eTV Kanal Savaşları - 3. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
kanal-sava%C5%9Flar%C4%B1-jpg.70821

1. Bölüm | 2. Bölüm

3. BÖLÜM

(xBUGRAx'i karşısında gören Yiğitt şoktadır.)

Yiğitt:
Haberi aldın demek..
xBUGRAx: Haber mi? Haber diye uydurduğunuz saçmalığı mı diyorsun?
Yiğitt: Bizi bu noktaya getiren sensin. Sen ve saçma egon.
xBUGRAx: O zaman bitiren de ben olayım. (Yiğit'in göğsüne dokunarak) Tam şu an koyalım noktayı.
Yiğitt: İçtin mi sen? Yani o kadar şeyden sonra bu halin...
xBUGRAx: Kafama dank etti birden. Kalbimin senin için attığını, sen yokken hep bir tarafımın yarım olduğunu anladım.
Yiğitt: Hangi FOX dizisinin senaryosundan aşırdın bunları?
xBUGRAx: (Yiğit'i duvara dayayarak) Şu inadı bırak artık. Beni özlediğini biliyorum.. (dudağından öperek) Sen benimsin. Ben de senin. Bunu hiçbir şey bozamayacak. Arka Sokaklar gibi ben de 2. şansı hak etmiyor muyum sence?
Yiğitt: O köprünün altından çok sular aktı.
xBUGRAx: Şu an akan tek bir şey var, o da ağzımın suyu. (kollarına dokunarak) Şunlar baklava mı? Maşallah bayağı da varmış tepside..
Yiğitt: Sen gittikten sonra çok boş zamanım oldu.
xBUGRAx: İyi o zaman, araya gideceğine canımıza gitsin. Hadi oturalım sofraya! Bu sefer Zuhal yok, Fatih yok, gelinler kaynanalar yok, sadece biz...

(Yiğitt sonunda dayanamaz, kendini akışa bırakır. xBUGRAx'in kıyafetlerini çıkarmaya başlarken dudakları da onunkilerin üzerindedir.)

xBUGRAx:
Hadi silk beni!!!!!!!!

(Yiğitt ve xBUGRAx arasındaki cinsel tansiyon evin her metrekaresinde siner. Her odada uzun süre seviştikten sonra soluğu yatak odasında alırlar.)

(xemrexxx ise bir kafede sürpriz bir ziyaretçisiyle görüşmektedir.)

xemrexxx:
Beni çağırdığın iyi oldu. Şu Aserat kaknemi sabahtan beri Burcu, Burcu diye kafamın etini yedi yine. Ne söyleyeceksin?
serhatt: Kuru kuru olmaz. Bahşişimi isterim.

(xemrexxx cebinden Barış Arduç'un yarı çıplak bir fotoğrafını çıkarıp verir.)

serhatt:
Güzel çekmişsin.
xemrexxx: Ne çekmesi ayol? Sırf kostümünü değiştirirken fotoğrafları çekilsin diye setten birine para yediriyorum her gün. Köstebek tutmanın bu kadar tuzlu olduğunu bilseydim.. Söyle hadi.
serhatt: Çiğdem Hanım çok fena işler karıştırıyor.
xemrexxx: Ay o yılan boş dursa şaşardım zaten. Eee?
serhatt: Pilot elinden kaçmasın diye Kimse Bilmez'in reytinglerini yüksek gösteriyor!
xemrexxx: Ne?! Nasıl?!
serhatt: Benden duymuş olmayın ama TNS denek listesinin bir kısmı eline geçti. Her hafta para saçıp reytingi yüksek gösteriyor ki yeni sezonda taklaya gelmesin.
xemrexxx: İyi de reytingler hala normal gibi?
serhatt: Bir anda yükselmesi şüphe uyandırır. Her hafta gıdım gıdım yükselecek ki doğal görünsün.
xemrexxx: Bunu söylemene şaşırdım açıkçası. Sonuçta senin de işine gelir kanalındaki dizinin yüksek reyting alması?
serhatt: Her gün Burak'ıma neler dediğini duysan senin de sabrın taşardı. (peçeteyle gözyaşlarını silerek) Gerçekten bıktım ya, bu kadar üstüne gelinmez ki insanın! Varsa yoksa Pilot!
xemrexxx: Sen hiç üzülme canım, o azgın fındıkçıya hep beraber göstereceğiz gününü.

(Uzun süren sevişmeden sonra Yiğitt derin bir uykuya dalmıştır. xBUGRAx ise sessizce yataktan kalkıp odadan çıkar.)

xBUGRAx:
Alo Özgür? Şu hacker kuzenin geldi mi? Tamam, açıyorum şimdi..
Sherlock: İşin ucunda hayırlı bir olay olmasa asla bu saatte gelmezdim.
xBUGRAx: Çenen değil ellerin çalışsın hadi!

(Gelir gelmez Yiğitt'in bilgisayarının başına geçen Sherlock'un gözü bir süre sonra xBUGRAx'in göğüslerine takılır.)

xBUGRAx:
(Sherlock'un kafasına şaplak atarak) Aklınız fikriniz dikizde be! Ergen sapık!
Sherlock: (birkaç saniye sonra) Ve... Oldu! İrem Sak'ın numarasını alabilir miyim artık?
xBUGRAx: Vereceğim Allah'ın cezası tamam! Ama oyuncumu set saatlerinde rahatsız etmek yok!

(xBUGRAx vakit kaybetmeden Yiğitt'in belgelerine bakarken "ÖNEMLİ" başlıklı bir dosya görür. Açıp okuduktan sonra aradığı fırsatı bulduğunu anlamıştır.)

[[REKLAM]]
#MucizeDoktor ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

#JetSosyete yeni sezonuyla Ekim'de sadece PuhuTV'de!
EEG7M13XYAAynjF

[[REKLAM]]

ERTESİ GÜN / SHOW TV BİNASI
(mrt-06 odasında keyif kahvesini yudumlarken kerem gelir.)

kerem:
Atacan Bey, çok kötü bir şey oldu. Onur Bey... Çekim arasında yediği yemekten zehirlenmiş.
mrt-06: Ne?! Daha dün turp gibiydi! Zaten program sallantıdayken olana bak!
kerem: Durumu iyiymiş ama doktor bir hafta evinde istirahat etmesini söylemiş. Programın yerine bu haftalık Yeni Gelin'i gireceğiz.
mrt-06: Başlayacağım gelininize şimdi ha! Gidin programın tekrarını koyun bari! Strateji özürlüler!

(Tam o sırada mrt-06'nın telefonuna mesaj gelir. Yazan Çiğdem'dir.)

"DAMARIMA BASMA DEMİŞTİM. DAHA KÖTÜLERİYLE YÜZLEŞMEK İSTEMİYORSAN NE YAPACAĞINI BİLİYORSUN..."

mrt-06:
Seni alçak sürtük! O kanalı başına yıkar, cesedini Müge Anlı'ya bile buldurtmazsam namerdim!

ATV BİNASI
(ATV cephesinde de işler gayet yolundadır.)

Çiğdem:
Ay kulağım çınladı galiba. Biri beni anıyorsa artık.. Pilot bebeğim, sırtıma masaj yapar mısın?
Pilot: Tabii ki Çiğdem Hanım, sizin isteğiniz benim için emirdir.
Çiğdem: O elleri ısıtır ısıtır yerim ben! Hatırlat da şu başroldeki ecünnünün ücretini düşürüp sana zam yapalım.
Pilot: Daha geçen hafta yapmıştınız, sıkıntı olmasın?
Çiğdem: Ay ne sıkıntısı ayol? Çok bile alıyor o yeteneksiz paçoz! Hadi canım, başla sen.

(Öte yandan soluğu lüks bir mekanda alan xBUGRAx ise iş üstündedir.)

MEnes:
Yani Yiğit Bey'in Zalim İstanbul daveti için kiraladığı yerde Yasak Elma galası mı yapmak istiyorsunuz?
xBUGRAx: Aynen öyle. Onun vereceği paranın 2, hatta 3 katını size peşin verebilirim.
MEnes: Bilemedim ki.. Çok ayıp olur şimdi.
xBUGRAx: Ergen kızınız varsa Her Yerde Sen'de Furkan'la oynatırım.. Kadir'e buraları temizleteyim? Ya da... Zuhal Topal'dan bedava dans gösterisi!
MEnes: Müşterilerimize işkence etmek istemiyoruz, üzgünüm.
xBUGRAx: O zaman... FOX Haber'de buranın reklamını yaptırırım! Türkiye'nin en çok izlenen haber bülteninde 5 dakika sizin! Fatih çok yakın arkadaşımdır, kırmaz beni.
MEnes: Aslında.. Böyle bir teklifi reddetmek olmaz.. Anlaştık!
xBUGRAx (İç Ses): Bakalım şimdi ne yapacaksın Yiğit Bey? Her ne kadar yataktaki muhteşem performansının hakkını yemek istemesem de sana hayatı zindan edeceğim. Her şey daha yeni başlıyor!

3. BÖLÜM SONU

#KanalSavaşları 4. bölümüyle 17 Eylül Salı 20.00'de eTV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Güzel bölüm olmuş, okurken bayağı güldüm, beni @xemrexxx ile iş birliğine sürüklemen hoşuma gitmese de Burağa laf eden hogatha @Çiğdem den intikam almak güzel olacak :A @Aserat
Sevişme sahnesi nasıldı beklentilerinizi karşılayabilmiş miyiz. :A Kalp atmanın asıl nedenini de biliyorum da neyse. :A

• İlginç
Reactions: serhatt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Neymiş be kalp atmamda ki amaç :eek:

@xBUGRAx nın olduğu bi sevişme ne kdar beklenti karşılar tatrtışılır :A Reyting istiyorsan beni seviştir :F
Bölümü beğendiğin için attığını biliyorum ama Elma'nın lehine gerçekleşen olayın da katkısı olmuştur bence. :A

Dediğini yaparsak bırak artmayı eldeki reyting de kaçar. :A

• İlginç
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,468
Puanı
1,060
Bölümü beğendiğin için attığını biliyorum ama Elma'nın lehine gerçekleşen olayın da katkısı olmuştur bence. :A

Dediğini yaparsak bırak artmayı eldeki reyting de kaçar. :F :A
Ayy aklımın ucundan bile geçmedi, senin hayal ürünü dizindeki lehten ne olur sanki gerçek :F

Sen bi yapta bakalım gidiyor mu geliyor mu reytingler :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx