Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Breaking Bad'in ünlü oyuncusu Bryant Cranston, Seinfeld'te birlikte oynadıkları Julia Louis-Dreyfus ile Emmy ödül töreninde karşılaşır. Veep'ten ödül kazanan Julia Louis-Dreyfus'un Bryan Cranston'la sürpriz sonlu o görüntüleri:

@bazinga, @Tolstoyevski, @Dosi, @HeisenBerg, @Sherlock, @MasacRE, @MEnes, @xdragxx.
6×19 izledim ve vardı bu bölüm. Bu kez tanıdım senin vesilen ile :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok ilginç, o zamanlar nasıl tanıyamadın, hep aynı tip (daha genç) ve hep aynı ses (belki daha ince). :A
Çünkü saçları uzun olduğu için :A dizide farklıydı malum :A yoksa Gustavo Fring karakterinin gençliğinde de tanıyamamıştım :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çünkü saçları uzun olduğu için :A dizide farklıydı malum :A yoksa Gustavo Fring karakterinin gençliğinde de tanıyamamıştım :A
Gustavo Fring'i tanıyamaman doğal ama şimdi, çok genç ve çok hızlı konuşuyordu. :A Bryan Cranston bence direkt tanınacak tipi ve sesi var da, olabilir tabii. Genelde jenerikte de adı geçiyor, oralarda da dikkatini çekebilirdi de, sanırım oraları direkt atlıyorsun ya da dikkatini çekmiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ve 6. sezonu bitirdim. Genel olarak güzel bir sezondu. Kramer'i bol bol gördük bu sezon. Bazı sıyrılan bölümler oldu ama 3 ve 4. sezonun o muhteşem bölümler tadını almadım.
Bu kez fazla ara vermeden 7.Sezona start veririm.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
4 bölüm izleyerek 7. Sezona merhaba dedik.
Birbirinden güzel ve bağlantılı 3 bölüm izledim. 4. Bölüm biraz alt seviye idi ama o da iyiydi.
George, Susan ile yeniden buluşup nişanlandı ama biraz pişman oldu. Elaine'nin hikayesi ve George'u kıskanma olayları ve bunun TV'ye bile yansıma kısmına güldüm. Kramer ise iyi bir griş yaptı. Kahve serüveni ve iyi bir para alacakken bedava kahve sonrası hemen evet deyip paradan olduğunun farkında olmaması güldürdü :A

6. sezona oranla çok daha iyi başladı.

• Güldürdün
Reactions: Araf and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
4 bölüm izleyerek 7. Sezona merhaba dedik.
Birbirinden güzel ve bağlantılı 3 bölüm izledim. 4. Bölüm biraz alt seviye idi ama o da iyiydi.
George, Susan ile yeniden buluşup nişanlandı ama biraz pişman oldu. Elaine'nin hikayesi ve George'u kıskanma olayları ve bunun TV'ye bile yansıma kısmına güldüm. Kramer ise iyi bir griş yaptı. Kahve serüveni ve iyi bir para alacakken bedava kahve sonrası hemen evet deyip paradan olduğunun farkında olmaması güldürdü :A

6. sezona oranla çok daha iyi başladı.
Helal olsun, @xdragxx gördüğün gibi günlük gibi kullanıyor, üşenmeden yorum yapıyor. Ben olsam üşenirim. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Helal olsun, @xdragxx gördüğün gibi günlük gibi kullanıyor, üşenmeden yorum yapıyor. Ben olsam üşenirim. :A
Ooooo bu ne ki, ben 4 sezon boyunca her bölüme yorum yazıp paylaştım :A şimdi ortaya karışık bir kaç bölüm birden ufak yorum atıp paylaşıyorum :A 24 bölümden 10 bölüm belki :A
Sen de PC'ye kopyalayıp paylaşıyorsun diye hatırlıyorum :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ooooo bu ne ki, ben 4 sezon boyunca her bölüme yorum yazıp paylaştım :A şimdi ortaya karışık bir kaç bölüm birden ufak yorum atıp paylaşıyorum :A 24 bölümden 10 bölüm belki :A
Sen de PC'ye kopyalayıp paylaşıyorsun diye hatırlıyorum :A
O eskidendi, şimdi üşeniyorum, akışına bıraktım. Yorum yapmakla uğraştığım vakti, bir iki dizi ölümü daha izlerdim. Ayrıca yorumları okusam da tam hatırlayamam ki o bölümleri. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O eskidendi, şimdi üşeniyorum, akışına bıraktım. Yorum yapmakla uğraştığım vakti, bir iki dizi ölümü daha izlerdim. Ayrıca yorumları okusam da tam hatırlayamam ki o bölümleri. :A
Ben çok detaylı paylaşmıştım. Anahtar kelimeler hatırlamama vesile oluyor :A Bazen @xdragxx rast gele yorum atıyor ve ona bölüm numarasını yaz diyorum. Artık yapıyor gibi :A ben de o sayıdan kendi yorumlarıma bakıp kıyaslıyorum. Sende yorum fırlatırsan belirt hangi bölüm :A Tabi ilk 4 sezon öyle yaptım. Sonra ben de üşendim :A belki yılbaşına kadar bitiriririm tüm sezonu bakalım:A 1 hafta 2 bölüm izlerken diğer hafta 1 sezon izleyebiliyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yakın zamanda tekrardan start vermeyi düşünüyorum hem de Türkçe altyazılı ama bir yandan da Friends’in beşinci sezonu bekliyor. Belki de birini bitirip ötekine başlamak yerine eşit gitmek en iyisi. Seinfeld beşinci sezona geldikten sonra Friends’in kalan sezonları bitirip sonra tekrar Seinfeld’e dönmek..

George’un evleneceği kişinin ölümüne neden olması ve bundan hiç üzülmemesini daha önce de duymuştum. Cidden kara komedi olayı, diğer sitcomlarda kolay kolay görülebilecek bir olay değil çünkü korkunç :A

• Olmamış

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yakın zamanda tekrardan start vermeyi düşünüyorum hem de Türkçe altyazılı ama bir yandan da Friends’in beşinci sezonu bekliyor. Belki de birini bitirip ötekine başlamak yerine eşit gitmek en iyisi. Seinfeld beşinci sezona geldikten sonra Friends’in kalan sezonları bitirip sonra tekrar Seinfeld’e dönmek..

[
Açıklamanda Seinfeld 5. sezona gelmekten bahsederken spoi içinde 7. Sezondan çok önemli bir detayı ilk cümleye yazmışsın:eek: tamam 7. Sezon diye yazmışsın ama okadarına dikkat etmedim daha 5. sezona bile geçmediğini belirttiğin için. Alıntı ederken malum spoi hemen belirir.
Tebrikler çok önemli bir spoi yedirttin 👏

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Açıklamanda Seinfeld 5. sezona gelmekten bahsederken spoi içinde 7. Sezondan çok önemli bir detayı ilk cümleye yazmışsın:eek: tamam 7. Sezon diye yazmışsın ama okadarına dikkat etmedim daha 5. sezona bile geçmediğini belirttiğim için. Alıntı ederken malum spoi hemen belirir.
Tebrikler çok önemli bir spoi yedirttin 👏
Çok sert çıkışmışsın @Tolstoyevski'ye, benden de sana "olmamış" geldi. :A

@Tolstoyevski kardeşim, tam olarak ne izliyorsun? Friends mi, Seinfeld mi? İkisine birden yorum yapıyor. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok sert çıkışmışsın @Tolstoyevski'ye, benden de sana "olmamış" geldi. :A

@Tolstoyevski kardeşim, tam olarak ne izliyorsun? Friends mi, Seinfeld mi? İkisine birden yorum yapıyor. :A
Haketti :A
5. Sezonu bile izlemeyip ben. 7. Sezona bakarken 7. Sezona bakıp bana spoi yedirmesi sinir bozucu.
Squid Game dizisinde yediğim spoi gibi oldu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haketti :A
5. Sezonu bile izlemeyip ben. 7. Sezona bakarken 7. Sezona bakıp bana spoi yedirmesi sinir bozucu.
Squid Game dizisinde yediğim spoi gibi oldu
İntikam olarak Friends'ten bir spoiler verebilirsin, mesela 5. sezondan sonra Chandler ile Monica'nın çılgınlar gibi bir arada yaşayacağına. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İntikam olarak Friends'ten bir spoiler verebilirsin, mesela 5. sezondan sonra Chandler ile Monica'nın çılgınlar gibi bir arada yaşayacağına. :A
Onu zaten biliyor.
Yok ben onun çok seveceği başka bir dizide veya fimde yaparım. Tatsın o duyguyu :A zamanında bir dizi için, bu bölüm güzeldi gibi mesajı bile spoi olarak düşünüp sitem ederdi :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onu zaten biliyor.
Yok ben onun çok seveceği başka bir dizide veya fimde yaparım. Tatsın o duyguyu :A zamanında bir dizi için, bu bölüm güzeldi gibi mesajı bile spoi olarak düşünüp sitem ederdi :A
Şunun için spoiler verebiliriz, son beş sezon acayip eğlenceli. Kolay kolay kahkaha atmayan birisiyim ama kahkahalarım muhtemelen inletiyordur ortalığı. :A

• İlginç