eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

@Ahmed birazdan yollayacak, @mrt-06'nınki de hemen hemen belli. Bir Selocan kaldı. :A @slhttnmtl
------

Acun niye utansın, her sene kanaldan kanala koşuyor kendisi. :A Son zamanlarda müzik adına hiçbir şey yapmadı sadece botokslarıyla gündemde kalabiliyor. Birde Demet Akalın ile olan polemiğiyle tabii. :A
Kaliteli kadın, herkes peşinden koşuyor. :bhr: Botoksları da siz gibi düşmanları çatlatıyor ve ondan gündem oluyor, ayrıca Demet Akalın isimli şahsın sırf günden olmak için kastığı primleri saymıyorum. :Z

Manisa sınırlarına geldiğinde haber et Harry...Asa nı salla yeter :A:A:A
İyi olur, sana gönderince biraz tecrübe kazanır belki. Dünden beri evde, 10 saattir dizi izliyor. ben böyle bir şey görmedim. :A @slhttnmtl
------

2 kere yürüdüm ki siz zaten bi tanesine denk geldi, ne yürüyüş oldu. İnternet yoktu ondan dedim, böylece hazırlaması daha rahat olur. :A
Sonuçlarda ol da gerisini ben bilmem. :A Hangi şarkı bari onu söyle. :A

Yürüyüşe en son cuma günü çıktım. :(
------

İzmir falan belki olur yaz bitmeden de Manisa imkansız. :( :A
Bugün dizi izleyeceğine çıksaydın. :A

• İlginç
Reactions: slhttnmtl
İyi olur, sana gönderince biraz tecrübe kazanır belki. Dünden beri evde, 10 saattir dizi izliyor. ben böyle bir şey görmedim. :A @slhttnmtl
------

Sonuçlarda ol da gerisini ben bilmem. :A Hangi şarkı bari onu söyle. :A

Bugün dizi izleyeceğine çıksaydın. :A
Sonuçlara gelirim herhalde ya, demin konuştuk o kadar Yaz Günü'yle geliyorum. :bhr:

Dizi izleyecektim de 10 dakika izleyip rahatça izleyemem diye bıraktım, yarına. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem