Melek Baykal'dan 'Cennet Mahallesi' İtirafı: Karşı Çıktım

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
melekbaykaljpeg-E6YswABaBkGtS9Uicf8dFA.jpeg

Son olarak 'Yan Oda'da rol alan Melek Baykal'dan 'Cennet Mahallesi' itirafı!

Baykal, 2004 - 2007 yılları arasında Show TV'de ekrana gelen Erler Film imzalı 'Cennet Mahallesi' dizisinde birlikte rol aldığı Müjdat Gezen'in YouTube kanalında izleyici ile buluşturduğu programa konuk oldu.

MGSM öğrencilerinin sorularını yanıtlayan usta sanatçı, Gezen ile sohbeti sırasında Alişan ile Çağla Şıkel'in rol almasına karşı çıktığını ve sonrasında Türker İnanoğlu'na "Beni affedin, ben olmayayım. Biri manken biri türkücü oynayamam ben." dediğini söyledi.

Röportajın tamamını izlemek için tıklayınız.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O zamanın koşullarıyla düşününce gerçekten çok tuhaf. Özellikle Çağla Şikel hiç oyunculuk potansiyeli veren bir isim değilken... Gerçi ikisinin de dizideki performansları pek de iyi sayılmaz ama bir şekilde tutturmuş Türker üstat. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,325
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O zamanın koşullarıyla düşününce gerçekten çok tuhaf. Özellikle Çağla Şikel hiç oyunculuk potansiyeli veren bir isim değilken... Gerçi ikisinin de dizideki performansları pek de iyi sayılmaz ama bir şekilde tutturmuş Türker üstat. :A
Çağla Şıkel ile ilgili şöyle bir şey de diyor videoda Melek Baykal. :A
Çağla 20-21 yaşlarında çok gençti. İlk set günümüzde saçlar bukle bukle, takma kirpikler ful makyaj geldi, sesimi çıkarmadım. Çağla sürekli kameraya bakıyordu. İlerleyen günlerde dayanamayıp çektim kenara, 'Top model Çağla'yı unut. Burada 'Pembe'nin kızı 'Sultan'sın. Takma kirpiklerini de çıkar' dedim. İkiletmedi, söylediklerimi harfiyen uyguladı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,254
Puanı
1,060
Ustanın sözünü dinlemeselerdi görürdüm ben onları. :A