eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin jenerisyonun serdar beye sahip çıkın @MasacRE madurluğa artık dyaanamamıs o bile serdarcı olmus :A :A :A

Serdar'a çok güzel destek veriyoruz aynen.. :A @MasacRE
------

Umarım abi :A
Bütün desteklerimiz Serdar ile :A
------

Utkucum boşver cover mover.. Orjiye gel :A:Z

Yane ben :A :A :A
Abi senden kötü şarkı çıkmıyor zaten, ileride sıkıntı çekmezsin umarım :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,701
Puanı
1,061
Cover sayılabilir bence ya. Sonuçta o şekilde de başklarının şarkılarını kendi yorumlarını katarak okumuş oluyorlar :A

Mor ve Ötesi'nin cover şarkısı çok az diye biliyorum zaten. Sevda Çiçeği'ni ben de ilk Mor ve Ötesi'yle dinledim ama o dinleyen nesil ile alakalı ya. Fikret Kızılok'u bir çok genç bilmez bile, bu yaşlardakilerin Mor ve Ötesi ile tanıması normal o şarkıyı :A Sen bir de Güneye Giderken'i kullanmıştın mesela onu daha önce Bulutsuzluk Özlemi'nden dinlemiştim :A

Melekler Ölmez güzel şarkı ya, bu haftalar için uygundur :D

Şarkıları dinlemeden bir şey diyemem onun için. Ama Sezen Aksu şarkısı ile yükselme ihtimalin mevcut, bakalım artık :A
Tutuklu şarkısını iptal ettim ama yine bir diğer Sezen Aksu şarkısı ile geldim Güvercin şarkısı:D

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
Ay anlamıyorsun sanırım, kişisel değil genel düşünülmeli diyorum bu yarışmada. Ben Mor ve Ötesi'nin en sevdiğim bazı şarkılarını kullanmayacağım mesela. :A
Forumun ne yapacağını bilemeyiz. Dua Lipa'nın 12. haftada eleneceğini kim düşünürdü mesela? :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bütün desteklerimiz Serdar ile :A
------

Abi senden kötü şarkı çıkmıyor zaten, ileride sıkıntı çekmezsin umarım :A

Chloe zaten nafakalarla soymuştu bunu, en iyisi gitsin köye falan yerleşsin. Piyasada uzun süredir yok zaten. :A
Hala nafaka alıyormuş ve yetmemiş evinne haciz getirmiş adamın çatalını istiyormuş yemek yediği :eek: :eek: :eek: @Maskeli Fedai @xemrexxx @serhatt @slhttnmtl @The_Erinch @Alos

çalısmak zorundayız ekmek parası destek olalım :A :A :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,738
Puanı
1,060
  • Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa evet 2016 ile birlikte ms i sunmaya başladım için 6 senedir yarışamıyordum oyüzden heyecanlıyım @kerem @Emre Ozansoy kolay gelsin :Z Ben forumda yokken nettede olmuyorum gelmeye birkaç yakın haftada faceye iniş yapmaya baslıyorum burayada bu tarihlerde gelicem için faceye yavas yavas yoklarken @mrt-06 ms mesajını gördüm serdarla yazın beni diyip gittim 3-4 gün sonrada @kerem le daha yeni görüştük ve şimdi burdayız şükür herkese tekrar başarılar @mrt-06 da tşşkler şuan gelecektim ve basladını görüp üzülücektim :bhr::bhr::bhr:

Şarkımıza gelirsek sadece deliler kullansa yeter zaten 1.sıraya :F :F :F Zaten deliden bol ne var burda :A Aaa bu arada sonuclarda olucam kötü verenlere akıllı mualemesi yapacam ömür boyu sen akıllısın dicem takttımı takıyorum biliyorsunuz :F Bu forumda o sözün anlamı üyelere çok büyük hakarettir küfürden beterdir :A Köşeye şıkıştırdım sanırım sizleri :Z:Z:Z

0:38- 1:48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
2 haftadır Serdar’a tam puan veriyorum, bu hafta da güzel bir puan alırsın gibi :A

• İlginç

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
Güzel
------

Puanım yüksek olabilir bana hareketlı müziklerle gelin
------