Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bazıları artık yok, çoğu değişmemiş ama yaşlanınca daha iyi görünende var :A
Yalnız George dizi zamanı gençmiş, pek göstermiyor :A yaşlanınca daha genç olmuş. Elaine ise en az yıpranan :A
Elaine 60 ama 40 gözüküyor, yani reddetmezdim gibi kendisini bir akşam yemeği teklif etse :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5x10 yani The Cigar Store Indian bölümü tek kelimeyle harikaydı :A
Jerry'nin Kızıldereli olayı, George'un babasının tv rehberi koleksiyonu olayı ve Kramer'in kahve masası kitabı fikri falan tüm bölüm boyunca sırıttığım bir bölümdü :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
5x10 yani The Cigar Store Indian bölümü tek kelimeyle harikaydı :A
Jerry'nin Kızıldereli olayı, George'un babasının tv rehberi koleksiyonu olayı ve Kramer'in kahve masası kitabı fikri falan tüm bölüm boyunca sırıttığım bir bölümdü :A
Bak ben ne yazmışım :A
5. Sezon olarak şuan 10 bölüm tamamladım. İlk bölümler normal seyirdeydi ama son bölüm özellikle çok iyiydi.
Galiba şimdilik bu sezon favorim 10. Bölüm.
George'un anne babası ile imtihanı, Jerry'nin Kızılderili kız ile imtihanı eğlenceli sahnelere sebep oldu. Kramer ve Elaine'ninde sahneleri iyiydi. Tüm herkesin ayrı problemlerle bir bölümde uğraşma saheleri güzel oluyor hep. Bu bölümün yıldızı George'du.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bak ben ne yazmışım :A
Aklın yolu bir Mosi :A Costanza ailesi çoğu sitcomdan daha komik. Şu diziden rahat ekstra 3 dizi çıkarırım. Atıyorum Seinfeld bittikten sonra Costanza diye bir dizi olsa eminim ki çok başarılı olurdu. Özellikle baba Costanza gizli favorim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5x11 :A
Costanza reis sevdiği kadın için din değiştirecek kadar sadık bir aşık ve din değiştirirken girdiği sınavda kopya çekecek kadar dahi :A Ama tabii ki kadınlar ah kadınlar... Adam senin için din değiştirmiş sen Litvanya'ya gidiyorsun...
Bu arada Kramer efsane bir adam :A Adamın koşu sahneleri bile komik...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
7×5,6,7,8 ve 9 izledim.
Özellikle çorba bölümü harikaydı, bunlar arasında favorim ve o an acıkmıştım baya canım çekti :A
George'un 2 dünya mevzusu, kart şifresi ve Kramer'in itfaiye ve jakuzi macerası da baya güldüren kısımlar oldu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben dizi bittikten sonra rastgele bölüm açıp izlerken nedense hep 5.sezon bölümlerini izlemişim o yüzden 5.sezonda rahat 6-7 bölüm atladım bugün 21.bölümdeyim galiba :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Rastgele bölüm açıp izlemişsin işte ama hep beşinci sezondan olmuş. Sonuç olarak rastgele açıp izliyorsun, genelde de sanırım yemek yerken izliyordun. :A Yediğin yemeği gülerken püskürtme, dikkat et. :A
Yok şöyle :A
Ben Seinfeld'i 2020'nin sonunda bitirdim. 2021'in başından ekim ayına kadar da arada rastgele bölüm açıp 20-25 bölüm izledim :A
Ekim'de de 1.bölümden tekrar başlamaya karar verdim. 5.sezona geldiğim zaman da rastgele bölümleri genelde 5.sezondan seçtiğimi anladım çünkü bölümler tamamen hafızamdaydı :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok şöyle :A
Ben Seinfeld'i 2020'nin sonunda bitirdim. 2021'in başından ekim ayına kadar da arada rastgele bölüm açıp 20-25 bölüm izledim :A
Ekim'de de 1.bölümden tekrar başlamaya karar verdim. 5.sezona geldiğim zaman da rastgele bölümleri genelde 5.sezondan seçtiğimi anladım çünkü bölümler tamamen hafızamdaydı :A
O şekilde, şimdi anlaşıldı. :A Zamanında izlemeyecektin rastgele bölüm işte, yine sıfırdan başlayacaktın. Bir de bir yıl olmuş, bu kadar boşluğa dayanamadın sanırım. :A Bazı sitcom diziler işte böyle boşluk bırakıyor, o boşluğa geri dönmek istersin sırf bu yüzden. @Dosi de mesela sık sık Friends'e dönmek istiyor, aynı senin Seinfeld'e döndüğün gibi. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O şekilde, şimdi anlaşıldı. :A Zamanında izlemeyecektin rastgele bölüm işte, yine sıfırdan başlayacaktın. Bir de bir yıl olmuş, bu kadar boşluğa dayanamadın sanırım. :A Bazı sitcom diziler işte böyle boşluk bırakıyor, o boşluğa geri dönmek istersin sırf bu yüzden. @Dosi de mesela sık sık Friends'e dönmek istiyor, aynı senin Seinfeld'e döndüğün gibi. :A
Keşke daha geç izleseydim... Seinfeld sonrası diğer işler çok sıradan geliyor mlsf.

• Güldürdün