TVen Yürüyen Ölüler 16. Bölüm

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,837
Puanı
710
Bölümü önceden okumuştum zaten. :D
Bölüme gelince Billy Kane sahnesine güldüm. Onun dışında Çiğdem dizikolik yine güldürdü. Bully'nin sahnesi de merak uyandırıcıydı.

Sondaki karakter Vali mi Negan mı?? :A O kişinin nedense @Thequeer olduğunu düşünüyorum. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Bölümü önceden okumuştum zaten. :D
Bölüme gelince Billy Kane sahnesine güldüm. Onun dışında Çiğdem dizikolik yine güldürdü. Bully'nin sahnesi de merak uyandırıcıydı.

Sondaki karakter Vali mi Negan mı?? :A O kişinin nedense @Thequeer olduğunu düşünüyorum. :D
Teşekkürler. :D Yorumlar benim için önemli lütfen sıcağı sıcağına yapalım. :A

foruma renk yeni bir soluk getirdi dizi :Z:Z:Z

ama son 3-4 bölüm falan kaldı sanırım :( :( :(
Evet 20. bölüm sezon finali. :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Dosi ve Bully'nin diğerleriyle yolları ne zaman çakışacak diye merak ediyodrum. Hikayeden biraz kopuk ilerliyorlar gibi geliyordu. Ama çok güzel bir noktadan bağlantı kurulacak böylelikle favorim olan cadılar da diğer yaratıklar kadar önem kazanacaktır. O kişi kim olacak acaba, çok merak ediyorum ve uzatmadan 17. bölüme geçiyorum. Ellerine sağlık bebek senaristimiz yine muhteşem :love1: @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Dosi ve Bully'nin diğerleriyle yolları ne zaman çakışacak diye merak ediyodrum. Hikayeden biraz kopuk ilerliyorlar gibi geliyordu. Ama çok güzel bir noktadan bağlantı kurulacak böylelikle favorim olan cadılar da diğer yaratıklar kadar önem kazanacaktır. O kişi kim olacak acaba, çok merak ediyorum ve uzatmadan 17. bölüme geçiyorum. Ellerine sağlık bebek senaristimiz yine muhteşem :love1: @mrt-06
Teşekkürler bebeğim. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
@mrt-06 çok güzel bir bölüm olmuş çok beğendim buğranın fox demesi süperdi finaldeki o kişiyi merak ettim valla bir tahmindede bulunamıyorum:D

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin