Tolstoyevski

Süper Mod.
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
Reaksiyon puanı
36,015
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
24,617
Puanı
1,060
Forumda en çok anlaştığım kişilerin başında gelmektedir. Zaten forumda futbolla ilgilenen bir avuç kişiyiz ondan da bende yeri ayrıdır :A
Bunun dışında kendisiyle hemen hemen her konuda konuşabilirsiniz iyi bir dinleyicidir ve yeri geldiğinde iyi tespitleri vardır :D

12.Adam

Favori Üye
Euro 2020 Tahmin Üçüncüsü
Reaksiyon puanı
13,522
Puanı
710
Forumda en çok anlaştığım kişilerin başında gelmektedir. Zaten forumda futbolla ilgilenen bir avuç kişiyiz ondan da bende yeri ayrıdır :A
Bunun dışında kendisiyle hemen hemen her konuda konuşabilirsiniz iyi bir dinleyicidir ve yeri geldiğinde iyi tespitleri vardır :D
Aykut Hocama katılıyorum.Uykucu nun yeri bende apayrıdır.Aykut Hocama ufak bir destek iletilere kısa sürede döner. Kafa bir adamdır.Seni gidi Neşet seni seviliyorsun kıymetini bil. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
26,050
Puanı
1,060
Forumda eşi benzeri olmayan üyelerden biri. Yeni geldiğimde daha çok felsefi şeklinde yazdığı makale misali yorumlarıyla düşündüren bir üyeydi. Şimdilerde ise o melankolik havasından hala kopamamış olsa dahi daha çok o eski havasından biraz uzakta ve diğer üyelerle daha çok samimiyet kurabiliyor. Biz başta pek iyi değildik sanırım, MS sayesinde özelden yaptığımız alışverişler sayesinde birbirimizi daha iyi tanıdık ve öyle de ilerliyoruz. Şahsen 1 puan ile elendiğini hala unutamam çok üzülmüştüm gerçekten ama zaten şampiyonluğu tatmış biri olarak iddiasını gelecek sezonlarda da sürdürecektir. :D @Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,522
Puanı
710
Forumda eşi benzeri olmayan üyelerden biri. Yeni geldiğimde daha çok felsefi şeklinde yazdığı makale misali yorumlarıyla düşündüren bir üyeydi. Şimdilerde ise o melankolik havasından hala kopamamış olsa dahi daha çok o eski havasından biraz uzakta ve diğer üyelerle daha çok samimiyet kurabiliyor. Biz başta pek iyi değildik sanırım, MS sayesinde özelden yaptığımız alışverişler sayesinde birbirimizi dah iyi tanıdık ve öyle de ilerliyoruz. Şahsen 1 puan ile elendiğini hala unutamam çok üzülmüştüm gerçekten ama zaten şampiyonluğu tatmış biri olarak iddiasını gelecek sezonlarda da sürdürecektir. :D @Tolstoyevski
Paragraftan anladığım ufak bir problem yaşadığınız :D

• Beğendim
Reactions: kerem

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,522
Puanı
710
Evet yanlış bir anlaşılma oldu sanırım, ikimizin arasında değildi zaten. :D
Ortağım diye söylemiyorum ama Neşet özü sözü bir insandır.
Neşet'im yapmaz öyle şey :A
Hepinizin yeri gönlümde ayrı.

• Güldürdün
Reactions: kerem

seyfullXh

Banlı
Reaksiyon puanı
1,821
Puanı
195
Forumda bunca zamandır tanışıyorum kendisiyle ama pekte sohbetimiz olmadı henüz kendisiyle illaki bir gün olacaktır 🤔

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,377
Puanı
600
kesin maç tahmın olmasaydı tanışamazdım arkadaşımla..çünkü bazı arkadaşlar futbolla ilgilendiği için tanışamıyorum..bilgisayarı foto ekle yapıştır hep arkadaşımdam öğrendim..iyki tanımışım arkadaşımı .neysekı dosıden izin aldım yorum yapmak için.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,522
Puanı
710
kesin maç tahmın olmasaydı tanışamazdım arkadaşımla..çünkü bazı arkadaşlar futbolla ilgilendiği için tanışamıyorum..bilgisayarı foto ekle yapıştır hep arkadaşımdam öğrendim..iyki tanımışım arkadaşımı .neysekı dosıden izin aldım yorum yapmak için.
İzinsiz yorum yapamıyor musun?

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Doğan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
90,742
Puanı
1,060

İzinsiz yorum yapamıyor musun?
Eski konular uplatmak yasak ya, acaba sözlük kısmıda bu alana dahil oluyor mu diye sordu :A @Doğan

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,377
Puanı
600
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi