TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Duruma göre değişir belki bu Perşembe ama yüksek ihtimal Salı. :D

Tamam ablacım ama henüz elime alamadım, alışması için birkaç gün geçmesi gerekiyormuş. :A
Kafestemi kafesten birkaç gün çıkarmayın hayvanalrı diye okumustum bende gerçi daha çok kuşları kapsıyormus ama :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Tüm forum var bir ben yok:eek: sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,652
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Tüm forum var bir ben yok:eek: sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)
Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. :eek: Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

İlk bölümünden bak istersen bir çırpıda okunuyor. :F

O kadar bölüm okuduk etiketlememiş bile :T: @mrt-06
Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

@DarkLeqenD yüzünden @Harunnn60 tan boykot yedik senmi tuttun @Maskeli Fedai

Fasulye koy bence kedim var benim adı nohut
Köpeğim var diyordun sanki. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,652
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. :eek: Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

IPAD TEN YAZAMIYORUM BILGISAYARI Bedduayla bozdum kedim var dedim adı nohut

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,652
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk defa söyledin bir kedin olduğunu, Sihirli Annem'de de Nohut adında bir hayvan vardı yanlış hatırlamıyorsam. :A
Bu uefa deli mi makedonya futbol fedarasyonundan açıklama geldi makedonya üsküpte vardar stadının orda fenerbahçe oradayken patlama olmuş saklamışlar bunu u efadan vardar men edilmeli ya can kaybı olsaydı

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin