Netflix Unorthodox - Dizi Yorumları

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ezik bir karakter olarak görünmeliydi zaten. Orada bir sorun yok. :A

Yalaka olmasını bende yadırgadım. Pasif yalakaydı desek daha doğru olur aslında. :A
Ahaha sesli güldüm:F Aktif yalaka nasıl oluyor:A

Hayır bize hayatını değiştiren, bir tabuya baş kaldıran kız izletecekler ama benim gördüğüm tam tersiydi:A Yardıma muhtac yardım bulamayınca "pasif yalakalığa" dönen bir kızdı izlediğim:A Nişanlısı gibi olamlydı. Asıl baş kaldırış onun gibi olurdu:X Yazık garibim:F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Ahaha sesli güldüm:F Aktif yalaka nasıl oluyor:A

Hayır bize hayatını değiştiren, bir tabuya baş kaldıran kız izletecekler ama benim gördüğüm tam tersiydi:A Yardıma muhtac yardım bulamayınca "pasif yalakalığa" dönen bir kızdı izlediğim:A Nişanlısı gibi olamlydı. Asıl baş kaldırış onun gibi olurdu:X Yazık garibim:F
Yalaka ama yalaka olduğunu belli etmeyene 'Pasif Yalaka' diyoruz artık. TDK'yla iletişime geçmeliyiz. :F

Garibim hem karısından hemde kızından oldu. En çok ona üzüldüm. :( Saçları yüzünden diziye konsantre olamıyordum orası ayrı. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yalaka ama yalaka olduğunu belli etmeyene 'Pasif Yalaka' diyoruz artık. TDK'yla iletişime geçmeliyiz. :F

Garibim hem karısından hemde kızından oldu. En çok ona üzüldüm. :( Saçları yüzünden diziye konsantre olamıyordum orası ayrı. :A
İlkkez duydum pasif aktif yalakalığı:F

Ben de ben de :F:F Sinirim bozuluyordu erkekleri görünce:F

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
Bugün Kızılcık Şerbetinde Umut’un bahsettiği dizi buymuş, sadece 4 bölümden oluşuyor.

Yapılan yorumlar ve konusuna göre galiba Nursena - Umut ilişkisi bu diziden esinlenmiş :A

@Aserat @Hazem @offensive @cookies @xemrexxx @ozmoturk @batuhankaralar @Emre Ozansoy @serhatt
Ne mana bu dizide dindar ailede kurbanlık koyun gibi evlendirilen, saçı gözükmesin diye kazıtılan, erkek akraba olmadan dışarı çıkamayan kızın almanyaya kaçarak özgürleşmesini anlatoyor, erkek yok ki :X

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ne mana bu dizide dindar ailede kurbanlık koyun gibi evlendirilen, saçı gözükmesin diye kazıtılan, erkek akraba olmadan dışarı çıkamayan kızın almanyaya kaçarak özgürleşmesini anlatoyor, erkek yok ki :X
Umut’un anlatımı ile meali: “dindar bir ailede büyüyen Nursema zorla görücü usulü ile evlendirildi, sonra müzik ile alakalı ben ile evlenip özgürlüğe kavuşup yeni bir hayata başladı, ilerde başınıda açar” :A adamın anlatımı ile dinle konusunu, diğerleri boşuna gerilmedi masada :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx