TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Bu uefa deli mi makedonya futbol fedarasyonundan açıklama geldi makedonya üsküpte vardar stadının orda fenerbahçe oradayken patlama olmuş saklamışlar bunu u efadan vardar men edilmeli ya can kaybı olsaydı
Yine UEFA'ya bağladın. :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. :eek: Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

İlk bölümünden bak istersen bir çırpıda okunuyor. :F

Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

Köpeğim var diyordun sanki. :D
Kapa çeneni :T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tüm forum var bir ben yok:eek: sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)
AA yok aslında twd gibi zombi korku gelirim bilim kurgu ama bizim olduğumuz yerde ister istermez komediye dönüyor :F :F :F @mrt-06

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş yine :D Yeni karakterler eklenmiş çok iyi olmuş, ellerine sağlık canım :Z @mrt-06

@Aserat'ın karakteri ne güzel olmuş öyle :A Suratsız şey :A

@Billy Kane'in yılan konuşması güldürdü :F @xBUGRAx'in de FOX repliği :bhr: :A

Bu arada o efendiyi de baya merak ettim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel olmuş ama geçen bölüme nazaran daha az olay olduğu için tempo hafif düşmüş. Yoksa yine okurken akıcı bir şekilde okudum diyaloglar güzeldi. Emeğine sağlık. @mrt-06 :X

@xBUGRAx güldürdü. :F

@Billy Kane neden yılan diliyle konuşuyor, Harry Potter geldi aklıma. :p Umarım bu sorunun cevabı gelecek bölümlerde saklıdır.. :A

O muhtemelen Ozan'dır. :F Sen netice de Total bir insansın kankee, çok ters köşe yapamazsın gibi. :A

@Çiğdem-'e neden laf sokmamışım ben. Orada o kadar laf etmiş, sadece gülüyorum sana demişim. :T:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Güzel olmuş ama geçen bölüme nazaran daha az olay olduğu için tempo hafif düşmüş. Yoksa yine okurken akıcı bir şekilde okudum diyaloglar güzeldi. Emeğine sağlık. @mrt-06 :X

@Billy Kane neden yılan diliyle konuşuyor, Harry Potter geldi aklıma. :p Umarım bu sorunun cevabı gelecek bölümlerde saklıdır.. :A

O muhtemelen Ozan'dır. :F Sen netice de Total bir insansın kankee, çok ters köşe yapamazsın gibi. :A

@Çiğdem-'e neden laf sokmamışım ben. Orada o kadar laf etmiş, sadece gülüyorum sana demişim. :T:
Teşekkürler kanke. :bhr: Diss atasım geldi ne demek ters köşe yapamıyorum kaç tane ters köşe yaptım. :T:

17. bölümde neden yılan dili konuştuğunu anlattım geçmişe giderek. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Teşekkürler kanke. :bhr: Diss atasım geldi ne demek ters köşe yapamıyorum kaç tane ters köşe yaptım. :T:

Evet ters köşelerde yapmıştın doğru. Ay ne bileyim aklımdan çıkmış tamamen kafam yerinde değil zaten şu an kusura bakma kanke...

İyi bari. :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Benim süper güçlerim var bencede gül geç ayoll :F @sokak sanati na çok güvenme geçen gün işbirliğime sıcak bakıyordu :A :A :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Benim süper güçlerim var bencede gül geç ayoll :F @sokak sanati na çok güvenme geçen gün işbirliğime sıcak bakıyordu :A :A :A
Asilliğimi bozmamam iyi olmuş, susmak en iyi cevaptır canım. :A @mrt-06'da o yüzden gülüp geçirmiş sadece sanırım. :X

Ayrıca benim herkülüm kimseyle işbirliği yapamaz. :A Sizin işinizi bitirecektik aslında ama benim aşkoomun kuzeyde yeni bir hayat bulacağı tuttu. @sokak sanati :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Asilliğimi bozmamam iyi olmuş, susmak en iyi cevaptır canım. :A @mrt-06'da o yüzden gülüp geçirmiş sadece sanırım. :X

Ayrıca benim herkülüm kimseyle işbirliği yapamaz. :A Sizin işinizi bitirecektik aslında ama benim aşkoomun kuzeyde yeni bir hayat bulacağı tuttu. @sokak sanati :F
hhahah aa yinede @sokak sanati bu güven olmaz ayoll :F

ama destere sen ben sokak sanati baya iyi dörtlü oluşturduk atışsak bile millet şu aralar bizim için izliyor :Z:Z:Z @mrt-06

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Yok artık kuru iftira.:eek: Biz @dizi kolik 'im ile gayet mutluyuz sen al topaçını ötede oyna.:A Ayrıca ben güvenli bölgedekilere karşı birlik olalım dedim. Senin ölümün bu ne üdüğü belirsiz ekipten değil ben ve @dizi kolik 'ten olsun istedim.:A

Forum İstatistikleri

Konular
170,458
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon