mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Forumumuzun yeni üyelerinden, yorumları ile kısa zamanda dikkat çeken ve sevilen arkadaşımızdır.

Ve nickini yazmakta en zorlandığım üyedir. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Film bölümünde karşılaşırım genelde gerçekten mesajlarını severim. Filozof özelliği var diyede enlerimde yazmıştım zaten hala fikrimi değiştirmedim.:X Değişik konular açarakta dikkatimi çekti.:X

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sanata ve kaliteli eserlere değer veren anladığım kadarıyla kültürel seviyesi üst düzey olan ve yorumlarını okumaktan büyük keyif aldığım üyedir.:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
forumumuzun klasik hastalığı olan ''imdb ile kalite ölçme'' hastalığına sahip üyedir :X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Alıntılarımı pek takmayan üye :D Türk dizileri kötüdür gibi bir algı oluşmuş kafasında

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Oldukça ilginç bir nick'e sahip olan, yaptığı yorumlarla da dikkat çeken üye. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Önceleri reelde bir arkadaşıma benzerliğinden ötürü -ki kendisi de benzediğini söylemişti- pek haz etmediğim bir üyeydi. Şimdilerdeyse -özellikle LLL rezaletindeki fikir birliğimizle- oldukça iyi iletişime sahibiz. Ancak hala beni ısrarla sinir ettiği oluyor...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kendisini çok severim, oldukça samimi ve içten birisi bence. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben bu konuyu @Darksall açmış diye hatırlıyordum ya da öyle aklımda kalmış nedense :A

Çok teşekkür ederim bu arada :bhr:
Seni ilk keşfeden benim. :A

Gerçek duygularımı söyledim bir bağ oluştu aramızda bence aynı durum @Doğu ile de geçerli, her gün en azından size bir mesaj yazmayınca eksik hissediyorum forumda. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Seni ilk keşfeden benim. :A

Gerçek duygularımı söyledim bir bağ oluştu aramızda bence aynı durum @Doğu ile de geçerli, her gün en azından size bir mesaj yazmayınca eksik hissediyorum forumda. :)
Duygularımız karşılıklı aga :)

Senin siyaset programı yapman lazım aslında. Moderatör olursun ilk konukların @Tolstoyevski ve ben oluruz :A Ortam hararetlenince fonda kardeşlik türküsü çaldıracak potansiyel görüyorum sende :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Duygularımız karşılıklı aga :)

Senin siyaset programı yapman lazım aslında. Moderatör olursun ilk konukların @Tolstoyevski ve ben oluruz :A Ortam hararetlenince fonda kardeşlik türküsü çaldıracak potansiyel görüyorum sende :A
Aman aga hiç bulaşmayayım ben geriliyorum ortamda siyaset olunca, programın sunuculuğunu @destere yapsın o da ortam gerilince cıbıldak bir hatun resmi bulur, eminim ki benim türkümden daha etkili olacaktır. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aman aga hiç bulaşmayayım ben geriliyorum ortamda siyaset olunca, programın sunuculuğunu @destere yapsın o da ortam gerilince cıbıldak bir hatun resmi bulur, eminim ki benim türkümden daha etkili olacaktır. :A
Tartışma zemini kayar, enteresan bir şeye evrilir konu :A Senin sunman daha iyi olur eskiden Siyaset Meydanı falan vardı Show'unla bi görüş bakalım yeniden başlatsınlar programı :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tartışma zemini kayar, enteresan bir şeye evrilir konu :A Senin sunman daha iyi olur eskiden Siyaset Meydanı falan vardı Show'unla bi görüş bakalım yeniden başlatsınlar programı :A
Zaten zemininiz müsait. :A

Onun için Ali Kırca dönmeli adam yok oldu bir anda en son öldü mü diye yazıp Google'den aramıştım. :F

Oysa kendisi de FETÖ mağdurudur şimdi geri dönmesi zamanı bence. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Zaten zemininiz müsait. :A

Onun için Ali Kırca dönmeli adam yok oldu bir anda en son öldü mü diye yazıp Google'den aramıştım. :F

Oysa kendisi de FETÖ mağdurudur şimdi geri dönmesi zamanı bence. :A
Harbiden adam nerelerde ya kayıplara karıştı birden :A FETÖ mağduru olduğunu bilmiyordum. En son kaseti çıkmıştı onun bir otel odasında :A :A Ondan mı bahsediyorsun? :A