eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
  • Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl and Zeyno

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Ay birden nasıl da Hadise sevmeyesim geldi aaa dostlar :J
Doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım yeri satmadım diye şimdi de Hadise'ye düşman oldun. :A

Sonuna kadar...

1626639836842.jpeg

------

Adı üstünde Denizli. İsminden bile fake atıyor bize. Olmadı bu, sevemedim hiç. :A
Oh ne güzel işte. :A Bu forumda ne Denizli antiliği varmış be, 2 gün gelin gezin hayran kalırsınız ama 3. gün gezecek yer kalmaz. :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,836
Puanı
560
Çeşme'ye, Ege Denizine çok yakın bir kere, o yeter. Ben genelde Ege'yi Akdeniz'e tercih ediyorum, yazın Antalya'nın sıcağı da çok çekilmiyor çünkü. :A
Bi tanedir Manisam ya siz hiç iki ilçe arasında sadece cadde olan yer gördünüz mü o kadar yakın yürüme mesafelerimiz var geliştik tabi geliştikçede genişledik ;)
------

Doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım yeri satmadım diye şimdi de Hadise'ye düşman oldun. :A

Sonuna kadar...

Ekli dosyayı görüntüle 105516
------
Yok doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım yeri beğenmediğin küçümsediğin için düşman oldum :J

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: kerem and slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bi tanedir Manisam ya siz hiç iki ilçe arasında sadece cadde olan yer gördünüz mü o kadar yakın yürüme mesafelerimiz var geliştik tabi geliştikçede genişledik ;)
------

Yok doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım yeri beğenmediğin küçümsediğin için düşman oldum :J
Ne küçümsemesi be, Denizli daha iyi dedim sadece bir de öyle deniz yok diye neresine gelicem dedim işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,724
Puanı
1,060
Cumartesi günü beni yalnız bıraktınız diye. :A
------

------

Çok duydum Manisa'yı ama gitmek hiç kısmet olmadı. İzmir'e gelebildim sadece ama Manisa'nın da çok güzzel bir şehir olduğundan eminim. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Seve seve gelirim. Durumlar düzelince tabii. :A

@dreamy'e anca hasta olunca giderim, üşengeçlerle uğraşamam şimdi. :A
olm o okadar üşengeç bir doktor olacak ki hastayı bile asistanına baktırır :A :A :A :A @dreamy
------

Seve seve gelirim. Durumlar düzelince tabii. :A

@dreamy'e anca hasta olunca giderim, üşengeçlerle uğraşamam şimdi. :A
Oldu ki ileride sen Almanyadan kalkıp Manisaya gelirsen Keremcim..Utanması hatta toprak altına saklanması gereken çok insan olur.

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and kerem