TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

Bu uefa deli mi makedonya futbol fedarasyonundan açıklama geldi makedonya üsküpte vardar stadının orda fenerbahçe oradayken patlama olmuş saklamışlar bunu u efadan vardar men edilmeli ya can kaybı olsaydı
Yine UEFA'ya bağladın. :F

Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. 😱 Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

İlk bölümünden bak istersen bir çırpıda okunuyor. :F

Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

Köpeğim var diyordun sanki. :D
Kapa çeneni :T:

Tüm forum var bir ben yok😱 sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)
AA yok aslında twd gibi zombi korku gelirim bilim kurgu ama bizim olduğumuz yerde ister istermez komediye dönüyor :F :F :F @mrt-06

Güzel bir bölüm olmuş yine :D Yeni karakterler eklenmiş çok iyi olmuş, ellerine sağlık canım :Z @mrt-06

@Aserat'ın karakteri ne güzel olmuş öyle :A Suratsız şey :A

@Billy Kane'in yılan konuşması güldürdü :F @xBUGRAx'in de FOX repliği :bhr: :A

Bu arada o efendiyi de baya merak ettim :A

Güzel olmuş ama geçen bölüme nazaran daha az olay olduğu için tempo hafif düşmüş. Yoksa yine okurken akıcı bir şekilde okudum diyaloglar güzeldi. Emeğine sağlık. @mrt-06 :X

@xBUGRAx güldürdü. :F

@Billy Kane neden yılan diliyle konuşuyor, Harry Potter geldi aklıma. 😛 Umarım bu sorunun cevabı gelecek bölümlerde saklıdır.. :A

O muhtemelen Ozan'dır. :F Sen netice de Total bir insansın kankee, çok ters köşe yapamazsın gibi. :A

@Çiğdem-'e neden laf sokmamışım ben. Orada o kadar laf etmiş, sadece gülüyorum sana demişim. :T:

Güzel olmuş ama geçen bölüme nazaran daha az olay olduğu için tempo hafif düşmüş. Yoksa yine okurken akıcı bir şekilde okudum diyaloglar güzeldi. Emeğine sağlık. @mrt-06 :X

@Billy Kane neden yılan diliyle konuşuyor, Harry Potter geldi aklıma. 😛 Umarım bu sorunun cevabı gelecek bölümlerde saklıdır.. :A

O muhtemelen Ozan'dır. :F Sen netice de Total bir insansın kankee, çok ters köşe yapamazsın gibi. :A

@Çiğdem-'e neden laf sokmamışım ben. Orada o kadar laf etmiş, sadece gülüyorum sana demişim. :T:
Teşekkürler kanke. :bhr: Diss atasım geldi ne demek ters köşe yapamıyorum kaç tane ters köşe yaptım. :T:

17. bölümde neden yılan dili konuştuğunu anlattım geçmişe giderek. :D

Teşekkürler kanke. :bhr: Diss atasım geldi ne demek ters köşe yapamıyorum kaç tane ters köşe yaptım. :T:

Evet ters köşelerde yapmıştın doğru. Ay ne bileyim aklımdan çıkmış tamamen kafam yerinde değil zaten şu an kusura bakma kanke...

İyi bari. :X

Benim süper güçlerim var bencede gül geç ayoll :F @sokak sanati na çok güvenme geçen gün işbirliğime sıcak bakıyordu :A :A :A

Benim süper güçlerim var bencede gül geç ayoll :F @sokak sanati na çok güvenme geçen gün işbirliğime sıcak bakıyordu :A :A :A
Asilliğimi bozmamam iyi olmuş, susmak en iyi cevaptır canım. :A @mrt-06'da o yüzden gülüp geçirmiş sadece sanırım. :X

Ayrıca benim herkülüm kimseyle işbirliği yapamaz. :A Sizin işinizi bitirecektik aslında ama benim aşkoomun kuzeyde yeni bir hayat bulacağı tuttu. @sokak sanati :F

Asilliğimi bozmamam iyi olmuş, susmak en iyi cevaptır canım. :A @mrt-06'da o yüzden gülüp geçirmiş sadece sanırım. :X

Ayrıca benim herkülüm kimseyle işbirliği yapamaz. :A Sizin işinizi bitirecektik aslında ama benim aşkoomun kuzeyde yeni bir hayat bulacağı tuttu. @sokak sanati :F
hhahah aa yinede @sokak sanati bu güven olmaz ayoll :F

ama destere sen ben sokak sanati baya iyi dörtlü oluşturduk atışsak bile millet şu aralar bizim için izliyor :Z:Z:Z @mrt-06

Yok artık kuru iftira.😱 Biz @dizi kolik 'im ile gayet mutluyuz sen al topaçını ötede oyna.:A Ayrıca ben güvenli bölgedekilere karşı birlik olalım dedim. Senin ölümün bu ne üdüğü belirsiz ekipten değil ben ve @dizi kolik 'ten olsun istedim.:A