eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Recap'lerin ilk turunu bitirdim de siz naptınız a vicdansızlar, sanırım 10 altı verdiğim şarkı yok şimdilik ve bir şekilde elemem lazım, sanırım aynı puanı verdiklerimi kendi içinde elemeye falan çalışacağım yani zor iş. :A

Bu arada Yaz Günü izlenme olarak sondan 3. mü ne olmuş, bu peşin hükme sevinmeli miyim üzülmeli miyim acep. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Recap'lerin ilk turunu bitirdim de siz naptınız a vicdansızlar, sanırım 10 altı verdiğim şarkı yok şimdilik ve bir şekilde elemem lazım, sanırım aynı puanı verdiklerimi kendi içinde elemeye falan çalışacağım yani zor iş. :A

Bu arada Yaz Günü izlenme olarak sondan 3. mü ne olmuş, bu peşin hükme sevinmeli miyim üzülmeli miyim acep. :A
Sadece recap'leri değil tamamını dinle şarkıların. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu hafta eleme olduğu için mi şarkıları çok iddialı seçtiniz? :A İlk hafta sıralama yaparken hiç zorlanmamıştım, ama bu hafta çoğu yarışmacı güzel şarkılar seçmiş. Şimdi nasıl sıralama yapacağımı düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
@Araf oy kullanman için son saatler. :A
------

@Araf ilginç attığına göre çoktan oylarını kullandın sanırım. :Z

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Araf

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Son 3 saat kala oylamamı yaptım. :A İlk seferde 10 altı veremedim demiştim ama bu sefer zorunlu olunca puanlarımı rahatlıkla verdim ve şarkıları sonuçlar çıkana kadar bir daha dinlemeyeceğim. :A

Bu arada tam listeyi not ettiğim belgeyi kaybettim diye düşünürken daha eli yüzü düzgün bir belge buldum. Şöyle birkaç şarkıya bakınca kesin gibi gözüküyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Şarkıları tekrar dinledim. Ufak tefek değişimler yapsam mı? Karar veremedim @kerem :(
Büyük bir değişiklik olmazsa belki, özelden belirtebilirsin ama çok ihtimal vermiyorum. :(
------

Bu hafta eleme olduğu için mi şarkıları çok iddialı seçtiniz? :A İlk hafta sıralama yaparken hiç zorlanmamıştım, ama bu hafta çoğu yarışmacı güzel şarkılar seçmiş. Şimdi nasıl sıralama yapacağımı düşünüyorum. :A
Son saatlere bıraka bıraka en çok beni zora sokuyorsunuz, haberiniz olsun. :A