eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bence Küçük Bir Yol bu haftalar için ideal bir şarkı, sonlara bırakılmalık bir şarkı olduğunu düşünmüyorum. Eskilerden daha iddialı şarkıları var Hadise'nin. :A
Onlar zaten şimdilik değil de Nerdesin Aşkım haftaya elenmeme sebebiyet verir mi diye korktum. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
@slhttnmtl final puanı alamazsan bu hafta için uygun bir şarkı demektir. Bakalım @kerem mi haklı çıkacak ben mi? :A
Bundan final puanı çıkabilir, sanırım ben değiştirip Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkarıcam. :A Bu hafta onu, sonra Prenses'i, sonra da Superman veya Küçük Bir Yol'u kullanma gibi bir düşüncem var. :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Bundan final puanı çıkabilir, sanırım ben değiştirip Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkarıcam. :A Bu hafta onu, sonra Prenses'i, sonra da Superman veya Küçük Bir Yol'u kullanma gibi bir düşüncem var. :A
@phoebebuffay Neredesin Aşkım'ı çok seviyor herhalde. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Seçseydin o zaman. :A
En sevdiğim ve kaliteli bulduğum grup/şarkıcı ile yarışıyorum zaten. Amacım da grubumu en iyi şekilde temsil etmek, başka bir şey değil. :A
Sen bilirsin. Üstteki mesajımı görmedin sanırım, "Bu Aralar"ı da kullanabilirsin. Küçük Bir Yol bence @kerem'in iddaa ettiği kadar iddialı bir şarkı değil ama haberin olsun. Superman ondan net bir şekilde daha iyi bir şarkı. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl