eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hoşgeldin gelir gelmez bizi o oklavayla gömdün @cehennet e de koz verdin :F :A Serdar Ortaç bakalım final turlarını görebilecek mi ama bence görebilir senin oklavalarla :A
Aaa oraları görürsek diğer üst kademeye koltuğun birinin kapalı olduna emin ol şimdiden tedbirlerinizi alın tarkan beyle :A :A :A
------

Tarkan bunca yıl başarılı olamamış. Yanlış tercihler gelmişsin. Tarkan finali göremez inşallah.:A @Çiğdem
Albüm yarısması yaptım Bully bile finali göremedi tarkanla bir koz daha verelim @cehennet e :A :A :A @Tolstoyevski
------

Bak bu sefer ecünnü dedin işte 💔 :F

Billy Kane şarkısını göndermemiş sen de ilk haftadan elensin diye uyduruk şarkı seçmişsin :A
@Billy Kane de uyduruk müzik zevkinden vazgeçsin ayoll :A :A :A Sen @Billy Kane in vekilimisin yoksa basımıza bela etmişsin tekrar :F

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aaa oraları görürsek diğer üst kademeye koltuğun birinin kapalı olduna emin ol şimdiden tedbirlerinizi alın tarkan beyle :A :A :A
------

Albüm yarısması yaptım Bully bile finali göremedi tarkanla bir koz daha verelim @cehennet e :A :A :A @Tolstoyevski

3. Haftadan Kış Güneşi kullanmayı düşünen vizyonsuz yönetiyor bu seferde. Pek başarılı olamaz oda. Bully dediğin kişiyi tarihçede görmüştüm gayet iyi taktikler yapan biri demek ki. O bile yapamadıysa @Tolstoyevski bos yere yarışma.:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,013
Puanı
1,060
------

------

@Billy Kane de uyduruk müzik zevkinden vazgeçsin ayoll :A :A :A Sen @Billy Kane in vekilimisin yoksa basımıza bela etmişsin tekrar :F
Şarkı atmamış ne uyduruk müzik zevki, o senin zevksizliğin :A Ne belası be 1 yıldır hiç konuştuğumu hatırlamıyorum :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
3. Haftadan Kış Güneşi kullanmayı düşünen vizyonsuz yönetiyor bu seferde. Pek başarılı olamaz oda. Bully dediğin kişiyi tarihçede görmüştüm gayet iyi taktikler yapan biri demek ki. O bile yapamadıysa @Tolstoyevski bos yere yarışma.:A
Tarihçede beni iki kere görmüş olman lazımdı :S :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559
Cover sayılabilir bence ya. Sonuçta o şekilde de başklarının şarkılarını kendi yorumlarını katarak okumuş oluyorlar :A

Mor ve Ötesi'nin cover şarkısı çok az diye biliyorum zaten. Sevda Çiçeği'ni ben de ilk Mor ve Ötesi'yle dinledim ama o dinleyen nesil ile alakalı ya. Fikret Kızılok'u bir çok genç bilmez bile, bu yaşlardakilerin Mor ve Ötesi ile tanıması normal o şarkıyı :A Sen bir de Güneye Giderken'i kullanmıştın mesela onu daha önce Bulutsuzluk Özlemi'nden dinlemiştim :A

Melekler Ölmez güzel şarkı ya, bu haftalar için uygundur :D

Şarkıları dinlemeden bir şey diyemem onun için. Ama Sezen Aksu şarkısı ile yükselme ihtimalin mevcut, bakalım artık :A
4 tane cover şarkısı var. Birini kullandım zaten, diğer üçü de listemde. :A

Melekler Ölmez'i normalde geçen hafta kullanacaktım ama ertelemiştim. Galiba yine erteleyeceğim, şu an içimden başka bir şarkı geçiyor. Hayırlısı artık. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaa söyle bir baktımda @Tolstoyevski tarkanla şampiyonluğu alması lazım artık :A Artık derken tolstoyevski için demiyorum şaşırtıcı ama tarkan için diyoruz adamın 2 yarışmada çeyrek yukarısı yok :F

@Maskeli Fedai İsyan ediyordu :A Ama 2.sezondu ilki bir tarafta Bully yalın diğer @mrt-06 sezen ikisi final oynadı diğer yarıya çıkanda efe uysal ceceliyle unutamammı ne en iyi şarkısıyla gelince kuzu kuzu bile kurtaramadı :A All starda ise bir tarafta rihanna dier sıla yanı manyak ikili @denizz19 sokak sanatı var :F diğer bully yalınla yine yanı bunlar varken Tarkanda olsan çeyrekte kalacaksın :A :A :A Bu sezon çok güçlü ağır toplar yok @Tolstoyevski normal şartlarda şampiyon olmalı ama final turlarında olurda gümlerse yollayı harcadı için olur :A Çok zor 2 eleme olursa tarkanın eski hitlerini harcıyorlar ama tarkanın şampiyonluğa tolstoyevskiyle nasip olabilir tabi :A yinede @denizz19 @Özgür @batuhankaralar @slhttnmtl @bazinga @xBUGRAx @dreamy @phoebebuffay @Turkuazz @Silinmiş Üye hangilerimiz oralarda olursak bir oklavayı vurmaya çalısırız tarkanla @Tolstoyevski koca kafalarına :A :A :A @MasacRE @kerem @xemrexxx @Emre Ozansoy @eskici

@The_Erinch Yaşlı balık çok iyi baslamıs @bazinga da yarıya falan gelip orada şarkısı kalmamıstı sanırım sen birde yaslısın planlamanı iyi yap @The_Erinch :F
İkinci sezonda Kuzu Kuzu'nun elenmesi büyük şok etkisi yaratmıştı, All Star'da ise kumpasa uğramıştım.. :A
------

Bu hafta seni şutluyoruz hemşo :A :Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Maskeli Fedai

Favori Üye