Danger UA!
Reaction score
3,820

Profil mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Hakkında

 • Konu dışına çıkmamak için burdan yazayım. New York muhteşemdi. Filmlerde izlediğim hayatı kısa süreliğine de olsa yaşamak harikaydı. :D

  Akşam Game of Thrones izlemek için otele giderken acele etmek paha biçilemez. :D Televizyonu her açtığımda Friends, Seinfeld, TBBT üçlüsünden en az birine rastlamak mümkün o da iyiydi. :)
  Danger UA!
  Danger UA!
  Çok iyiymiş, insan gerçekten filmlerde gördüğü o caddelerin içinde olmak istiyor. :D İş sebebiyle mi gittin yoksa tatil mi?
  • Beğendim
  Reactions: bazinga
  bazinga
  bazinga
  Caddeler falan inanılmaz düzenli ya muhteşem. Metroları aşmış. Şehrin içinde 20 dakikada her yere gidebiliyorsun. Yürüyerek de gidebiliyorsun her yere.

  İş için Boston'a gittim aslında oraya gitmişken New York'a geçmemek olmazdı. :D
  Bu oyunun fragmanlarına baktın mı? Sony ve Kojima iş birliği iyi olacak gibi. Yalnız fragmanları çok çok değişik hala konusu ne yada oynanış nasıl olacak belli değil. :D Ama grafikler efso resmen. :D
  Tolstoyevski
  Tolstoyevski
  Ps Türkiye ise apayrı bir ahlaksızlık firması. Amerika’da 55-60 dolar olan oyunlar bu ekonomiye rağmen Türkiye’de 85-90 dolara geliyor, üstelik kutulu da değil yani masrafsız dijital oyun. Altyazı bile getirmiyorlar doğru düzgün, tek tük anca. Netflix ve Spotify ne güzel ülkeye göre fiyatlandırma yaparken bunlar fakirden çalıp zengine verme politikası yürütüyor. :D
  Danger UA!
  Danger UA!
  RDR2'nin dili Spider-man'den çok da ileri seviyede değil ama oyunun kendisi baya detaylı. Ama rahat anlayarak oynamıştım upper seviyede olmamama rağmen. Oyun müthiş, kendini bu zevkten mahrum bırakma derim. :)
  Danger UA!
  Danger UA!
  PS TR denen ahlaksızlar ülkeye göre fiyatlandırma yapması gerekirken burda İngiltere gibi alım gücü yüksek bir ülkeden bile daha pahalıya satıyor nerdeyse. Ekstra masraflı kutulu oyunlar bile yarı fiyatına. Ordan düşün ne kadar geçirdiklerini. Bir de bu fiyatları savunan var daha da deli oluyorum sanki babasının şirketi. Ulan sen müşterisin, neyin fanboyluğunu yapıyorsun?
  Sırpski Film’i izlemiş miydin? Nasıldı sence?
  God Of War.. Bitirdim ve bundan sonra herhangi bir oyundan bu tadı alabilir miyim bilmiyorum. Yeni oyun bir an önce gelir inşallah.
  Danger UA!
  Danger UA!
  Nice'te şov yapıyor keşke kalsaydı.
  Tolstoyevski
  Tolstoyevski
  Nice başka bu takım ve lig başka, nihayetinde adam takımın kaptanıydı ve iddia ediyorum göbekli haliyle bile bu çöl apaçisinden çok daha faydalı olurdu takıma.

  Sneijderi vazgeçilmez görmüyorum ama sen Sneijder i gönderip 10 milyon üstünde euro masraf yapıp çöl apaçisini on numara olarak getirirsen böyle patlar işte.
  Danger UA!
  Danger UA!
  Kardeşim Sneijder elden ayaktan düştü, futbolu kafasında bıraktı niye kabullenmiyorsunuz ya? 3 sene önceki maçtaki fotoğrafını koymuşsun. Hagi'yi koyalım o zaman.
  Ekran dondu, son yazdıkların gelmedi ya.
  Danger UA!
  Danger UA!
  LLL yerine Moonlight alıyorsa ortalığı ayağa kaldırırım. :D Ama zenci konusunda haklısın. Zenciler ve Yahudiler zaten s.çsa Oscar alacaklar. :D
  B
  berkann
  Hak edenleri var ama çoğu kendilerini aklamak için ödüllerin. :D
  Danger UA!
  Danger UA!
  Schindler's List'e falan bir şey denmez de 12 Years A Slave falan aşsınlar artık bunları. :D
  Bir risk aldık Bilkent Siyaset'e gittik. Hayırlısı olsun bakalım.
  Hukuk okuyan var mı?
  Danger UA!
  Danger UA!
  Ben havalı bulmuyorum şahsen. Yani format öyle de İngilizce yazmak çok saçma. Bir de neden bioya üniversite yazarsın ki?
  bazinga
  bazinga
  Ekleyenler genelde üni arkadaşları oluyor yabancı olmadığını göstermek için :D
  B
  berkann
  Biyoya ne yazılır ki başka? Önceki mezunlarla, alt dönemlerle vs. tanışma imkanı için olabilir. Ama tüm bunlar olmayıp da yazabilir. Bana çok saçma gelmiyor sosyal medya hesabına üni-bölüm yazmak. :D
  İnşallah yerine umarım deme iticiliği...
  • Beğendim
  Reactions: Doğu and berkann
  Danger UA!
  Danger UA!
  Türkçülük yapan yok. Zaten Öz Türkçe konuşacak olsak birbirimizi anlayamayız. Kimse kimseye hangi kelimeyi kullanacağını da söylemiyor. Bu kelimeler artık dile yerleşmiş. Kullanan da Arapçı olmuyor. Ben kendim Ekşi Sözlük'te falan görünce çok komiğime gidiyor. Müslüman olmadıklarını belirtmek için değişik şekillere giriyorlar. :)
  Tolstoyevski
  Tolstoyevski
  Ben inşallahı da kullanırım, umarımı da ama umarımı daha çok kullanırım çünkü ikisi tam olarak aynı görevi karşılamıyor, inşallah daha çok nasip kısmet anlamını, umarım ise umut etmek anlamını karşılıyor. Biri gelip de şunun yerine bunu kullanmak itici derse kimse kusura bakmasın kimin ne haddine demekten başka bir cevap yoktur, üstelik asıl itici ve ayrıştırıcı şey X yerine Y kullanmak itici diyerek milleti ayrıştırmak, provake etmektir bana kalırsa.

  Şimdi sırf sen bu cümleyi kurduğun için elimden geldiği müddetçe İnşallah kelimesini bir daha asla kullanmayacağım, madem öyle bize Umarım yeter. :)
  Danger UA!
  Danger UA!
  Bir kelimenin kullanımını itici bulma hakkım var, sen de inşallahı kullanmayı itici bulabilirsin. Bunun provoke edici bir şey olduğunu düşünmüyorum. Neyse ben Arapsever yaşamıma döneyim. Tanrı seni kutsasın. :)
  Veda başlıklarından gına gelmedi mi? Arkadaşlar bir hafta yokum hakkınızı helal edin diye başlık açıyor adam.
  Nihayet forumdasın tekrardan :D

  Nasılsın?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…