eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Senin jenerisyonun serdar beye sahip çıkın @MasacRE madurluğa artık dyaanamamıs o bile serdarcı olmus :A :A :A

Serdar'a çok güzel destek veriyoruz aynen.. :A @MasacRE
------

Umarım abi :A
Bütün desteklerimiz Serdar ile :A
------

Utkucum boşver cover mover.. Orjiye gel :A:Z

Yane ben :A :A :A
Abi senden kötü şarkı çıkmıyor zaten, ileride sıkıntı çekmezsin umarım :A

Cover sayılabilir bence ya. Sonuçta o şekilde de başklarının şarkılarını kendi yorumlarını katarak okumuş oluyorlar :A

Mor ve Ötesi'nin cover şarkısı çok az diye biliyorum zaten. Sevda Çiçeği'ni ben de ilk Mor ve Ötesi'yle dinledim ama o dinleyen nesil ile alakalı ya. Fikret Kızılok'u bir çok genç bilmez bile, bu yaşlardakilerin Mor ve Ötesi ile tanıması normal o şarkıyı :A Sen bir de Güneye Giderken'i kullanmıştın mesela onu daha önce Bulutsuzluk Özlemi'nden dinlemiştim :A

Melekler Ölmez güzel şarkı ya, bu haftalar için uygundur :D

Şarkıları dinlemeden bir şey diyemem onun için. Ama Sezen Aksu şarkısı ile yükselme ihtimalin mevcut, bakalım artık :A
Tutuklu şarkısını iptal ettim ama yine bir diğer Sezen Aksu şarkısı ile geldim Güvercin şarkısı:D

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Ay anlamıyorsun sanırım, kişisel değil genel düşünülmeli diyorum bu yarışmada. Ben Mor ve Ötesi'nin en sevdiğim bazı şarkılarını kullanmayacağım mesela. :A
Forumun ne yapacağını bilemeyiz. Dua Lipa'nın 12. haftada eleneceğini kim düşünürdü mesela? :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Bütün desteklerimiz Serdar ile :A
------

Abi senden kötü şarkı çıkmıyor zaten, ileride sıkıntı çekmezsin umarım :A

Chloe zaten nafakalarla soymuştu bunu, en iyisi gitsin köye falan yerleşsin. Piyasada uzun süredir yok zaten. :A
Hala nafaka alıyormuş ve yetmemiş evinne haciz getirmiş adamın çatalını istiyormuş yemek yediği 😱 😱 😱 @Maskeli Fedai @xemrexxx @serhatt @slhttnmtl @The_Erinch @Alos

çalısmak zorundayız ekmek parası destek olalım :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem
  • Güldürdün
  • Güldürdün
Aaa evet 2016 ile birlikte ms i sunmaya başladım için 6 senedir yarışamıyordum oyüzden heyecanlıyım @kerem @Emre Ozansoy kolay gelsin :Z Ben forumda yokken nettede olmuyorum gelmeye birkaç yakın haftada faceye iniş yapmaya baslıyorum burayada bu tarihlerde gelicem için faceye yavas yavas yoklarken @mrt-06 ms mesajını gördüm serdarla yazın beni diyip gittim 3-4 gün sonrada @kerem le daha yeni görüştük ve şimdi burdayız şükür herkese tekrar başarılar @mrt-06 da tşşkler şuan gelecektim ve basladını görüp üzülücektim :bhr::bhr::bhr:

Şarkımıza gelirsek sadece deliler kullansa yeter zaten 1.sıraya :F :F :F Zaten deliden bol ne var burda :A Aaa bu arada sonuclarda olucam kötü verenlere akıllı mualemesi yapacam ömür boyu sen akıllısın dicem takttımı takıyorum biliyorsunuz :F Bu forumda o sözün anlamı üyelere çok büyük hakarettir küfürden beterdir :A Köşeye şıkıştırdım sanırım sizleri :Z:Z:Z

0:38- 1:48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
2 haftadır Serdar’a tam puan veriyorum, bu hafta da güzel bir puan alırsın gibi :A

• İlginç
Güzel
------

Puanım yüksek olabilir bana hareketlı müziklerle gelin
------

Eh ida eder
------

Yüksek puan oabilir