eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Bence Küçük Bir Yol bu haftalar için ideal bir şarkı, sonlara bırakılmalık bir şarkı olduğunu düşünmüyorum. Eskilerden daha iddialı şarkıları var Hadise'nin. :A
Onlar zaten şimdilik değil de Nerdesin Aşkım haftaya elenmeme sebebiyet verir mi diye korktum. :A

@slhttnmtl final puanı alamazsan bu hafta için uygun bir şarkı demektir. Bakalım @kerem mi haklı çıkacak ben mi? :A
Bundan final puanı çıkabilir, sanırım ben değiştirip Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkarıcam. :A Bu hafta onu, sonra Prenses'i, sonra da Superman veya Küçük Bir Yol'u kullanma gibi bir düşüncem var. :A

Bundan final puanı çıkabilir, sanırım ben değiştirip Nerdesin Aşkım'ı aradan çıkarıcam. :A Bu hafta onu, sonra Prenses'i, sonra da Superman veya Küçük Bir Yol'u kullanma gibi bir düşüncem var. :A
@phoebebuffay Neredesin Aşkım'ı çok seviyor herhalde. :A

Seçseydin o zaman. :A
En sevdiğim ve kaliteli bulduğum grup/şarkıcı ile yarışıyorum zaten. Amacım da grubumu en iyi şekilde temsil etmek, başka bir şey değil. :A
Sen bilirsin. Üstteki mesajımı görmedin sanırım, "Bu Aralar"ı da kullanabilirsin. Küçük Bir Yol bence @kerem'in iddaa ettiği kadar iddialı bir şarkı değil ama haberin olsun. Superman ondan net bir şekilde daha iyi bir şarkı. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl