Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3x2 son zamanlarda en çok güldüğüm dizi bölümü oldu :A
Kramer sen nasıl bir insansın ya sjsjs Kızılderili dansları ve yemekleri nedense çok güldürdü sjsjs

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,937
Puanı
1,060
3x2 son zamanlarda en çok güldüğüm dizi bölümü oldu :A
Kramer sen nasıl bir insansın ya sjsjs Kızılderili dansları ve yemekleri nedense çok güldürdü sjsjs
3. Sezon 2. yorumumu ararken şunlara denk geldim :A 7. Sezon harbiden kışı bulacak sjsjsjjs zamanında ek not verdin diye kayıt etmişim
Nedense canım Soup Nazi bölümünü izlemek istedi bugün :A Elaine bölümün yıldızıydı :A 7x6'ydı Dosi'ye de ek bilgi olsun :A

Nazi çorbacıya gereken dersi verdi :A Çorbacının tek kankasının Kramer olması da oldukça güldürdü :A Yine 1 film konusu olacak Seinfeld bölümü daha :A Bence Seinfeld'i diğer dizilerden ayıran en belirgin özelliği bu. Jerry Seinfeld ve ortağı biraz kafa patlatsa bu dizideki bölümlerden rahat 5-10 arası komedi filmi çıkardı.

Bu ek bilgi ne için? Sevdiğin bir bölüm ? :A bu arada ben bu diziye baştan başlamadan önce sadece başlangıcında izleyip sonrasında senin belirlediğin güzel bölümleri arada izleyecektim ama sonra beni sardı ve baştan sona olarak gitmekteyim. Bu bölüm 7. Sezondan. Sonbaharda izlenir :A
------

Naziyi okurken limuzin bölümü sandım bir an :A

Yok seneye kışın izlenir sonbahar erken...
Bi sezon 24 bölüm zaten :A En kötü 2 haftada bitse yine ki onun için günde 1.5 bölüm falan izlemen lazım :A

Hangi sezon diye merak edersin diye düşündüm :A Soup Nazi sevilmez mi ya? :A Top 5 bölümlerden biri :A

Bak şöyle kayıt ettim, burda okadar yorum yazıyoruz ki kaybolmasın :A zamanı gelince kıyaslayıp yorum fırlatırım :A kendi sezonluk genel yorumlarımı da kayıt edeceğim. İlerde lazım olur bana yazılarım :A
------

3. Sezona başladık bakalım. Günde 2 en fazla 4 bölüm olarak ilerlemeyi planlıyorum.
3×1-3×2
Açılış harika oldu. İlk bölümü çok beğendim.
Bu bölümde masaj kısmında çok güldüm :A George'a özellikle en çok güldüren oldu ve masaj yapan adamın pantolonunu çıkar dediği sahnedeki hareketlerine güldüm.

3×2
ilk bölümün biraz altında olan bir bölümdü ama eğlenceliydi bu da. Gerçeklik kavramının ön planda olduğu bir bölümdü.
Ben ilk bölümün altında demişim :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
FCvIGlZWEAUmqSi.jpg

Sklgjklskjdgjksjklgjklsk Adam ya dkljgjsjklgkls

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,937
Puanı
1,060
5. Sezon bitimine son 3 bölüm kaldı. 19. Bölüm 18. Bölümün devamıydı. Nadiren olan bir durum. Şu sıralar belkide durgunluğun verdiği sebepten dolayıdır bilemem ama 4. Sezonun altında geldi bana şimdilik.
Sezonu tamamlandıktan sonra ara verip, ileriki bir zamanda 6. Sezona start veririm.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5. Sezon bitimine son 3 bölüm kaldı. 19. Bölüm 18. Bölümün devamıydı. Nadiren olan bir durum. Şu sıralar belkide durgunluğun verdiği sebepten dolayıdır bilemem ama 4. Sezonun altında geldi bana şimdilik.
Sezonu tamamlandıktan sonra ara verip, ileriki bir zamanda 6. Sezona start veririm.
Son 3 bölüme baktım da özellikle son bölüm harika :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,937
Puanı
1,060
Son 3 bölüme baktım da özellikle son bölüm harika :A
Umarım :A yok dizi herzamanki gibi eğlenceli ama 4. Sezon bir kaç tane efsane bölümler vardı. Burda o tadı az aldım. Durgunluk derken benim durgunluğum dedim. Diziye yazık etmemek için iyi zamanıma saklayayım diğer sezonları :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Umarım :A yok dizi herzamanki gibi eğlenceli ama 4. Sezon bir kaç tane efsane bölümler vardı. Burda o tadı az aldım. Durgunluk derken benim durgunluğum dedim. Diziye yazık etmemek için iyi zamanıma saklayayım diğer sezonları :A
4-5 arasında çok fark yok bence zaten :A
İşte 5.sezonun son bölümü bana göre tüm Seinfeld bölümleri arasında ilk 5'te. Zaten ımbd puanı 9.6 :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,937
Puanı
1,060
5. Sezonu tamamladım nihayet. 4. Sezon kadar efsane bölüm sayıları çok olmasa da nerdeyse tüm bölümler güzeldi.
Friends dizisinden Monica'yı görmek güzeldi.
Sezona puanım 8.7 (4. Sezona 8.9 vermişim)

Şu kısım efsaneydi 👇 :A
George Costanza Fire GIF

@xdragxx şu sezon finali bölümünden. Bunu sen arada paylaşırdın ve bölümdeki o başlangıçtaki umutsuz konuşması seni anımsattı :A tekrar izle ve ders al George'dan. Malum kafa yapısını değiştirince herşey tersine ve olumlu oldu onun için :A

Pondering George Costanza GIF by hero0fwar

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5. Sezonu tamamladım nihayet. 4. Sezon kadar efsane bölüm sayıları çok olmasa da nerdeyse tüm bölümler güzeldi.
Friends dizisinden Monica'yı görmek güzeldi.
Sezona puanım 8.7 (4. Sezona 8.9 vermişim)

Şu kısım efsaneydi 👇 :A
George Costanza Fire GIF

@xdragxx şu sezon finali bölümünden. Bunu sen arada paylaşırdın ve bölümdeki o başlangıçtaki umutsuz konuşması seni anımsattı :A tekrar izle ve ders al George'dan. Malum kafa yapısını değiştirince herşey tersine ve olumlu oldu onun için :A

Pondering George Costanza GIF by hero0fwar
Reisin en efsane olduğu bölüm ya :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dün gece Seinfeld krizi geldi yine 3 bölüm falan baktım :A Elaine Benes dizi tarihinin en tatlı karakteri olabilir misin acaba :A Mimikleri falan harika ilk başta izlerken bu kadar tatlı gelmiyordu ikinci partta daha bir şeker geliyor vallaha :A

Come On Reaction GIF

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dün bir iş için bu tarz yutup kanalı ararken 24 milyon aboneye sahip bu kanalı buldum ve bir bakiyim komedi dizisi olarak ne yapmışlar dedim :A

Zirveyi hak edene vermişler büyük tebrik.

Bir de dizinin top 10'unu yapmışlar genel olarak bu liste de başarılı diyebilirim. @Dosi sen izleme bu son videoyu ama bitirince bakarsın :A

• Güldürdün