Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Çok güzel anlatmış özellikle başlangıçtaki tanıtması çok güzel :A Benim de en sevdiğim dizi değil en sevdiğim şeylerden bir tanesi.
Bakalım seri yapacağım demiş güzel bir seri yapar da izlerim inşallah.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk sezonu bitirdim (zaten 5 bölümcük), ikinci sezon ilk bölümü izledim en son.

Ben ilk sezona baya haksızlık etmişim aslında ilk sezon da gayet şahaneymiş. :A Karakterlere alışkın olduğum için daha ilk bölümlerden pek çok şey komik geldi.

İlk bölümlerin tek sorunu bence aralarda da stand-up olması.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Elimdeki yabancı dizileri bitirdim. Beklettiğim filmlerde yok. Daha önce planladığım gibi bu ay 5. sezona start vereceğim.
Daha öncekiler gibi bölüm bölüm yorum atmam ama bölüm bölüm yorum yapmaya çalışıp arada toplu atarım. Umarım 4. sezondaki gibi zirve bölümler bol vardır.
Özlemişim diziyi. Ağır ilerleyeceğim. Haftada bir kaç bölüm belki.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Zamanın çok ötesinde dizi yapmış Jerry Seinfeld ve Larry David abilerim. Uzun soluklu dizi havama yavaş yavaş girmişken Larry David'in öbür dizisine de başlarım bugünlerde :A
İkinci tura başladım sıfırdan ve 2x9'a geldim. İlk 2 sezonu zayıf deriz genelde de bu bölümler zayıf bölümlerse diğer bölümler nasıl olacak acaba :A Tabii daha George Costanza tam G. Costanza değil klasik loser havasında takılıyor ama özellikle 4.sezonla birlikte o da efsaneleşince cidden çıta yükselecek .
Her gün akşam yemeğinde 1 bölüm harika gidiyor....

Son bölümde Jerry ile Elaine klasik yatak dostluğuna başladı bölüm sonunda da yeniden sevgili oldular. Bakalım ilişkileri nasıl bitecek unutmuşum :A İyiki de bitmiş tabii orası ayrı Seinfeld'i diğer sitcomlardan ayıran özellik zaten karakterler arasında ilişki olmaması...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@xdragxx @phoebebuffay tam sizlik yeni avatar buldum. :A

sfIZKNBlfF6UgVpw1xT0LyPjhrP.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sözlüklerde, Twitter'da falan bu 4'lü zaten kötü insanlar yaaav çok benciller diyenler var. Yahu o kadar da değil abatmayın bu 4'lü sadece gerçekçi insanlar gereksiz romantizm gereksiz duyar yapmıyorlar o kadar tamam bazen suyunu çıkarıyorlar ama genel olarak da kötü insan falan değiller :A Özellikle Cosmo Kramer hakiki bir dost kimse kusura bakmasın :A
Bir bölümde şişe toplayıp zengin olma macerası varken Jerry'nin kayıp arabasını görüp dostuna yardım bile ediyordu napsın bu adam daha :A Şişelerden bile vazgeçmişti kaç gün uğraştığı halde sklgjklsj

Dün de klasik bölümlerden biri olan Çin restoranı olan bölümünü izledim. Hadi şimdi yapsınlar bakalım bu kadar klasik bölümden bu kadar komik bir 20 dakika da görelim Seinfeld zirvedir...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
5. Sezon olarak şuan 10 bölüm tamamladım. İlk bölümler normal seyirdeydi ama son bölüm özellikle çok iyiydi. Şuana kadar izlediğim bölümlerde Godfather, George'un el mankeni oluşu, berber kısımları iyiydi
Galiba şimdilik bu sezon favorim 10. Bölüm.
George'un anne babası ile imtihanı, Jerry'nin Kızılderili kız ile imtihanı eğlenceli sahnelere sebep oldu. Kramer ve Elaine'ninde sahneleri iyiydi. Tüm herkesin ayrı problemlerle bir bölümde uğraşma saheleri güzel oluyor hep. Bu bölümün yıldızı George'du.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5. Sezon olarak şuan 10 bölüm tamamladım. İlk bölümler normal seyirdeydi ama son bölüm özellikle çok iyiydi. Şuana kadar izlediğim bölümlerde Godfather, George'un el mankeni oluşu, berber kısımları iyiydi
Galiba şimdilik bu sezon favorim 10. Bölüm.
George'un anne babası ile imtihanı, Jerry'nin Kızılderili kız ile imtihanı eğlenceli sahnelere sebep oldu. Kramer ve Elaine'ninde sahneleri iyiydi. Tüm herkesin ayrı problemlerle bir bölümde uğraşma saheleri güzel oluyor hep. Bu bölümün yıldızı George'du.
Uuuuuu George'un efsaneleştiği bölümler sjsjs
3.bölümdeki gözlük olayına baya gülmüştüm ben djdjdj

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
doğru o kısımlar çok iyiydi. Ben izlerken eskisi gibi not yazmadığımdan atladım. Anahtar kelime yazıyorum artık genelde :A Gözlükçüde indirim alma çabaları, kadın gözlük çerçevesi seçip kör adamı kandırma kısımları güzeldi. Hele bozuk parayı uzaktan farkedip ama atı öpen kadını farklı görmesi komik kısımlardı. Vay bölümü komple hatırladım :A geçen hafta yada ondan önceki hafta izlemiştim :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

doğru o kısımlar çok iyiydi. Ben izlerken eskisi gibi not yazmadığımdan atladım. Anahtar kelime yazıyorum artık genelde :A Gözlükçüde indirim alma çabaları, kadın gözlük çerçevesi seçip kör adamı kandırma kısımları güzeldi. Hele bozuk parayı uzaktan farkedip ama atı öpen kadını farklı görmesi komik kısımlardı. Vay bölümü komple hatırladım :A geçen hafta yada ondan önceki hafta izlemiştim :A
Bir 🎈 dizi daha :A @Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Güzel bölümdü çünkü hatırlaman doğal benim favorilerimden. Bu Costanza bizi güldürüyor ya sjsj

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sözlüklerde, Twitter'da falan bu 4'lü zaten kötü insanlar yaaav çok benciller diyenler var. Yahu o kadar da değil abatmayın bu 4'lü sadece gerçekçi insanlar gereksiz romantizm gereksiz duyar yapmıyorlar o kadar tamam bazen suyunu çıkarıyorlar ama genel olarak da kötü insan falan değiller :A Özellikle Cosmo Kramer hakiki bir dost kimse kusura bakmasın :A
Bir bölümde şişe toplayıp zengin olma macerası varken Jerry'nin kayıp arabasını görüp dostuna yardım bile ediyordu napsın bu adam daha :A Şişelerden bile vazgeçmişti kaç gün uğraştığı halde sklgjklsj

Dün de klasik bölümlerden biri olan Çin restoranı olan bölümünü izledim. Hadi şimdi yapsınlar bakalım bu kadar klasik bölümden bu kadar komik bir 20 dakika da görelim Seinfeld zirvedir...
Şu hangi bölüm? Spoi açıp ilk cümlenin başını okuyunca hemen kapatmıştım yazdığın dönem. İzlemediğim bölüm gibi. Numara yaz bir daha :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şu hangi bölüm? Spoi açıp ilk cümlenin başını okuyunca hemen kapatmıştım yazdığın dönem. İzlemediğim bölüm gibi. Numara yaz bir daha :A
7.sezon 21-22 sjsjsjsjjssjs
Bu iki bölümü komedi filmi yapsan sırıtmazdı harikaydı ya bir ara izleyim djdjdjd

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yahu günde 1 saatini ayır işte sinir ediyon beni...
Son 2 hafta, haftada sadece 2 bölüme vakit ayırabildim ama bu hafta 6 bölüm izlemiş oldum :A yani yavaş yavaş oluyor gibi :A araya Squid Game girince kaldı. Bu ara filmleri bıraktım artık ve dizilere sardım. Pc'de izleyebildiğim bir yerli birde yabancı dizim var az bölümlü. Onları aradan çıkarınca sadece Seinfeld kalır ve yoğunlaşırım :A Önümüzdeki 1 ay düzenli saatlerim olacak işte. Her akşam en az 2 bölüm olarak planlıyorum Seinfeld'i

• Güldürdün