TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

Duruma göre değişir belki bu Perşembe ama yüksek ihtimal Salı. :D

Tamam ablacım ama henüz elime alamadım, alışması için birkaç gün geçmesi gerekiyormuş. :A
Kafestemi kafesten birkaç gün çıkarmayın hayvanalrı diye okumustum bende gerçi daha çok kuşları kapsıyormus ama :F

Tüm forum var bir ben yok😱 sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)

Tüm forum var bir ben yok😱 sonra "yuruyen ölulerı okumuyorsun forumdash" :T: @mrt-06 neyse komedi tarzı sanırım? Bi @Çiğdem- sahnesi bide @xBUGRAx fox sahnesine güdüm:/ (karakterlerin gelişimini bilseydim daha çok gulerdım belki :T:)
Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. 😱 Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

İlk bölümünden bak istersen bir çırpıda okunuyor. :F

O kadar bölüm okuduk etiketlememiş bile :T: @mrt-06
Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

@DarkLeqenD yüzünden @Harunnn60 tan boykot yedik senmi tuttun @Maskeli Fedai

Fasulye koy bence kedim var benim adı nohut
Köpeğim var diyordun sanki. :D

Daha evvel 10 defa etiketledim geri dönüş almayınca listeden çıkardım gereksiz bildirim göndermiyim diye. 😱 Dizi komedi değil ama komedi unsurları var evet. :A

Evet sende gerçekten hatalıyım, sorry. :( Şimdi ekledim. :D Bölüm yorumu alalım? :A

IPAD TEN YAZAMIYORUM BILGISAYARI Bedduayla bozdum kedim var dedim adı nohut

İlk defa söyledin bir kedin olduğunu, Sihirli Annem'de de Nohut adında bir hayvan vardı yanlış hatırlamıyorsam. :A
Bu uefa deli mi makedonya futbol fedarasyonundan açıklama geldi makedonya üsküpte vardar stadının orda fenerbahçe oradayken patlama olmuş saklamışlar bunu u efadan vardar men edilmeli ya can kaybı olsaydı

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc