eTV Kanal Savaşları - 6. Bölüm | Sezon Finali

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,061
kanal-sava%C5%9Flar%C4%B1-jpg.70821

1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm | 4. Bölüm | 5. Bölüm

6. BÖLÜM

ATV BİNASI
(Çiğdem, mrt-06'dan duydukları karşısında şok yaşamıştır.)

Çiğdem:
Nasıl olur bu! Nasıl öğrenmiş olabilir? Bunu benden başka bir tek... (gözlerini serhatt'a çevirerek) Sen biliyordun.. Sen! Seni küçük yılan!
serhatt: Çiğdem Hanım, ben...
Çiğdem: Sen.. Sen ne? Yüzüme baka baka sırtımdan bıçakladın beni! Hem de Türkiye'nin en çok izlenen 5. kanalıyla! Pis köstebek!
serhatt: Benim hiçbir suçum yok.
Çiğdem: Demin köstebek deyince bu yüzden ayarların bozuldu, değil mi?
serhatt: Hayır..
Çiğdem: Gayemiz ortak sanıyordum! Ecünnüleri birlikte kovacaktık hani! Sırf senin için şu Hanzo Burak'a bile dayandım ama sen..
serhatt: Eee yeter be! Ne dayanması? Adama her gün demediğinizi bırakmıyorsunuz be! Yok kafesin kapısını açık bırakmışlar, yok ormanına geri bırakalım! Berk'ime bile laf attınız az önce! Onun şeyi kaç metre, biliyor musunuz?! Takmışsınız Pilot da Pilot!
Çiğdem: Belki de adamların şeylerine değil yüzlerine baksan anlardın niye taktığımı! Ne zamandan beri Atacan'a çalışıyorsun? Zaten canlı kurtulamayacaksın, söyle de öteki tarafa rahat git!
serhatt: Ona çalıştığımı kim söyledi?

(serhatt ciddi bir pot kırdığını anlarken Çiğdem'in öfkesi iyice artar.)

Çiğdem:
Ne?! Seni şerefsiz pislik! (masadan makası alıp Serhat'ın eline saplayarak) Hemen öt, yoksa bunu kalbinin ortasına saplarım!
serhatt: Aaaaaahhhh!!!!!!!!!! Tamam, söyleyeceğim!! Emre Bey... Zayıf noktamdan yakaladı beni. Sana Barış'ı veririm, Berkay'ı veririm dedi.. Dayanamadım!
Çiğdem: Demek o domuz da işin içinde! O kadar şaşırmadım ki!
serhatt: Çiğdem Hanım, lütfen öldürmeyin beni! Ne istiyorsanız yaparım, elinizi ayağınızı öpeyim.
Çiğdem: Seni öldürmem için ecünnülerin arasında 24 saat bırakmam yeter, elimi kana bulayacak değilim. Senin işini sonra bitireceğim!
serhatt: Sonra mı?
Çiğdem: Önce o batık kanalın icabına bakacağım!

(Çiğdem hışımla odadan çıkarken xBUGRAx ise koğuş ahalisine kahvaltı hazırlamaktadır.)

Dosi:
Hala hazır olmadı mı menemen?
xBUGRAx: (kısık sesle) Sana da, memenenine de... Şu an deniz manzaralı odamda Mucize Doktor'un reytinglerini beklemem lazımdı!
Dosi: Az yüksek konuş kız, dilin içine mi kaçtı? Dün bana diklenmesini biliyordun.
xBUGRAx: Bir gaflete düştüm hanımım, tekrar çok özür dilerim.
Dosi: Ha şöyle yola gel azıcık. (xBUGRAx'in saçıyla oynayarak) Seninle çok güzel vakit geçireceğiz tatlı kız..

FOX BİNASI
(Öte yandan FOX binasında da işler arap saçına dönmüştür.)

alperuz:
(paldır küldür odaya girerek) Özgür Bey, çok kötü bir şey oldu.
ozgur2113: Gönder gelsin.. Bizim eskiden böyle bir yarışmamız vardı, değil mi?
Disney Yetkilisi: (odaya girer) Tüm eşyaları topluyorsunuz arkadaşlar. Hadi hadi!
ozgur2113: Hop hop, ne oluyor? Kimsiniz siz?
Disney Yetkilisi: The Walt Disney Company'den geliyoruz. Kanalı kapatıyoruz.
ozgur2113: Pardon? Ayrıca burası dağ başı değil, öyle istediğiniz gibi hareket edemezsiniz!
Disney Yetkilisi: Bakın Yasak Elma denilen aile düşmanı dizinizi bir şekilde idare ettik ama son vakadan sonra bu fesatlık yuvasını bir dakika daha açık tutamayız. Aile dostu imajımız çok büyük zarar görür. Üzgünüm.

(Eşyalar toplanmaya başlanırken ozgur2113 yeni bir şok daha yaşar.)

SHOW TV BİNASI
(Sinirden gözü dönen Çiğdem ise Show TV binasına varmıştır.)

mrt-06:
Hop hop, ne oluyor? Böyle paldır küldür içeri giremezsin!
Çiğdem: Ne yaparsın, güvenliği mi çağırırsın? Ya da oturduğun yerden boş boş tehditler sallamaya devam mı edersin? Karşındayım, buyur şimdi yap.
mrt-06: Madem boş bir tehditse burada ne işin var? Foyan ortaya çıkacak diye korktun, değil mi?
Çiğdem: Sen kimsin de beni tehdit edeceksin be. Haftanın 7 günü Güldür Güldür yayınlayan bir kanala pabuç mu bırakacağım?
mrt-06: Ama o küçük tatlı sırrının ortaya çıkmaması için bana ihtiyacın var. Ve benim de sana. İşte anlaşma.. Hercai ve Müge'yi ben alayım, yolumuza bakalım.
Çiğdem: Ben sana anlaşmanın kralını yapayım mı? Buradaki tek alışveriş benim senin canını almam, senin de can çekişe çekişe son nefesini vermen olacak!

(Bu sırada hapishanede ise sürpriz gelişmeler yaşanmaktadır.)

Gardiyan:
Buğra Macitoğlu.. Eşyalarını topla, serbestsin.
xBUGRAx: Ne? Nasıl?
Gardiyan: Şikayeti yapan kişi şikayetini geri çekmiş.
xBUGRAx: Ama... Nasıl?
Gardiyan: Kızlar siz buna ne yaptınız dün? Zaten üç gramlık aklı vardı onu da kaybetmiş zavallıcık.
xBUGRAx: Yani.. Özgürüm, öyle mi? Ay Özgürüm demişken Özgür'ümü de ne çok özledim iki günde. :(
Gardiyan: Eğer bir soru daha sorarsan olmayacaksın, hadi!

(xBUGRAx sevinçle eşyalarını toplamaya başlarken Dosi ise şaşkındır.)

Dosi:
Hop hop! Ben izin vermeden ne oluyor? Hiçbir yere gidemezsin!
xBUGRAx: Valla hayatım, senden izin isteyen de yok zaten.
Dosi: Ama... Sen... Ya..
xBUGRAx: Ne oldu canım, kasetin mi bozuldu? Düzelt diyeceğim de kaset devri çoktan geçti ya. Gerçi burada bitki gibi yaşadığın için nereden haberin olacak.
Dosi: Seni elime geçirirsem...
xBUGRAx: Ama geçiremeyeceksin! Dün dediğim gibi ben hayatımı özgürce yaşarken sen dört duvar arasında geberip gideceksin. Benim dizilerim başarıdan başarıya koşarken..
Gardiyan: Eee sen de ne konuştun be bacım ya! Makineli tüfek gibi bir başladın mı durmuyorsun. Bari gider ayak kudurtma şunu!
xBUGRAx: Son olarak...
Dosi: Yine ne geveliyorsun lan?
xBUGRAx: Ay yine devreler karıştı galiba.. Hadi beybiliboylar, see you!!

[[REKLAM]]
#MucizeDoktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

#Kuzgun yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Star'da!
[[REKLAM]]

(Bu sırada acı içinde kıvranan serhatt ise kanamayı bir şekilde durduktan sonra telefona sarılmıştır.)

serhatt:
Alo Emre Bey? Çok kötü şeyler oldu. Çiğdem Hanım.. Atacan Bey'in malum şeyi bildiğini öğrendi!
xemrexxx: Sen mi söyledin yoksa?
serhatt: Hayır ama köstebek olduğumu ve sizin de bildiğinizi itiraf etmek zorunda kaldım.
xemrexxx: Lan niye beni de ateşe atıyorsun yarım akıllı?! Barış görse suratına tükürürdü!
serhatt: Onun tükürüğünü bile kendime nimet sayarım.. Gerçi Çiğdem Hanım yapacağını yaptı, elime koca makası sapladı!
xemrexxx: Hayret kırk yılda bir doğru bir şey yapmış azgın teke! Uzatma da sadede gel.
serhatt: Çiğdem Hanım Show TV binasına gitti, Atacan Bey'i öldürecek! Gidip engel olmanız lazım, sonraki hedefi de sizsiniz!
xemrexxx: Kız kurusuna bak sen! Hem kendi işini görecek, hem de bedavadan Müge Anlı'ya malzeme çıkaracak çakal!
serhatt: Acele etseniz iyi olur yoksa Müge Anlı'daki tek malzeme o olmayacak!

(xemrexxx aceleyle çıkarken Çiğdem ve mrt-06'nın yüzleşmesi devam etmektedir.)

mrt-06:
İşin sonunda şaka yok Çiğdem, oyun bitti.
Çiğdem: Aksine, daha yeni başlıyor. Çukur ATV'ye geçince ve Show'un şike yaptığı ortaya çıkınca çok şenlikli günler bizi bekliyor.
mrt-06: Kendi çamurunu bana sıçratacaksın yani? Ama korkmuyorum senden. Hayattayken Muhteşem Yüzyıl'ı, Acun'u, Bu Tarz Benim'i kaybetmişim zaten, ölsem ne olacak!
Çiğdem: İşte aradığım ruh...

(O sırada telefon çalar, arayan xemrexxx olmasına rağmen mrt-06 küçük bir oyun oynamaya karar verir.)

xemrexxx:
Çiğdem manyağı yanında mı?
mrt-06: Aaa Burak'çığım, ne iyi ettin de aradın? Şimdi seni de setten rahatsız ediyoruz, ama sana çok özel bir teklifim olacak.
xemrexxx: Ne teklifi be? Çiğdem seni gebertecek!
mrt-06: Diyorum ki Ramo'da sana şöyle güzel bir rol ayarlayalım. Murat'la birlikte harika bir ikili olursunuz. Adana'da çekilecek ama yol masraflarını ben karşılarım.
xemrexxx: Çiğdem sana bir şey mi içirdi yoksa? Ne alaka Burak?
mrt-06: Kimse Bilmez ekibini ve Pilot'u ne kadar sevdiğini biliyorum ama söyleyeceklerimi duyduktan sonra o diziyi tamamen unutacaksın. Organik reyting istiyorsan bizi bir düşün derim.
xemrexxx: Lan manyak mısın, Çiğdem'in yanında söylenir mi bunlar?! Zaten ağız tadıyla bana bir şantaj yaptırmadın, bari blöf yapacağım diye kendini öldürtme!
mrt-06: Şimdi kapatmam lazım, sonra görüşürüz canım.
xemrexxx: Hayır, kapatma! Alo? Alo?
Çiğdem: Doğru mu duydum demin? Sen... Gözümün önünde... Az önce... Pilot'a..? Sen? Benim yanımda? Pilot'a? PİLOT'A?!

(Çiğdem yavaş yavaş mrt-06'nın üstüne gelir ve telefonun kablosunu onun boğazına dolayarak sıkmaya başlar.)

Çiğdem:
(boğmaya devam ederken) Benden her şeyimi alabilirsin. İtibarımı, gücümü, hatta reytinglerimi... AMA PİLOT'UMU ASLA!!!!

(Atacan karşı karşı koymaya çalışsa da başaramaz ve birkaç saniye sonra tamamen nefessiz kalarak yere yığılır. Çiğdem sonunda yolundaki en büyük taşı ortadan kaldırmıştır.)

(Öte yandan özgürlüğüne kavuşan xBUGRAx de karşısında Yiğitt'i görünce büyük bir şaşkınlık yaşar.)

Yiğitt:
Buğra? Ne oldu sana? Şu haline bak!
xBUGRAx: Kimin yüzünden acaba? Çekil git karşımdan iğrenç domuz!
Yiğitt: Ben nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Ama o kadar yıldan sonra tekrar beni öyle paçavra gibi kenara atınca...
xBUGRAx: İnsanın başına gelince hoş olmuyormuş, değil mi? Ben yıllardır bunun acısıyla yaşamama rağmen böyle bir şey yapmazken sen...
Yiğitt: Ne desen yeridir. Ben de tiksiniyorum kendimden. Ama her şey düzeldi artık.
xBUGRAx: Düzeldi mi? Sen sadece vicdanını rahatlattın ama benim tüm itibarım iki paralık oldu, kim bilir kanal ne halde! Buraya kadar gelip şovunu yaptın ama bitti!
Yiğitt: Ne istiyorsan yaparım, kanalı toparlamana yardım ederim. Medyapım ve Zuhal'i yine sizin kanala veririm.
xBUGRAx:
NE?! (eliyle kalbini tutarak) Neyse, şimdi kalp krizi geçirmenin sırası değil. İlkinin izleri hala duruyor zaten.
Yiğitt: Zalim İstanbul'u bitiririm, Altın Kelebek'te size ödülleri yığdırırım. Yeter ki beni affet. İnan çok pişmanım.
xBUGRAx: İstediğini söyle ama benim için ölüsün artık! Ne ölüm ölüne, ne de dirin dirime!!

(xBUGRAx yürümeye başlarken bir silah sesi duyulur. Ne olduğunu anlamak için etrafına bakarken Yiğitt'in kanlar içinde yere yıkıldığını görür.)

xBUGRAx:
Yiğit? Yiğit!! Allah'ım ben mecazi olarak söylemiştim, niye ciddiye aldın beni?! Yiğit, uyan! Yiğit! Yiğit! Yiğit, lütfen! Ses ver bana! Gözünü aç Yiğit! Uyan!!!!!
Yiğitt: Beni.. Unutma.. (gözleri kapanır)

(Ağaçların arasından Yiğitt'i vuran kişi can havliyle kaçarken xBUGRAx kucağında eski aşkının hareket etmeyen bedeniyle şok içinde kalakalmıştır.)

xBUGRAx:
YİİİĞĞĞĞİİİİİİTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. BÖLÜM SONU

Kanal Savaşları'na destek veren herkese sonsuz teşekkürler. Yeni sezonda görüşmek üzere. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Güzel bir sezon finali oldu ? ama ikinci sezonda daha çok repliğim olursa ve “Yıldız Argun”vari bir karakterim olursa sevinirim ?? ama çok güzel olmuş ya ellerine sağlık ??? @Aserat ?

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,061