TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@slhttnmtl seninki yine boş yapmış fragmanda. Parkurların kraliçesi Nagihan Karadere de sonuna kadar haklı. Merve zayıf halkaları seçip performansını yükseltmeye çalışıyor ki başarılı da oldu bu tabloda. Bakalım bu saatten sonra ne olacak...

Anıl-Ogeday kaousu beklerken Anıl-Yasin kaosu şaşırttı doğrusu. Ama Gönüllüler pimi çekilmiş bir bomba olduğu için her an herkes ile bir şeyler olabilir. :A

Yunus Emre de geldiği gibi boş yapmaya başlamış, Batuhan'a laf atmadan önce düşünseydi keşke. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@slhttnmtl seninki yine boş yapmış fragmanda. Parkurların kraliçesi Nagihan Karadere de sonuna kadar haklı. Merve zayıf halkaları seçip performansını yükseltmeye çalışıyor ki başarılı da oldu bu tabloda. Bakalım bu saatten sonra ne olacak...

Anıl-Ogeday kaousu beklerken Anıl-Yasin kaosu şaşırttı doğrusu. Ama Gönüllüler pimi çekilmiş bir bomba olduğu için her an herkes ile bir şeyler olabilir. :A

Yunus Emre de geldiği gibi boş yapmaya başlamış, Batuhan'a laf atmadan önce düşünseydi keşke. :A
Merve'ye karşı herkesin altı çok boş bir antiliği var ama göreceksiniz yarın bir gün, ne yapıyorsa akla mantığa uygun da umarım geç kalmaz da herkesi bir güzel susturur.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Fragmanı gördüm O Ses Türkiye açarken.
Ayışıl bir önceki All Star zamanı Taner yerine gelseydi daha iyi olurdu. Kendisi Fenerbahçe - Galatasaray zamanında yarışıp bileğinin hakkı ile finale çıkmıştı oyun ala ala. O ara Oylama sistemi ayrı iken Acun kural değiştirdi ve kızın hakkı yenip Taner birinci olmuştu. Taner, All Star'da en zayıf olan olarak haksız bir şampiyonluk geçirdiğini bir kez daha göstermişti :A
78 doğumluymuş, ne kadar başarılı olur belirsiz ama kendi döneminde çok iyiydi :A @MasacRE @BARON男爵 @Cervantes @Hazem @Angelica @xemrexxx
@Mr.At

İlk defa duydum Ayışılı kim o ya :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Şampiyon sahalara geri dönmüş ünlü erkeklerin işi daha zor

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Umarım doğru değildir, ama doğruysa da Evrim olduğunu düşünüyorum.
Evrimin dayısı açıklama yapmıştı Evrim iyi demişti emre
Aralarından biri ayrılacak yarışmadan. Acil durum konseyi olacakmış. İnşallah doğru değildir diyeceğim ama o kadar çok fazla yerde konuşuluyor ki artık, bilmiyorum. :(
Ah kim olacak acaba merak ettim şimdi:(
------

Adem, Ogeday, Aycan, Evrim ve Sema'dan biri gidiyormuş. :T

Adem değildir bence 10 gün sonra oyunlara katılacam dedi Ogeday Aycan Semadan biridir bence

Son düzenleme: