eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Vlla @MasacRE- de sizden korkusuna tırsmaya basladı sanırım bir şey yapmanızdan korkuyor olabilir :A :A :A @Maskeli Fedai
Bu duruştan kim korkmasın. Asalete bak. :A

5LOiJl0i_400x400.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ajandama bakmam lazım, takvimim uygunsa katılırım, uygun değilse jüri olarak destek veririm :A
takvimin uygunmu değilmi sen değil benle @Çiğdem- karar vereceğiz bundan sonra :) takviminde aramızdaki oylamaya dahil:) evet ikiye bir kaybettin bize göre uygunmuş takviminde sorun yok katılmak zorundasın yarışmaya :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok beklersin. Biz Türkiye hükümeti kadar düşmedik. Dünya'nın temel taşıyız, asla seviyemizi düşürmeyiz. :Z Kıskananlar çatlasın. :A

Canım Deutschland'ım. :bhr: @Çiğdem- @xemrexxx
facebook-karte-neu_deutschland-in-anderen-sprachen.jpg

burdan şimdi ne gibi bir sonuç çıkarmamızı beklemiş bu alamancı @xemrexxx @Çiğdem- ? :)
benim anladığım kadarıyla kuzeydekiler yani @Dosi lerin memleketi almanyaya pisland yani pis ülke diyorlarmış , kuzeydoğudakiler ise saksağan saksafon sarmısak şeklinde isim koymuşlar , fransızlar allemagne diyormuş ama almanya diye okurmuş bizde onlardan ismi aldığımız için almanya diyoruz zaten burdan bir fok çıkmaz :)
sırplar, hırbolar ve makedonlar nemçka nimçko , çüko falan diyorlarmış :)

almanlarsa kendilerine dötland diyormuş :)

eee nolmuş yani ben burda alamancının yaptığı reklamı anlayamadım:)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
burdan şimdi ne gibi bir sonuç çıkarmamızı beklemiş bu alamancı @xemrexxx @Çiğdem- ? :)
benim anladığım kadarıyla kuzeydekiler yani @Dosi lerin memleketi almanyaya pisland yani pis ülke diyorlarmış , kuzeydoğudakiler ise saksağan saksafon sarmısak şeklinde isim koymuşlar , fransızlar allemagne diyormuş ama almanya diye okurmuş bizde onlardan ismi aldığımız için almanya diyoruz zaten burdan bir fok çıkmaz :)

Herkes bizi konuşuyor, herkes. O kadar iyi bir ülkeyiz ki her tarafta dedikodumuz yapılıyor. Sen bile yaptın dedikodumuzu. Ben bu ülkeye kurban. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çok beklersin. Biz Türkiye hükümeti kadar düşmedik. Dünya'nın temel taşıyız, asla seviyemizi düşürmeyiz. :Z Kıskananlar çatlasın. :A

Canım Deutschland'ım. :bhr: @Çiğdem- @xemrexxx
facebook-karte-neu_deutschland-in-anderen-sprachen.jpg
Sana bizim köyden bir inek verelim Kemal Sunal gibi gidip Alamanyayı fet et @kerem i emrine al @destere :A :A :A
gurbetci_saban_1985_width300.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Herkes bizi konuşuyor, herkes. O kadar iyi bir ülkeyiz ki her tarafta dedikodumuz yapılıyor. Sen bile yaptın dedikodumuzu. Ben bu ülkeye kurban. :A
herkesin diline düşmüşsünüz rezil olmuşsunuz birde bununla övünüyorsun alamancı lanet olsun sana :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı