bundan sonra birbirimize kenetlenmeliyiz.

Angelica : Evet. Biz de boşuna Serhat'ı suçlamışız. Kusura bakma Serhat.

Serhat : Neyse böylece ne kadar doğru olduğumu öğrendiniz.

Xemrex : Bilmiyorum ama sanki bir şeyler var gibi geliyor.

Zeyno : Ne olabilir ki, her şey görüntü de görünüyor. Demek karşı şirketin ajanıymış.

Doğan : Peki toplantı nasıl geçti sorun çıkmamıştır umarım.

Angelica : Aslında The Erınch'in verdiği bir belge eksikti ama ben iyi ki aynısından kendimde çıktısını almıştım bendeki kopyasını verdim , sorun olmadı.

Doğan : Çok sevindim.

Herkes toplantı salonunu terk eder. Xemrex bu olayın arkasında bir şeyler döndügünü düşünür ve Safnac'la konuşmak ister. Safnac'a telefon açar ve şirketin altındaki kafe de olduğunu söyler , o da hemen kafeye gider. Safnac ağlamaklı bir şekilde Serhat'ın ona anlattığı her şeyi anlatır.

Xemrex : Vay kurnaz... Lan sen giderken ben dönüyordum. Ben de ona öyle bir oyun kuracağım ki görecek neler olacağını.

Angelica : Başucumuzda geziniyormuş halbuki ajanmış.

Zeyno : Bilemiyoruz işte.

O sırada odaya David girer.

David : Merhaba Angelica hanım merhaba Zeyno hanım. Acıkmışsınızdır diye yemek söylemiştim.

Zeyno : Sağol da sanane biz bilmiyormuyuz yemek söylemeyi.

Angelica : Teşekkürler Davidcim. Sen bakma ona çok kibarsın.

David : Özür dilerim Zeyno hanım bir daha sizi rahatsız etmeyeceğim söz veriyorum.

David yavaşça odadan çıkar.

Angelica : Bak iyi mi yaptın şimdi. Çocuğu kaçırttın. Iyi bir çocuk ne istiyorsun anlamadım.

Zeyno biraz mahcup bir şekilde yüzünü eğer. Gerçekten David ona sadece iyilik yapmıştı. Acaba sırf Serhat'ın koruması diye abartı tepki mi veriyordur.

Zeyno akşama doğru David'den özür dilemek ister ve dinlenme odasında öylece oturduğunu görür.

Zeyno : Merhaba David, girebilir miyim?

David : Tabi buyrun ben çıkacaktım zaten.

Zeyno : Ben senin için geldim. Yani senden özür dilemek için aslında. Kusura bakma şirkette son olanlardan sinirlerim çok bozuldu sanırım sana patlıyorum hep.

David : Ben sırf Serhat bey in korumasıyım diye mi böyle davranıyorsunuz. Eğer onun koruması değilde bu şirketteki normal bir güvenlik olsaydım...

Zeyno : David... Sen Serhatın yanındayken kimbilir neler yapıyor ama her şeye susuyorsun. Unutma yanlışa susmak da onu yapmak gibidir. Bu böyle olduğu sürece... Neyse sana iyi dinlenmeler.

Zeyno odadan çıkar. David artık bu olanlara dayanamadığın anlar ve The Erinch'in yanına gelir.

The Erınch : Buyur David bir şey mi var?

David : Benim sizinle konuşmam gereken önemli şeyler var.

Akşama Angelica ve Zeyno çok güzel yemekler yapar ve şirkettekileri evlerine çağırırlar.

The Erınch : Eline sağlık Melek, mantıyı ne de güzel yapmışsın. Ellerine sağlık.

Angelica : Ne demek abi , Serhat senin gelmene de sevindik ayrıca, uzun zaman sonra ilk defa hepbirlikte normal bir şekilde yemek yiyoruz.

Serhat : Evet canım ne de güzel oldu. Sizinle vakit geçirmek çok hoş oldu.

Xemrex : Allah aşkına seni tanımasam inanacam. Kim bilir yine nelerin peşindesin.

O sırada Xemrex'in telefonu çalar. Ve Daire numarasını tarif eder.

Zeyno : Sen birini mi çağırdın?

Xemrex : Evet çok sürpriz biri.

Xemrex kapıyı açar ve içeri Safnac girer.

Safnac : Hepinize iyi akşamlar.

Hepsi istemez bir tavırla Safnac'a bakarlar.

Safnac : Size her şeyi anlatmaya geldim.

The Erınch : Hoş geldin buyur otur sofraya. Arkadaşlar bir sakin olun benim de size söylemem gereken şeyler var.

Angelica : Ya abi bunu niye sofraya oturtuyon.

Safnac her şeyi olduğu gibi anlatır.

The Erınch : Arkadaşlar ben buraya gelirken çok düşündüm. Hayatı her şeyi, insanların geldiği noktayı. Ben müdür olduğumdan beri hiç entrikalar eksik olmadı. Ben hayata böyle bakmıyorum. Sevdiğimiz yerde huzurla çalışalım istiyorum. Bu yüzden müdürlükten istifa ediyorum. Serhat yerime sen müdür olabilirsin.

Zeyno : Abi neden böyle söylüyon biz senden memnunuz.

The Erınch : Yani müdürlüğe geçmeyi bu kadar çok istiyorsan geç. Geçsende pek bir şey değişmeyecek çünkü. Ben senin bu zamana kadar ki yaptıklarına göz yumdum ama benim özel hayatıma dokunacak kadar Doğanı oyunlarına alet edip benim duygularımı yok sayacak kadar gözün dönmüşse bana elveda demek düşer. İşten istifa ediyorum.

Doğan : Abi sen yanlış anlamışsındır kandırıyorlar.

Serhat : Ben mi Doğan'ı oyunlarımda kullanmışım.

Zeyno : Nasıl yani karsı şirketin asıl ajanı Doğan'mıymış.

The Erınch : Biliyor musun Serhat'a kızgınım ama yine de onun nasıl bir karakter olduğunu hep biliyorduk ama senin gibi iyiymiş gibi görünüp ihanet edenlere nefret bile edemiyorum. Benim en büyük hayal kırıklığımsın.

Xemrex : Serhat bugün tüm foyaların ortaya çıktı hepsi buraya kadarmış.

Angelica : The Erinch abim madem arfık şirkette yok ben de ayrılıyorum.

Zeyno : Bende.

Alemdar : Bende

The Erınch onca şeye rağmen hala ardında iyi insanların onun için ayrılması gözlerini yaşartır.

The Erınch : İyiki varsınız. Sizleri seviyorum.

Serhat : Hiçbiriniz işten ayrılamazsınız. Ben de ayrılmıyorum. Şimdi beni dinleyin...

3.BÖLÜM SONU

LogoMakerCa-1672231971691.jpg

Yeni bölümü nasıl buldunuz.Yorumlarınızı bekliyorum.😊

@Doğan @Alemdar @SafNac @☪️HolyDemon666 @Angelica @Zeyno @xemrexxx @serhatt @The_Erinch @AhmetBayram @ömer karataş @Dosi @cokiyitvci @Keith Long

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,252
Puanı
1,060

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
@STAR çok güzel bölüm olmuş yine emeğine sağlık ☺️🙏
Çok teşekkürler abla, 😊
Artık David - Zeyno olması durumuna nasıl bakıyorsun.
@serhatt sırf kaossun be adammm, şirketi karıştırıp durmuşunn 🤣🤣🤣🤣
Bölüm sonuna damga vurdun bence nasıl buldun bölümü gidişatı 😊
------

Benim hayata geliş amacım bu. :A
------

Kaos göbek adım biliyorsun o olmazdan olmaz. :A
David her seyi anlattı. Bakalım bölüm sonunda ne demek istedin acaba 😉

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,252
Puanı
1,060
Çok teşekkürler abla, 😊
Artık David - Zeyno olması durumuna nasıl bakıyorsun.

Bölüm sonuna damga vurdun bence nasıl buldun bölümü gidişatı 😊
------

David her seyi anlattı. Bakalım bölüm sonunda ne demek istedin acaba 😉
David, @The_Erinch ve peşinden giden herkese bunların bedelini ödeteceğimi söylerim. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,453
Puanı
1,060
David, @The_Erinch ve peşinden giden herkese bunların bedelini ödeteceğimi söylerim. :A
Yalvaracaksın bana, yalvaracaksın... Bir fiske vuracağım o burnuna... Arkamı dönüp gideceğim 🤣😂🤣😂🤣😂 @STAR Böyle bir final bekliyorum 😅😅🫢🫢 @xemrexxx de arkadan nanik yapacakmış 🤭🤭

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
610
Gidip patronla konuşması ile bir gözüme girmedi değil üzümlü kekimin hem bize yemekte getirmiş iki gözümün çiçeği :J
Yakında güzel sürprizlerim var senle David'e. 😄
Entrikalar ,ihanetler yakın da aşk başlıyacak gibi görünüyor hadi bakalım iyi gidiyor :-)
Umarım hep beğenirsiniz 😊
Emeğine sağlık @STAR git gide heyecanlı olmaya başlıyor .. :oley: @serhatt bacım yine ne yumurtlayacak acaba merak içindeyim :cool:
Çok teşekkürler @Zeyno 😊
Serhat ile ilgili şok olacağınız gelişmeler olacak😉

Son düzenleme: