eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Olmayan denizine Denizli adi vermeleri ayri bir sacmalik. @DarkLeqend'in memleketinden de baska bir sey beklenemezdi. Troller sehri gibi. En iyisi @Maskeli Fedai de oraya tasinsin, kafa dengi coktur onun. :A @DarkLegenD
------

Sormayi unuttun, gel kaliteli oylarinla bize destek ol eskiden oldugu gibi. Ekliyorum seni listeye. :A
Bizim Denizli esnafına haber salacağım "Bu adamı gördüğünüz yerde kazıklayın" eurolarını (ç)alıp seni ekonomik olarak zayıflatmak bu hakaretlerinin bende yarattığı acıyı biraz olsun dindirebilir...

• Güldürdün
Reactions: kerem

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
oylarımı kullandım. kolay oylama değildi.ilk hafta yukarıda yer alan bazı yarışmacılarda bu hafta düşüş,bazı yarışmacılarda da çıkış bulunuyor.birkaç yarışmacı da sıralaması değişmedi.bu hafta çok başarılı parçalar bulunuyor.ilk 3 sırayı en az 5 hatta üstü yarışmacı hak ediyor.düşük oyladıklarım kusura bakmasınlar.Herkese başarılar diliyorum 🤗

• Harika
Reactions: The_Erinch

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
oylarımı kullandım. kolay oylama değildi.ilk hafta yukarıda yer alan bazı yarışmacılarda bu hafta düşüş,bazı yarışmacılarda da çıkış bulunuyor.birkaç yarışmacı da sıralaması değişmedi.bu hafta çok başarılı parçalar bulunuyor.ilk 3 sırayı en az 5 hatta üstü yarışmacı hak ediyor.düşük oyladıklarım kusura bakmasınlar.Herkese başarılar diliyorum 🤗

İyi bayramlar, demi lovato nasıldı :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İyi bayramlar, demi lovato nasıldı :A
merhaba iyi bayramlar 🤗 ilk hafta oylamamda iyi puanlar almıştın. demi başarılı şarkıcılardan.yorumu başarılıydı ama 2.hafta zor oylamaydı.işin özü iyi yarışmacıyla yarışıyorsun ama puan hakkında yorum yok :A

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Olmayan denizine Denizli adi vermeleri ayri bir sacmalik. @DarkLeqend'in memleketinden de baska bir sey beklenemezdi. Troller sehri gibi. En iyisi @Maskeli Fedai de oraya tasinsin, kafa dengi coktur onun. :A @DarkLegenD
------

Sormayi unuttun, gel kaliteli oylarinla bize destek ol eskiden oldugu gibi. Ekliyorum seni listeye. :A
@DarkLegenD araştırmalarım sonucunda Model fanı olduğunu öğrendim, bence de kaliteli oylarınla bize destek olmalısın :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Tabiki yükselenlerden biri benim 😁😁😁😁
------

@DarkLegenD araştırmalarım sonucunda Model fanı olduğunu öğrendim, bence de kaliteli oylarınla bize destek olmalısın :A
Ersincim, duydum ki oylamaya katılıp bana tam puan verecekmişsin 😂😂😂🤣🤣🤣 @DarkLegenD @kerem

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
  • Güldürdün

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bizim Denizli esnafına haber salacağım "Bu adamı gördüğünüz yerde kazıklayın" eurolarını (ç)alıp seni ekonomik olarak zayıflatmak bu hakaretlerinin bende yarattığı acıyı biraz olsun dindirebilir...
Varsın olsun gitsin bir kaç yüz yuro. Beni boylatacak bir deniz olmadıktan sonra her şey vız gelir. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
O da bi' işe yaraıyormuş demek ki. İyisi mi Manisa'ya taşının. :A @The_Erinch @Zeyno
------

Senin kulağın da paslanmıştır şimdi. Herkes geçen hafta köt, diyordu, sen tam tersini söylüyorsun. :A
Yani biz 7 senedir görmedik de şükür ilçelerde ayrı belediyeler var, ondan Denizli iyi. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
O da bi' işe yaraıyormuş demek ki. İyisi mi Manisa'ya taşının. :A @The_Erinch @Zeyno
------

Senin kulağın da paslanmıştır şimdi. Herkes geçen hafta köt, diyordu, sen tam tersini söylüyorsun. :A
Aman o gitsin horozuna,hindisine sarılıp uyusun...Manisaya gelip napacak.. ne var ki onu buraya getirecek heçççç :X :A :X @Zeyno @slhttnmtl

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl