TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Parviz, Ayşıl, Yunus Emre ve Nisa geliyor. :Z

Nisa parkurda Elif ile başa baş gittiğine göre formundan hiçbir şey kaybetmemiş anlaşılan.

Yunus Emre'nin daha gelir gelmez kavgaya karışmasına hiç şaşırmadım.

Dikkatimi çeken Ogeday'ın oyunlara geri dönmesi, Sema, Aycan, Adem ve Evrim'in oyun alanında hala olmaması.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Vurdu gol oldu 🤭🤭🤭
------

Ayşil kim?

Fragman gene harika 💥💥💥💥
Fragmanı gördüm O Ses Türkiye açarken.
Ayışıl bir önceki All Star zamanı Taner yerine gelseydi daha iyi olurdu. Kendisi Fenerbahçe - Galatasaray zamanında yarışıp bileğinin hakkı ile finale çıkmıştı oyun ala ala. O ara Oylama sistemi ayrı iken Acun kural değiştirdi ve kızın hakkı yenip Taner birinci olmuştu. Taner, All Star'da en zayıf olan olarak haksız bir şampiyonluk geçirdiğini bir kez daha göstermişti :A
78 doğumluymuş, ne kadar başarılı olur belirsiz ama kendi döneminde çok iyiydi :A @MasacRE @BARON男爵 @Cervantes @Hazem @Angelica @xemrexxx
@Mr.At

Son düzenleme:

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ayışıl bir önceki All Star zamanı Taner yerine gelseydi daha iyi olurdu. Kendisi Fenerbahçe - Galatasaray zamanında yarışıp bileğinin hakkı ile finale çıkmıştı oyun ala ala. O ara halk oylaması varken Acun birinciyi takım arkadaşlarının oyları ile sonuçlandırdı ve kızın hakkı yenip Taner birinci olmuştu. Baya bildiğiniz konseydeki isimler birinciyi belirlemişti :A Taner, All Star'da en zayıf olan olarak haksız bir şampiyonluk geçirdiğini bir kez daha göstermişti :A
78 doğumluymuş, ne kadar başarılı olur belirsiz ama kendi döneminde çok iyiydi :A @MasacRE @BARON男爵 @Cervantes @Hazem @Angelica @xemrexxx
@Mr.At
Taner All Star 'a mi geldi ? :eek: Hangi Taner bu

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ayışıl bir önceki All Star zamanı Taner yerine gelseydi daha iyi olurdu. Kendisi Fenerbahçe - Galatasaray zamanında yarışıp bileğinin hakkı ile finale çıkmıştı oyun ala ala. O ara halk oylaması varken Acun birinciyi takım arkadaşlarının oyları ile sonuçlandırdı ve kızın hakkı yenip Taner birinci olmuştu. Baya bildiğiniz konseydeki isimler birinciyi belirlemişti :A Taner, All Star'da en zayıf olan olarak haksız bir şampiyonluk geçirdiğini bir kez daha göstermişti :A
@Mr.At
Survivor'a halk oylaması 2010 Merve - İhsan finalinde geldi yalnız, Ayşıl - Taner zamanında yoktu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Mr.At
Vallahi bilmiyordum umarım ünlülere güç katar 💪

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor'a halk oylaması 2010 Merve - İhsan finalinde geldi yalnız, Ayşıl - Taner zamanında yoktu.
Ozaman iki takım oylaması olmuştur. Tam o sene Bir değişiklik olduğunu net hatırlıyorum. Diğer takım Ayşıl'ı sevmezdi. Bundan dolayı zaten kaybetti.
------

Vallahi bilmiyordum umarım ünlülere güç katar 💪
Birsen'den de yaşı fazla. Umarım diyelim :A

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Nisa için profil resmimi de değiştirdim. Hazırız. :Z
Öhö öhö bi Açıklama yapmak isterim..
Ne ogeday ne Barış, sen tek seven ben olurum Nisa..
Aşkımı buradan tüm Survivora duyurmak istiyorum tabi öncelikle pisliğin bol olduğu İstanbul kasabasından bütün dünyaya selamlar
Nisa benim de adım Barış, ama korkma benim dondurma çalma huyum yok... @MasacRE

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MasacRE and 12.Adam