eTV Kanal Savaşları - 5. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
kanal-sava%C5%9Flar%C4%B1-jpg.70821

1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm | 4. Bölüm

5. BÖLÜM

DAVETTEN SONRAKİ SABAH
(xBUGRAx elinde kelepçeler, yanında gardiyanlarla hapishanedeki koğuşuna gitmektedir.)

xBUGRAx:
Koğuşta havalandırma var mı? 24 saat dört duvar içinde olacağım sonuçta.
Gardiyan #1: Tabii hanımım, olmaz mı? Yan tarafta spamız ve spor salonumuz da var.
xBUGRAx: Aaa gerçekten mi? Böyle olduğunu bilsem daha önce hapse girerdim.
Gardiyan #2: Sen bizimle başak mı geçiyorsun lan? Hapishane burası! Yaptığın dizilerden birinde de mi görmedin hiç?
xBUGRAx: Aslında Görüş Günü Kadınları diye bir dizimiz vardı ama erkek hapishanesi olduğu için..
Gardiyan #1: Eee ne çok konuştun be! Makineli tüfek gibi dar dar dar! Allah yanındakilere sabır versin vallahi.
xBUGRAx: Yanımdakilere mi?

(Gardiyanların kapıyı açmasıyla xBUGRAx'in bir koğuş dolusu kadını görmesi bir olur.)

Gardiyan #2:
(arkasından iterek) Hadi gir içeri!

(Kadınlar ona, xBUGRAx ise onlara bakarken dedikodular ise gırla gitmektedir.)

KANAL D BİNASI
(Yiğitt'in aklı ise dün gece olanlardadır.)

MasacRE:
(Yiğit'e masaj yaparak) Bunu size nasıl yapar, hala aklım almıyor. Yani sizin gibi nazik, beyefendi, yakışıklı, seksi birine karşılıksız kalmak mümkün değil ama..
Yiğitt: Kim yapmaz ki? Yani Allah vergisi bir karizmam olduğu ortada. Ama masum duygularımın buna alet olduğunu fark edemedim işte. Gerçi...
MasacRE: Siz kendinizi bunlarla yormayın. Yaptığı şeyin cezasını çekmeliydi. Sırf bizim kanalı çekemediği için içten çökertmeye çalıştı ama çöken kendisi oldu.
Yiğitt (İç Ses): Çöken o mu, ben miyim..
MasacRE: Ve.. Daha da bombası var ki Zalim İstanbul tüm gruplarda o çürük elmayı ısırıp attı. Şampanyayla kutlamaya ne dersiniz?
Yiğitt (İç Ses): Bu kartoloz da üzgün adam gördü ya akbaba gibi saldırıyor. O geceki muhteşem performanstan sonra sana kalmadım herhalde..

(Yiğitt dolabından bir resim çıkarır. xBUGRAx ile çekildikleri fotoğrafa bakarken gözlerinden yaşlar süzülür.)

FOX BİNASI
(FOX'ta ise işler karışıktır. ozgur2113 geçici olarak yeni genel müdür olurken olayın artçıları devam etmektedir.)

ozgur2113:
Ne demek 'dizilerimizi kanaldan çekerim'? Biz Yasak Elma'daki taciz olaylarını çekerken bu kadar duyarlı değildiniz niyeyse.. Hayır Fatih Bey, öyle demek istemedim.. Sadece.. Anladım.. Ama biraz daha düşünseniz.. Tamam hoşçakalın..
alperuz: Ne oldu Özgür Bey?
ozgur2113: Haftada 4 günümüz boşaldı. Medyapım ve MF Yapım dizilerini başka kanala götürecekmiş.
alperuz: Az önce Zuhal Topal ve Çağla Şikel de aradı, hafta sonunda programlarını bitireceklermiş.
ozgur2113: Yandık Alper, bildiğin yandık! Kanal elimizden gidiyor ve hiçbir şey yapamıyoruz! (mesaj sesi gelir) Dur bir dakika, Kadir'den mani gelmiş..

"YÜZLERCE KEZ EV TEMİZLEDİM HAYATIMDA
BÖYLE BİR LEKEYİ BEN BİLE TEMİZLEYEMEM AMA
GELECEK HAFTA GİDİYORUM STAR'A
MEĞER ASIL PİSLİK YANIMDAYMIŞ YANIMDA"

ozgur2113:
Görüyor musun kan emiciler şimdiden başlamış bizi sömürmeye!
alperuz: Ne yapacağız şimdi?
ozgur2113: Buğra Hanım'ın suçsuzluğu ispatlanana kadar her akşam Yaparsın Aşkım'ı giriyoruz. Dua et ki uzun sürmesin.

STAR TV BİNASI
(xemrexxx'in keyfine ise diyecek yoktur.)

xemrexxx:
Ay biri beni andı sanki.
Aserat: Harika bir transfer yaptınız efendim, gerçekten dehasınız!
xemrexxx: Bunların şeylerine hakim olamaması bana yaradı resmen. Daha bu hiçbir şey, Kadın için de başlayacağım görüşmelere. Bir de ATV'den ganimetler geldi mi tamamdır..
Aserat: Ne dediniz?
xemrexxx: Eee şey... Kuzgun'un yeni bölüm fragmanının gelmiş olması lazım, bir inip bak.
Aserat: Burcuuuuuuuuuuuuuuuummmm!!!! (koşarak odadan çıkar)

[[REKLAM]]
#JetSosyete yeni bölümleriyle Ekim'de sadece PuhuTV'de!

#BirAileHikayesi yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!
[[REKLAM]]

(xBUGRAx ise koğuşa yerleşir ancak başındaki belalar henüz bitmemiştir.)

Dosi:
Hey yeni karı! (Buğra bakmaz) Sana diyorum bayır gülü! Bir gül yüzünü dön de marifetlerini anlat bize.. (karşılık gelmez) Elalemin ırzına geçerken sesin çıkıyor da şimdi mi sustun lan?
xBUGRAx: Eee yeter be! Sen kimsin be bana... (kadının cüssesini görüp korkar)
Dosi: Evet? Dilin mi tutuldu sosyete gülü? İşte o dilini öyle içeri kaçırıverirler!
xBUGRAx: (sabrı artık taşar) Ne tutulacak be çakma ağa! Sırf şu aptal tripleriniz yüzünden hapishane dizisi yapmıyorum işte!
Dosi: Anlamadım?
xBUGRAx: Ben bugüne kadar neleri atlattım be, senden mi korkacağım paçoz karı? Erkan Petekkaya'yla iki dizi batırdık, Berrak Tüzünataç bizimle 'küçük kanal' diye dalga geçti, Acun dava açtı, Yasak Elma yüzünden RTÜK'le papaz olduk! Ama hep zirveye yerleştik! Yani şu saçma sapan tehditlere karnım tok!
Dosi: Sen ne diyorsun lan k***ak?!
xBUGRAx: Dört duvar arasında beyne fazla oksijen gitmiyor tabii.. Biliyor musun, ben aklanınca buradan kurtulacağım. Zirvedeki kanalıma döneceğim.. Ama sen ömrünün sonuna kadar burada çürüyeceksin pis yaratık!
Dosi: (sinirden gülerek) Valla kaşınıyor bu!
xBUGRAx: Kaşınıyorum lan, gel de kaşı!

(Dosi daha fazla dayanamaz ve xBUGRAx'e okkalı bir tokat yapıştırır. Ardından saçlarından tutup yerlerde sürüklemeye başlar.)

Dosi:
Seni burada geberteceğim! Leşini yerin yedi kat dibine gömeceğim! Sen kimsin de bana artistlik taslıyorsun lan ke***e! Üç kocayı mezara gönderdim, sen mi beni dize getireceksin?
xBUGRAx: Galiba içimdeki varoşu çok yanlış bir anda açığa çıkardım!
Dosi: Onu bilemem ama ben senin içini dışına çıkaracağım! Kızlar, girişin!

(Dosi'nin yancıları xBUGRAx'e tekme ve yumruklarla karşılık verirken Çiğdem ise yeni planlar üzerindedir.)

Çiğdem:
Engin Altan'ın dizisi boşa çıkmış, hemen yapımcıyla iletişim kuruyorsun anlaşıldı mı?
serhatt: Savaşçı'yı da alsak? Berk'i başkaları kapmasın boş yere.
Çiğdem: Onun suratına değil belinin altına meraklı olduğunun farkındayım, o yüzden çok beklersin.
serhatt: Mucize Doktor peki? Hem ecünnü dizisi değil hem de Onur var. :bhr:
Çiğdem: Ben hanzolar gitsin dedikçe sen yenilerini almaya çalışıyorsun. Hangi kanalın köstebeğisin söyle.
serhatt: Köstebek mi.. Ne köstebeği Çiğdem Hanım? Yani ben kim, köstebeklik kim? Yani..
Çiğdem: (kahkaha atarak) Ay şaka yaptım ayol, sakin ol. Sırf senin hatrın için Savaşçı için Limon Film'le görüşme ayarlayacağım, tamam.

(O sırada telefon çalar, arayan mrt-06'dır.)

Çiğdem:
Atacan'cığım ne iyi yaptın da aradın. Onur'un başına gelenleri duydum çok üzüldüm. Burak'la İlker'i elinizden kaçırmanıza girmiyorum bile.
mrt-06: Her kanalın başına böyle şeyler gelebilir. Bak zavallı FOX nasıl çöktü bir anda.
Çiğdem: Onların fırtınalı aşk hikayesi bize yaradı ha. Sen ne alacaksın?
mrt-06: Ben FOX'tan değil de ATV'den bir şeyler bekliyorum aslında. Hercai'dir, EDHO'dur ekmeğimize bakacağız.
Çiğdem: Sen ne dediğinin farkında mısın deyyus! Hangi hakla bunları söylersin?
mrt-06: Bilemiyorum artık, bir düşün. Pilot diyeyim, reyting diyeyim, anlarsın sen. Hadi çüüss!

(mrt-06'nın neyi kast ettiğini anlayan Çiğdem şok olmuştur.)

(Baktığı her yerde xBUGRAx'i gören Yiğitt ise bu işe noktayı koymaya karar vermiştir.)

MasacRE:
2. Sayfa'da kızlar tüm programı size ayırdı, #yalnızdeğilsinyiğit hashtag'i saatlerdir TT'de. Destek mesajlarına yetişemiyoruz. Medyapım da tüm dizilerini bizim kanala alacakmış. Kanalın zirveye çıkması için böyle bir bedel ödemeniz gerekiyormuş meğer.
Yiğitt: Yeter artık.. Ben gidiyorum!
MasacRE: Zuhal Topal toplantı için sizi bekliyor, nereye?
Yiğitt: Her şeyi yoluna koymaya! Tüm şu saçmalığı bitireceğim!

5. BÖLÜM SONU

#KanalSavaşları muhteşem sezon finaliyle Salı 20.00'de eTV'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay efsane bir bölüm olmuş işte bize bunlarla gel. :A

Hikaye nasıl da değişti bir anda. :A Resmen ben damga vurmuşum bölüme FOX’un yeni müdürü olarak. :A

Allah kurtarsın hayatım, ama gözün arkada kalmasın FOX’umuz bana emanet. :A @xBUGRAx

Ay piss, kanalın başına getirdiği şeylere bak tüm dizileri, programları çekmek ne be.ss

Kadir’in manisi güldürdü. Ellerine sağlık :Z @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Hikaye nasıl da değişti bir anda. :A Resmen ben damga vurmuşum bölüme FOX’un yeni müdürü olarak. :A

Allah kurtarsın hayatım, ama gözün arkada kalmasın FOX’umuz bana emanet. :A @xBUGRAx

Ay piss, kanalın başına getirdiği şeylere bak tüm dizileri, programları çekmek ne be.ss

Gördük 1 günde akbaba gibi saldırdılar kanala. :A Erkek koğuşu hayal etmiştim ne hanımı be. :A @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Daha önceleri okumasanda olur demiştin :A o değilde ben geçen bölümü okumadığımı farkettim. Onuda okurum bir ara inşallah :F
Gece okumaya çalışırım :D
Bu sefer gerçekten çok cezbolacağın bir şey var çünkü bu hafta konuk oyuncusun. :A Aslında sürprizi kaçmasın diye söylemeyecektim ama hevesini yerine getirmem lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061

Teşekkürler. :bhr: Evet bol sürprizlerle dolu bir dizi olacak demiştim. :Z Bu bölüm replik diye kafamın etini yemezsin herhalde. :A
Korkunç bir bölüm okuyamadım FOX'un başına gelenleri...
FOX'a olan elemimi akıtmam lazımdı. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
  • Güldürdün