eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 106403

Öncelikle Üçüncü hafta sonuçlarında gösterdiğiniz ilgi ve değerli oylarınız sayesinde birincilik mutluluğunu yaşattınız;bundan dolayı gönülden teşekkür ediyorum.

Bu hafta karşınıza gene tamamı dinlendiğinde çok iyi hayat dersi veren bir şarkı ile huzurlarınıza geliyorum.
Kırık Kalpler Durağında ile karşınızda Candan Erçetin....

""Kırık kalpler durağında inecek var
Yüreğindeki dertleri dökecek var
Doldurun kadehleri içelim beraber
Yılların yorgunluğu geçene kadar""

R: 01:05- 2:09

Yine çok sevdiğim bir şarkıyla gelmişsin, bizim durağımıza. :bhr:
------

Şarkılarım belli canım sadece sıralaması kafama göre. :A Haftaya koyacağım şarkı elenir mi diye korkumdan yazdım onu da. :A
Listeni bana atacaktın hani. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
4 tane cover şarkısı var. Birini kullandım zaten, diğer üçü de listemde. :A

Melekler Ölmez'i normalde geçen hafta kullanacaktım ama ertelemiştim. Galiba yine erteleyeceğim, şu an içimden başka bir şarkı geçiyor. Hayırlısı artık. :A
Al işte senden de bu hafta cover gelmiş :A

Melekler Ölmez'i de çok erteleme ama, bu haftalar için uygundur o şarkı :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Aaa söyle bir baktımda @Tolstoyevski tarkanla şampiyonluğu alması lazım artık :A Artık derken tolstoyevski için demiyorum şaşırtıcı ama tarkan için diyoruz adamın 2 yarışmada çeyrek yukarısı yok :F

@Maskeli Fedai İsyan ediyordu :A Ama 2.sezondu ilki bir tarafta Bully yalın diğer @mrt-06 sezen ikisi final oynadı diğer yarıya çıkanda efe uysal ceceliyle unutamammı ne en iyi şarkısıyla gelince kuzu kuzu bile kurtaramadı :A All starda ise bir tarafta rihanna dier sıla yanı manyak ikili @denizz19 sokak sanatı var :F diğer bully yalınla yine yanı bunlar varken Tarkanda olsan çeyrekte kalacaksın :A :A :A Bu sezon çok güçlü ağır toplar yok @Tolstoyevski normal şartlarda şampiyon olmalı ama final turlarında olurda gümlerse yollayı harcadı için olur :A Çok zor 2 eleme olursa tarkanın eski hitlerini harcıyorlar ama tarkanın şampiyonluğa tolstoyevskiyle nasip olabilir tabi :A yinede @denizz19 @Özgür @batuhankaralar @slhttnmtl @bazinga @xBUGRAx @dreamy @phoebebuffay @Turkuazz @Silinmiş Üye hangilerimiz oralarda olursak bir oklavayı vurmaya çalısırız tarkanla @Tolstoyevski koca kafalarına :A :A :A @MasacRE @kerem @xemrexxx @Emre Ozansoy @eskici

@The_Erinch Yaşlı balık çok iyi baslamıs @bazinga da yarıya falan gelip orada şarkısı kalmamıstı sanırım sen birde yaslısın planlamanı iyi yap @The_Erinch :F
Benim bu seneki favorilerim gruplar. Bu sefer bir grup birinciliği alsın isterim. Tarkan çok klişe bir isim, şampiyon olmak amacıyla alınmış zaten. Diğerleri sürpriz yaparsa daha güzel olur. :A
------

Onu da bugün hazırladım, 2 dakika bilgisayara geçiyim atıyore. :A
Hele şükür ama hazırlamışsan bundan sonra ne halin varsa gör. Yeni olduğun için biraz üstüne düştüm. :A
------

@soo yarışmacılarımızdan biri jüri üyesi olmanı istiyormuş. Eğer sende istersen jüri üyesi olabilir her hafta oylarınla sevdiğin şarkıcıyı destekleyebilirsin. :A

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Benim bu seneki favorilerim gruplar. Bu sefer bir grup birinciliği alsın isterim. Tarkan çok klişe bir isim, şampiyon olmak amacıyla alınmış zaten. Diğerleri sürpriz yaparsa daha güzel olur. :A
------

Hele şükür ama hazırlamışsan bundan sonra ne halin varsa gör. Yeni olduğun için biraz üstüne düştüm. :A
------

@soo yarışmacılarımızdan @phoebebuffay jüri üyesi olmanı istiyormuş. Eğer sende istersen jüri üyesi olabilir her hafta oylarınla sevdiğin şarkıcıyı destekleyebilirsin. :A
Aaa şuna bak. :A Neyse sağ olsun @phoebebuffay yardımlarını esirgemeyerek bol bol tavsiyelerle bana bunu hazırlattı. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,815
Puanı
559
Aaa şuna bak. :A Neyse sağ olsun @phoebebuffay yardımlarını esirgemeyerek bol bol tavsiyelerle bana bunu hazırlattı. :A
Bence Küçük Bir Yol bu haftalar için ideal bir şarkı, sonlara bırakılmalık bir şarkı olduğunu düşünmüyorum. Eskilerden daha iddialı şarkıları var Hadise'nin. :A